Şimdi Ara

Bu da benim E63 AMG (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
11
Favori
55.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 yıl sonra gelen bir yorum olsada MUHTEŞEM
  • Eşsiz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LSG

Eşsiz...

Tşk ederim 5 sene sonra hortlatayım
  • Yenisi icin de konu acacakmisin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Yenisi icin de konu acacakmisin?

araç Ocak 2018 geliyor, yalnız ben Mart-Nisan 2018 teslim alıyorum tabii açarım
  • Abi yeni aracın şimdiden hayırlı olsun.
    Bende günün birinde hayalim olan BMW M3 E46'yı umarım alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BigbyWolf_

Abi yeni aracın şimdiden hayırlı olsun.
    Bende günün birinde hayalim olan BMW M3 E46'yı umarım alırım.

İnş. nasip olursunuz, M3 E46 Efsane araç, millet değerini anladı bizde de uçuk fiyatı var
  • Ex-Diesel kullanıcısına yanıt
    Sağol abi.Fiyatları uzun bir süre aynı kalır.Temiz ve uygun fiyatlısından alacağız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

quote:

Eşsiz...

oh be sonunda mesajını gördüm ya içim rahatladı abi yeni araba hayırlı olsun :) m6 neden olmadı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canakkaleli17

quote:

quote:

Eşsiz...

oh be sonunda mesajını gördüm ya içim rahatladı abi yeni araba hayırlı olsun :) m6 neden olmadı acaba ?

Çok sağ ol, şimdi yeni araç geldi ama 3 ay sonra teslim alıyorum, devamı burda :

https://forum.donanimhaber.com/emekliye-w213-e-63-s-4matic-geldi--65532538-52

Bu da benim E63 AMG

Bu da benim E63 AMG Bu da benim E63 AMG Bu da benim E63 AMG Bu da benim E63 AMG

• Hocam mesajınızı görmek, sağlıklı sıhhatli olduğunuzu bilmek beni mutlu etti
  • Arkadaşlar bu W211 E63 AMG 10 seneden beri kullanıyorum, araç 254.000 km oldu ufak tefek sorunlar tabii olmadı değil ama hiç bir BMW M serisi tahmin etmiyorum dayansın, M6 kısa zamanda çalınması bunda da bir hayır varmış diyorum şimdi W213 E63S geldi, İnş. bu W211 gibi uzun ömürlü olur, yalnız şu gerçek bu yeni bambaşka bir şey ne M5 / M6 veya şu benim W211 performans, konfor, multimedia bakımından W213 E63S eline su dökemez,bu bambaşka.

Bu da benim E63 AMG Bu da benim E63 AMG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex-Diesel -- 24 Nisan 2018; 22:37:11 >

• quote:

Arkadaşlar bu W211 E63 AMG 10 seneden beri kullanıyorum, araç 254.000 km oldu ufak tefek sorunlar tabii olmadı değil ama hiç bir BMW M serisi tahmin etmiyorum dayansın, M6 kısa zamanda çalınması bunda da bir hayır varmış diyorum şimdi W213 E63S geldi, İnş. bu W211 gibi uzun ömürlü olur, yalnız şu gerçek bu yeni bambaşka bir şey ne M5 / M6 veya şu benim W211 performans, konfor, multimedia bakımından W213 E63S eline su dökemez,bu bambaşka.

m6 çalındı mı ? hocam detay verebilirmisiniz birde arabayla ne zaman geliyorsunuz Türkiyeye belki kısmet olursa Çanakkale de geçiş vermeyiz bi çay içeriz :)

• canakkaleli17 kullanıcısına yanıt
    geçmiş sayfalarda detaylar mevcut
    Hayırlı uğurlu olsun, otomobil kadar ev ve çevrede çok güzel
  • Merhaba,

https://www.youtube.com/watch?v=HW5WqNSP96M

bu videonuzu izledim bende e serisi sahibiyim. Siz navigasyonda gezerken nasıl oluyorda arabanın iç rengi vakit geçtikçe değişiyor, ayar menüsüne girmeden. Bunun özel bir ayarı varmıdır? varsa nerdedir ? Teşekkürler
    Merhaba biraz geç olacak ama videoda farkettim iç aydınlatmanın renk değiştirdiğini bende e220d coupe 2017 var acaba sizin araç modeline mi özel yoksa bulamadığımız bir ayar mı var teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.