Şimdi Ara

BU BÖCEK NEDİR? NEREDEN GELIR? CILDIRICAM ARTIK...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu bocek neyin nesidir bilen var mi? Evin heryerinde (özellikle mutfak) var. Yaklasik 1-2 mm boyunda ve dokununca kendini korumaya aliyor uzuvlarini saklıyor. Kapali yiyeceklerin icinde de bulunuyor hayret ettigim sey esas bu konu. Kapali tarhananin icinde 10 dan fazla vardi. Hatta posetli ekmekten de cikti 1 tane. Basina gelen ve bu bocegi bilen var midir? Cozumu bilen varsa paylasirsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wurtz -- 29 Aralık 2014; 13:28:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• resim gözükmüyor
  • BlackSea99 B kullanıcısına yanıt
    Duzelttim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osuruk böceği. Rahatsız edildiğinde çok pis bir koku salar. Onu hava geçirmeyen poşet türü bir şeyle hızlıca kavrayıp dışarı atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Bu bocek neyin nesidir bilen var mi? Evin heryerinde (özellikle mutfak) var. Yaklasik 1-2 mm boyunda ve dokununca kendini korumaya aliyor uzuvlarini saklıyor. Kapali yiyeceklerin icinde de bulunuyor hayret ettigim sey esas bu konu. Kapali tarhananin icinde 10 dan fazla vardi. Hatta posetli ekmekten de cikti 1 tane. Basina gelen ve bu bocegi bilen var midir? Cozumu bilen varsa paylasirsa sevinirim.

Kardeş bu böceği ilk defa gördüm, köklü çözüm için GOOGLE'dan referanslı profesyonel ilaçlama şirketlerine başvurun

• Herhangi bir koku durumu yok. Cok kucuk bir bocek ve kaynagini bulamiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .benim eski bir konuma da yazmışsın aynı böcek değil. bu nedir onu da bilmiyorum bewnim ki siyahtı köşeli boncuk gibi oluyordu. noluyo lan yeni yeni böceklermi çıkmaya başladı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.