Şimdi Ara

BU ARAÇ ESKİDEN PANELVAN MIYDI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu aracı muayeneye götüreceğim bir süre sonra fakat birisi bana bunun camlarının sonrada açıldığını ve bu ruhsata işli değilse muayeneden kalacağını hatta herhangi bir çevirmede ceza bile yiyebileceğimi söyledi ruhsata baktığımda CİNSİ bölümünde KAMYONET (KAPALI KASA) yazıyor.

• Kaç model hocam? Büyük ihtimal sonradan takılmış cam ve koltuklar. Cam ve koltuk ruhsata işletilip camlı var olarak oluyordu ama yasal prosedürünü bilmiyorum maalesef.
  • Sonradan cam acmıslar arka kapaklar cift tek yukarı acılması gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 model ruhsatta araç 5 kişilik gözüküyor fakat kapalı kasa
  • 2007'den sora araçları ruhsatta hususiye çevirmek yasaklandı. Zaten sizin araç hususiye çevrilmemiş. Bu sekilde yakalanmanız kötü olur muayeneden geçmez.
  • Camlardan bile anlaşılıyor sonradan cam takılmış.
  • senged kullanıcısına yanıt
    Ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olabilirmisiniz
  • Yapılacak yasal bi uygulama yok. Ancak arka koltuğu söker muayeneye gidersiniz. Camlar konusunda herhangi bir bilgiye sahip değilim..
  • senged kullanıcısına yanıt
    Araç ruhsatta 5 Kişilik olarak gözüküyor fakat /Sürücü dahil)
  • bu arac yeni yapılmadıysa bunca zamandır nasıl muayneden geçti
  • cem1907 C kullanıcısına yanıt
    şimdi olay şu şekilde bu aracın 2014 aralık veya kasım ayından beri muayenesi yok benim babam bu aracı aldı fazla sürmek nasip olmadı vefat etti araç bana kaldı ben aracı annemle benim üstüme yaptırdım şimdi aracı satmak istiyorum satılması için muayene istiyolar muayene olmadan satış olmuyormuş yanı kısacası bu aracın camlarının ne zaman böyle yapıldığı hakkında fikrim yok araç bizde olduğundan beridir bu şekilde.
  • Allah rahmet eylesin araç ne zamandır yatıyordu 2 sene galiba tırafiğe çıktınızmı bu araçla hic şansınızı deneyin derim ama geçmez gibime geliyor camları nasıl kapatıp geçiceksiniz orasını bilmiyorum
  • Tuhsata koltuklar işlenmiş o nedenle sorun olucağını sanmıyorum, muayne sırasından bunlarda kapalı kasa komyonet yazması normal, şuan trafiğe çıkıcak yeni kangoda da öyle yazar kapalı kasa kamyonet diye.

• SONRADAN TAKILMIŞ...
  • cem1907 C kullanıcısına yanıt
    2 senedir felan yatıyor araç haftada çıkıp bi tur atıyorum o kadar 1-2 hafta içinde gidicem muayeneye inşallah bir sorun çıkartmazlar
  • Bu araç bitti hocam satılması yasak bunların yasal uyarı var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.