Şimdi Ara

Bu araba alınır mı ? Opel Astra H

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunu yeni buldum toplamda 12 bin civarı 6 tane kazası var ağır hasar kaydına girmiyo sanırım. 30 bine verirse alınır mı ? Alınırsa geri satılır mı 3-4 yıl sonra ?

OTOMATİK HESAPLI ASTRA ARAYANLAR İÇİN 2006 EASYTRONİC , LPG'Lİ
    İlan No: 392115421
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-otomatik-hesapli-astra-arayanlar-icin-2006-easytronic-lpg-li-392115421/detay

30 a vermedi zaten en son 33 diyo vazgeçtim bende. 35 e zaten sıfır gibi astralar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 27 Ocak 2017; 13:29:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Basina iş mi ariyorsun, easytronic 2010 oncesi alma. Ekspertizde falan anlayamazlar sanzuman robotu ne durumda, tamir gormus mu, komurleri degismis mi baski balata volant degismis mi? Bunlar 7000 lira yaklasik. Sarsintili ve sıkıntılı bir sanzuman. Baskaca da sorunlari varsa satan takla atar

• Astra H taki bu şanzıman gerçekten başa bela bir şanzıman. Kesinlikle uzak durulması gerekir. İlla Astra H alakcaksanız düz vites olanını alın.
  • O sanzuman sözde otomatik ama sadece sözde yoksa kendin manuel takılıyorsun
  • Bu arada ben easytronic 0 alıp 5 sene kullanip satmış biriyim...

• Dizeli bile 6.5 litre yakıyor.
  • ataince kullanıcısına yanıt
    şehir içi ankara trafiği 5.8 yakıyor bu soğuk günlerde. Diğer markaların dizellerinin 4 litre yaktığını mı sanıyorsunuz. Lütfen karşılaştırma yaparken c sınıflarını ve aynı ağırlıktaki araçları yapın.
  • easytronic gorunce kacacaksin.

• Robot arıza verirse oldukça masraflı olacaktır...

• 33binde sattık kayın pederin 2010 aynı arabayı.. araba gitmediği gibi çok yakıyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakircan -- 26 Ocak 2017; 17:35:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

şehir içi ankara trafiği 5.8 yakıyor bu soğuk günlerde. Diğer markaların dizellerinin 4 litre yaktığını mı sanıyorsunuz. Lütfen karşılaştırma yaparken c sınıflarını ve aynı ağırlıktaki araçları yapın.

Karma tüketim İzmirde 6.5 yakıyor. Çok yaktığını söylüyorum banane diğer araçlardan? Neden kıyaslamaya yapacakken aynı ağırlıkta araçları kıyaslayacak mışım? Allah allah başka? Aynı jant çapına sahip araçlarla da kıyaslama mı ister misin? Başka bir arzun?
  • ataince kullanıcısına yanıt
    Sen 6.5 yaktırıyorsan o senin beceriksizliğin Böyle devam et.
  • Mantıken düşününce tam otomatik vitesler daha da çok yakıyo ve bozulursa daha da çok masraflı. Düz vites istemiyoruz o yüzden yarı otomatikte karar kıldık. Birde yine mantıkrn düşününce bütün arabalar benzin harcıyo ve masraf çıkarıyo zaten para bayılıcam hangi arabayı alırsam alıyım madem öyle içime sinen beğendiğim bir araba olsun istiyorum. Hızlı gitmesine gerek yok şehir içi 50 şehirdışı 110 yapsın yeter. Astrayı beğenmeyenler 30 bine otomatik ne alınır peki ? Çöp konteynırı malzemesinden accent , uzay mekiğinden hallice jazz , kibrit kutusu getz , dayak yemiş de heryeri şişmiş gibi duran toyota serileri , daciaya taş çıkartıcak tasarımlarıyla clio ve megane hele hele biçimsiz senic , şirket arabası linea ve aile versiyonu punto , albea , palio harici ne alınabilir ? Astra almicak olsam 2008 model corsa alırdımki bagajı küçük diye istemiyorum mazda 3 olabilirdi onunda piyasası yok. 40 bin liram olsa astra g alırdım sanırım yada gözümü karartıp bmw 1 seriside olabilirdi.

Yarı otomatik astrayı 2 aydır araştırıyorum vaşıma gelebilicek tehlikelerin farkındayım. Ama şimdi gidipte otomatik clioyada binmek istemem hiç bir cazibesi yok benim için ha şahine binmişim ha clio ya aynı benim için sevmiyorum ikisinide.

• AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    Hocam, Ankara şehir içi genellikle 20 km mesafeye iş saatlerinde gidiş geliş yapan ve devrinde kullanılan Ford Fiesta Dizel ortalama 4.3 lt yakıyor. Karşılaştırma amacı ile söylemedim fikir vermek için söyledim. Segmentleri farklı zira.

• 42km ortalama hız da 8.1 litre 100 km ortalaması. kış lastikleri + istanbul trafiği.
    Manuel sürmüyorum onun da etkisi vardır elbet ama vites geçişlerini karar vermesi oldukça kıt bir araç.
  • RASP kullanıcısına yanıt
    Peki bu kararsızlık trafikte sorun yaratıyo mu ? Kullanıma engel oluyo mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Peki bu kararsızlık trafikte sorun yaratıyo mu ? Kullanıma engel oluyo mu ?

İlk vites geçişi sarsıntılı oluyor biraz, trafikte zaten 1-2 değişip duruyor sürekli. Vitesi geri çekip manuel 1 e alınca daha rahat olur.( arada yapıyorum ama genelde otomatikte)

Ayrıca sunu demeden geçmek istemem.

Sport modu gaz hassasiyetini arttırıyor ve devri yuksekte tutuyor. Ataklarda kullanıyorum ve beğeniyorum.

• Bunu yeni buldum toplamda 12 bin civarı 6 tane kazası var ağır hasar kaydına girmiyo sanırım. 30 bine verirse alınır mı ? Alınırsa geri satılır mı 3-4 yıl sonra ?

OTOMATİK HESAPLI ASTRA ARAYANLAR İÇİN 2006 EASYTRONİC , LPG'Lİ

İlan No: 392115421

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-otomatik-hesapli-astra-arayanlar-icin-2006-easytronic-lpg-li-392115421/detay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.