Şimdi Ara

Bu da benim E63 AMG (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
11
Favori
55.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel bir araç kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpello

hep sorarım böyle kişilere abi meslek nedir sizin?

Kardeşim kendim Elektronik mühendisiyim daha çok otomobil ve yan sanayiye sistemlere Software yazıyorum şimdi daha çok komple sistemleri sıfırdan planlıyorum ve çinlilerlen beraber iş yapıyoruz kendi işim, 80 yıllarında ilk Endüstri PLC sistemlerine başlandığında ilk yapanlardandım tabii şimdi yapan artık çoğaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner11

Son kasa E 63 AMG yi test etme imkanım oldu.Motor 6208 cc 525 hp 630 nm tork 0-100 km/h hızlanma 4.4 sn böyle bir araba olamaz 150 km hızla giderken 4 teker patenaj çekmişti.Bu bir araba değil resmen roket.Bir ön kasada bu değerler nedir bilmiyorum tahminim aynı ya da yakındır.
    Bu arada arabanız kaç model umarım vergisi bir kademe düşmüştür.

Dediğiniz W212 biraz PS yüksek hacım aynı biraz daha taraflu %12 civarında. Kısa zamanda bütün AMG motorları Biturbo dönüş var şanzumanda değişecek, yakıt %25 az birde start stop otomatik olcak hatta son çıkan CL ve S class başladılar. W212 2011 ortalarına doğru olur, şu anda hiç biryerde yazmıyor ama gelecek nesil eskiden birkaç Amerikan ve eski MB 600 olduğu gibi silindir kapama yönüne gidilecekmiş yani performansa gerek yoksa silindir çalışmıcak benzin kapatılcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Comaa

hayırlı olsun güle güle kullanın

Bu da benim E63 AMG

260 km hızda devir saati 4000 devir cıvarı daha ne diyelim sözün bittiği yer

Evet benim külüstürde devir 4000'deyken ibre ancak 140'ta oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Bu da benim E63 AMG

iyimiş bizim 120 falan

• quote:

Son kasa E 63 AMG yi test etme imkanım oldu.Motor 6208 cc 525 hp 630 nm tork 0-100 km/h hızlanma 4.4 sn böyle bir araba olamaz 150 km hızla giderken 4 teker patenaj çekmişti.Bu bir araba değil resmen roket.Bir ön kasada bu değerler nedir bilmiyorum tahminim aynı ya da yakındır.

Arkadan itişli araba nasıl tüm lastikleri ile patinaj çeker onu anlayamadım.
  • araç çok güzel gerçekten,kazasız belasız binin inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Zaten arkalarıda hemen ESP kesiyor, siz yazınca dikkatimi çekdi arkadaşın yazdığını

• Arac gercekten harika kazasiz belasiz gunlerde kullanmaniz dilegiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: samican

quote:

quote:

iyimiş bizim 120 falan

Eski araçda E400CDİ maşallahı vardı 4200 d/d = 250km/s.
    Daha çok virajlı kara yollarında turbo boşluğunu iyi hissetiriyordu (1s) birden ok gibi fırlaması hiçde hoş olmuyordu ama Otobanda fefkaladedi,
    bunda ATM motor olduğundan kesintisiz çıkışı çok zevk veriyor yanlız arasıra uzun yolda millete çok eksoz sesi dinletirirsen yoruyor birazda herhalde panorama tavan olduğundan daha ses alıyor içine.

• Sağolun iyi dileklere burdan topluca tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Zaten arkalarıda hemen ESP kesiyor, siz yazınca dikkatimi çekdi arkadaşın yazdığını

Güle güle kullanın demeyi unutmuşum.

• Kazasız belasız kullanın.
  • Güle Güle kullanın harika araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

quote:

Orijinalden alıntı: samican

quote:

quote:

iyimiş bizim 120 falan

Eski araçda E400CDİ maşallahı vardı 4200 d/d = 250km/s.
    Daha çok virajlı kara yollarında turbo boşluğunu iyi hissetiriyordu (1s) birden ok gibi fırlaması hiçde hoş olmuyordu ama Otobanda fefkaladedi,
    bunda ATM motor olduğundan kesintisiz çıkışı çok zevk veriyor yanlız arasıra uzun yolda millete çok eksoz sesi dinletirirsen yoruyor birazda herhalde panorama tavan olduğundan daha ses alıyor içine.

Ben de hayırlı olsun demeyi unutmuşum,kazasız belasız binin inşallah araç harika..

• Hayırlı olsun güzel araç Allah kazadan beladan korusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Dostum güle güle kullanman dileği ile...

Sormak istediğim bir nokta var cevaplarsan sevinirim.

1) Araç kaç model ve kaç kmde ? 01/2007 ve şu anda ort. 58.000km

2) Top speed değeri nedir ? (düz yol için olan top speed yani eğimli yoldaki değil) açık olmadığından ort. 255km/s şayet AMG açarsa 300km/s oluyor lastikler yüzünden
  • Biraz yakıtına değineyim. KI bakınca 10.000km ort. 16,5-17L / 100km gösteriyor. Bi depo doldurunca 68-72L S konumda hızlı otoban sürüşlerinde 330km yol alabiliyorum
    ama 13L gitmekde mümkün şayet sakin 110-120km giderseniz yanlız hiç başaramadım biraz sabır ister herhalde
    Geçen gün ilk defa C konumunda uzun yolda denedim ve kalabalıkdı fazla devamlı basamadım, 69L nerdeyse 400km yol alabilmişim ilk defa, yanlız arac biraz dolu olup devamlı otobanda basarsan 23L olabiliyor, Ş-içi fazla kalabalık olmayınca 18-19L buluyor İST gibi kalabalık olursa icabında ordada 23L buluyor.
  • Güzel araba, hayırlı olsun.
  • rüya makina nazar değmesin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.