Şimdi Ara

Bu arabanın markası modeli nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dersanede sınıfımda bi kızın defteri üzerinde gördüm ilk bakışta volvo havası verdi metalik rengi falan ama hiç bi markaya benzetemedim konsept olabilir diye de düşündüm ama konsept değildir ulaşabileceğimiz birşeydir diye umuyorum

defter hangi firmanın bilmiyorumda arabanın üstünde bulgar alfabesine benzer birşeyler yazıyordu hiç gören duyan ilgisini bir zamanlar çekip aracı araştırmış veya aynı defteri kullanmış olan varmıdır aranızda :D

tabii ki markası modeli :D ve ulaşılabilir olması haberini vermenizi umuyorum

http://imageshack.us/photo/my-images/27/grnt0000x.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahsepya -- 17 Aralık 2011; 14:07:10 >

• Bimden alınmış bir defter Araba jaguar dostum ardem
  • jaguar'ın böyle bir konsepti yok diye biliyorum , araç bence serbest dizayn edilmiş markasız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çok Sarhoşum Gel Beni Al

Bimden alınmış bir defter Araba jaguar dostum ardem

yoğ yağu ardeme baktımda farları hiç uymuyo hacım farları uymuyo ama harbi iyi araba dizaynı :D gerçek olsun nolur :( :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

jaguar'ın böyle bir konsepti yok diye biliyorum , araç bence serbest dizayn edilmiş markasız

2008 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çok Sarhoşum Gel Beni Al -- 17 Aralık 2011; 14:26:47 >
  • defterdeki resim ile aşağıdaki resim arasındaki 7 farkı bulunuz.

• fiat a benziyo
  • hiç bir araca benzetemedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 17 Aralık 2011; 15:18:57 >
  • bu araba honda accord coupe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zooropa

bu araba honda accord coupe.

doğruymuş Honda Accord Coupe ama arkasını beğenmedim yau önü kadar güzel gelmedi bana. Geely EMGRAND C7 nin arka farları gibi.

ama önüne diyecek yok abi dehşet bişey geldi banahttp://img256.imageshack.us/img256/3968/dsc00595l.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahsepya -- 17 Aralık 2011; 17:27:06 >
  • Honda accord coupe gıbı evet ama araç Jaguar arkadaşlar.Defterde plakalık yeinde modeli de yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.