Şimdi Ara

bu 60 lvl glavienin bir eşi benzeri daha yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • athens serverındaki diğer charımdaki bu glavie super ben eşini benzerini görmedim kodumu oturtuyor :))
    nerdeyse 64 lvl polearma eş değerde
    http://img213.imageshack.us/my.php?image=glavie60dl2.jpg

isteyen olursa satarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avkan -- 6 Ocak 2007; 12:02:36 >

• Bundan daha iyileri vardır kardes

Orn:Sos olanlar, +7 ler
  • sos dedğin glavie 52 lvl oluyor kardeş 60 lvl sos yok ve bunun özellikleri 52 lvl sosdan daha yüksek çünkü bende 52 level sosda vardı bunu almadan önce ve + 7 de olsa ya criticali düşük oluyor ya da pyc atağı yada blue su sen bi daha bir etüt et ben kendi 60 lvl sınıfında bir eşi benzeri yok dedim
  • Genede vardır kardes tum serverdekilerden sordunmuki
  • sos 52 dielim 52+5 yapar buna +6 bassan basabilirsen tabii 52+11 o da = 63 glavie (öle kabul edelim) yani 60+5 daha ii olur büyük ihtimalle som yada sun la kapışamaz ama sosu geçer rahat

ayrıca da buna phy atak için stone bas +50 yi geçsin fiyatı bayaa artar zaten +5 ta 12 crit de cabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: müsteşar_kemal

sos 52 dielim 52+5 yapar buna +6 bassan basabilirsen tabii 52+11 o da = 63 glavie (öle kabul edelim) yani 60+5 daha ii olur büyük ihtimalle som yada sun la kapışamaz ama sosu geçer rahat

ayrıca da buna phy atak için stone bas +50 yi geçsin fiyatı bayaa artar zaten +5 ta 12 crit de cabası

ya güzelde varsayımlardan bahsetmiyoruz ben gerçek basılmışını yapılmışını gösteriyorum idallı bi başlık atmamın sebebi ben bunu bulana kadar 2 hafta stalları arşınladım yok böylesi baba bulan varsa koysun ss
  • Artık +5 silahlar içindemi konu açılıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: shaigorn

Artık +5 silahlar içindemi konu açılıyo

senin silkroad kültürün bu kadar demekki o glavie ye sadece + 5 basılmış bir silah olarak mı gördün
  • Kardes bosver takma kendi kendine bişiler diyo

Avkan sana demedim kardes
  • bu nada glave mi diyosun sen +5 :D bende +8sos glave var
  • quote:

Orjinalden alıntı: vouszer

bu nada glave mi diyosun sen +5 :D bende +8sos glave var

tmm kardeş güle güle kullan sen onu

le havle vela kuvvet
  • Pardon özür dilerim adam 60 lvl sos yoq diomuş ben 64 anladım.Ama bundan daha ii silahların olduu kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by-ko -- 6 Ocak 2007; 15:13:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: avkan

senin silkroad kültürün bu kadar demekki o glavie ye sadece + 5 basılmış bir silah olarak mı gördün

Aynen öyle gördüm. +5 full blue güzel bi silah. Hergün şehirlerde onlarcası satılanlardan. Artık cılkı çıktı bu forumun
  • kardes esi benzzeri yok diosun ama benim 60 lvl glavie vardı phy attack %84 du blue larının hepi var dı ve hepsi max dı yani 5 str 5 int ... hepsi %100 du. yani sende yok sade o silahtan her tarafta dolasıyo o silahlar
  • 52 55 58 diye gitmiyor muydu 60 da mı var
  • üzgünüm ama bunu bana koydurtmak zorunda bıraktın...

bu 60 lvl glavienin bir eşi benzeri daha yok
  • kardeş bu neki :D Rome serverında +7 si var full blue c12
  • güzel silah

• quote:

Orjinalden alıntı: shaigorn

quote:

Orjinalden alıntı: avkan

Aynen öyle gördüm. +5 full blue güzel bi silah. Hergün şehirlerde onlarcası satılanlardan. Artık cılkı çıktı bu forumun

Katılıyorum stallarda kat kat iyileri var hatta. avkan kusra bakma ama 60+5 glavie aldın yada yaptın diyede konu açılmaz arkadaşım

• quote:

athens serverındaki diğer charımdaki bu glavie super ben eşini benzerini görmedim kodumu oturtuyor :))
    nerdeyse 64 lvl polearma eş değerde
    http://img213.imageshack.us/my.php?image=glavie60dl2.jpg

char ın nick ini güsel saklayamamışsın enişte...

@LORD_WESTSİDE

güsel resimde inventory boş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.