Şimdi Ara

Bu akşam ki Apple tanıtımını canlı yayın (video) ile izleyin!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Apple bugunkü tanıtımı canlı yayınlayacak.

şu adrese:http://www.apple.com/apple-events/october-2012/ --- iphone veya ipad ya da mac'te safari ile girerseniz saati geldiğinde izleyebilirsiniz.

ek bilgi: apple TV kullanıcılarıda menu üzerinden izleme seçeğine erişebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 23 Ekim 2012; 16:23:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Detaylar için

http://iblogtr.com/haber/17-idevice/186-apple-oezel-etkinliini-apple-tv-ve-web-den-canl-yaynlayacak.html
    sağol ancak bir detayı yok ki :) yukardaki adrese girilecek akşam 20:00 da olay bu kadar :) tabi sende kendi blog'unun reklamını yapıyorsun :)

ilginç tabi her seferinde canlı izleyemeyecez mi diye forum yıkılır bu kez canlı yayınlanıyor konu açtık linki verdik yorum yapan yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

sağol ancak bir detayı yok ki :) yukardaki adrese girilecek akşam 20:00 da olay bu kadar :) tabi sende kendi blog'unun reklamını yapıyorsun :)

ilginç tabi her seferinde canlı izleyemeyecez mi diye forum yıkılır bu kez canlı yayınlanıyor konu açtık linki verdik yorum yapan yok :)

Alıntıları Göster
    iyiyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphoneuss187

Bu mesaj silindi.
    Listeye aldım haber için teşekkürler
  • quote:

Hem blogumuzun biraz reklamı hem de apple tv için bilgilendirme mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

quote:

Hem blogumuzun biraz reklamı hem de apple tv için bilgilendirme mevcut

Alıntıları Göster
    Ne zamandır Apple kullanıcılarına özel bir canlı yayın yapsa diye bekliyorum.İnşallah o canlı yayın bugün olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Mulsanne

Ne zamandır Apple kullanıcılarına özel bir canlı yayın yapsa diye bekliyorum.İnşallah o canlı yayın bugün olur

Alıntıları Göster
    Teşekkürler haber için.
  • quote:

Arkadaşlar Apple bugunkü tanıtımı canlı yayınlayacak.

şu adrese:http://www.apple.com/apple-events/october-2012/ --- iphone veya ipad ya da mac'te safari ile girerseniz saati geldiğinde izleyebilirsiniz.

ek bilgi: apple TV kullanıcılarıda menu üzerinden izleme seçeğine erişebilirler.

neden aypon ayped veya safari? başka platform ile izleyemiyormu insanlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

hayır izleyemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

Neden aypon ayped? Neden iPhone iPad degil? Okuma yazma bilmiyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: applem26

pcden de oluyor fakat quicktimeın yüklü olması lazım pcde sonunda canlı bir Apple Event izleyebileceğiz

pc ile ilgili bir bilgi yazmıyor kendi sitesinde.

yazı şöyle: Live streaming video requires Safari 4 or later on Mac OS X v10.6 or later; Safari on iOS 4.2 or later. Streaming via Apple TV requires second- or third-generation Apple TV with software 5.0.2 or later.

ve burda Pc de quicktime yüklü ise safariden izlenir gibi bir ibare yok. Ama tabi denenmeli.
  • quote:

quote:

quote:

pcden de oluyor fakat quicktimeın yüklü olması lazım pcde sonunda canlı bir Apple Event izleyebileceğiz

pc ile ilgili bir bilgi yazmıyor kendi sitesinde.

yazı şöyle: Live streaming video requires Safari 4 or later on Mac OS X v10.6 or later; Safari on iOS 4.2 or later. Streaming via Apple TV requires second- or third-generation Apple TV with software 5.0.2 or later.

ve burda Pc de quicktime yüklü ise safariden izlenir gibi bir ibare yok. Ama tabi denenmeli.

engadget adlı sitede de on pc ! diye eklenmiş yazıya umarım çalışır :)

engadget da şu an bu yazmakta: update: on your Mac! Update: Better still, you can also hit up Apple's events site to stream it in your browser of choice Safari on OS X 10.6 or later.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    günün en güzel haberi. burdan takip edicem o zaman
  • Apple'in iPhone 5 ile bu sene yaptıklari bana kendi çizgisinden çıkmaya başlıyormuş gibi geliyor. Normalde Steve Jobs iPad mini nin gereksiz olduğunu söylerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

Apple'in iPhone 5 ile bu sene yaptıklari bana kendi çizgisinden çıkmaya başlıyormuş gibi geliyor. Normalde Steve Jobs iPad mini nin gereksiz olduğunu söylerdi
    yerimi aldım.şampiyonlar ligi maçından önce ilk defa canlı yayında Apple'ın lansmanını izleme keyfine erişelim Haydin açın şu kameraları izleyek
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

yerimi aldım.şampiyonlar ligi maçından önce ilk defa canlı yayında Apple'ın lansmanını izleme keyfine erişelim Haydin açın şu kameraları izleyek

Alıntıları Göster
    tanıtım başladı ama yayın yok

• Ben gayette yayini izliyorum ilk mesajda verdigim adreste
  • Safariden girin arkadaslar
  • iPad minisi lanse ederken tahminimce 7 inch boyutunun 16:9 film izlemek icin mukemmel oldugunun uzeri de duracaklar i5 te oldugu gibi daha bilac yil once steve jobs bu boyutta tabletlerin olu dogum oldugunu soyluyordu hey gidi guer hey
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.