Şimdi Ara

Bu Anakartı İstediğim Kasaya takabilirmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkeze merhabalar. Şu anda bilgisayarımda takılı olan anakartın modeli "h81h3-m4 mAtx"'dir. Fakat ben Kasam cok küçük olduguğu için içindeki kablolar yüzünden ısıyı dağıtamıyorum ve sıcaktan pc kapanıyor. Kablolar rezaler durumda birbirine karışmış şekilde. Bunu engellemek için yeni bi "KASA" almak istiyorum almak istediğim kasa ZALMAN markasının "Z11 PLUS Midt ATX" modelidir. Benim anakartım "mATX" yukarıdada söylemiştim. Asıl size deyinmek istediğim konuda bu anakart "h81h3-m4 mATX" Zalman z11 plus midt ATX'e uyarmı. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler :)

• Anladığım kadarı ile anakartınız küçük ve alacağınız kasa büyük olduğu için soruyorsunuz, ancak herhangi bir sorun yaratmaz. Anakart kasa da küçücük kalır o kadar. Kurabilirsiniz kasaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapi_triyaki

Anladığım kadarı ile anakartınız küçük ve alacağınız kasa büyük olduğu için soruyorsunuz, ancak herhangi bir sorun yaratmaz. Anakart kasa da küçücük kalır o kadar. Kurabilirsiniz kasaya.

Hey dostum Cevapladığın için teşşekkürler. Bi sıkıntı cıkmaz diyorsan siparişi veriyorum o zaman :)
  • Hiçbir sıkıntı olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.