Teğmen
26 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, ben KSRO oynamak istiyorum ama KSRO'nun üyelik alma sistemi değişmiş galiba çünkü artık sahte KSSN'leri yemiyo yani en azından ben yapamadım. İsim ve numarayı yazıp tamam diyince biraz bekleyip hata veriyor. Konuyla ilgili bilgisi olan biri yardım edebilirmi yada fazla üyeliği varsa verebilirmi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar charın genel özellikleri şöyle:

Skilleri hatasız
Sadece INT verilmiş
Seti tamamen +3 ve blue, silahı da 52+5 crt 13 Spear (Sworda da dönebilir)
Kasası tam dolu, sayısız element ve elixirler var
50 milyon altını var
Bot kullanılmamış ve pk2 edit yapılmamış
Kurdu ve maymunu var
Bonus olarak accountun içinde 45 level full str Glavier (Bununda yapılandırması ve seti düzgün)

Tüm ekran görüntüleri için:http://picasaweb.google.co.uk/shaigorn/Level52CharOnAthens

İstanbul içi satmayı düşünüyorum, fiyatı uygundur. İlgilenenler: shaigorn@hotmail.com ekleyebilir. Saygılar...
Guildimiz 2 lvl olmuştur ve 3'e doğru ilerliyoruz. Ama çok az üyemiz var. Bize katılıp biraz muhabbet etmek isteyen tüm arkadaşları bekliyoruz! Forumda pm: shaigorn, oyunda pm: Micro_Spy_ veya Shaiven. Teşekkürler...
Bir kaç ay önce anakartımda bir bozukluk oldu ve anakartımı değiştirdim, bunun sonrasında format attım. Ama maalesef anakarttan geriye ne bir cd nede bir anakart kutusu var elimde öncelikli sorum:
Anakartın ismini nasıl bulabilirim ?
ikinci sorum:
Anakart driver ını internet üzerinden nasıl yükleyebilirim ?
ilginiz için şimdiden çok teşekkürler ...
Daha önce verildimi bilmiyorum. İşte SoSun +9'un resmi ( lvl 76 Glavie )

Geçenlerde olan rollbackle ilgili bikaç şey merak ediyorum.

Benim deneyimlerim falan gitmedi ama arkadaşların gitmiş. Neye göre belirleniyo?

Event'ta ilandan sonra bir haftalığına %30 exp %100 item drop ve %50 gold drop eklencek diyo. Bu ilan yapıldımı? Ben değişiklik farketmedimde.

Bende rollback olmadı genede bundan faydalanabilecek miyim?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Gece saat 3 sularında Athens serverında bi arkadaş herkezi Jangan-Hotan arası savaşa hayır yürüyüşüne çağırdı. Bizde attık silahlarımızı koyulduk yola. Yürüyerek Hotana vardık. İşte o yürüyüşten birkaç SS.

Jangandan yola çıkarken 10 kişi ya var ya yoktuk

Downhanga yaklaşırken sayımız baya arttı. Ama earth ghostlar düşük lvl'ları bitirdi.

Burasıda Oasis

Hotanda 100 kişiye kadar çıktık. (resimde çoğu görünmüyo)

Ve sabrın sonu
Oyunu bırakacağım için account'umu birine devretmek istiyorum. Herhangi bir karşılık beklemiyorum. İsteyen bana pm atsın. Özellikleri şunlar:

* İsmi shaigorn
* Kurtadam
* Server 1
* 12. level ( 13 olmak üzere )
* levelının en iyi silahı, zırhı ve altını var.
* köpeği var
* Büyük bir klan üyesi.
* 2900 kişiyi ısırmış 51 kurtadam yaratmış :)
* Sığınağında yol, çevre, duvar full, bina 12. kademe
Merhaba ben Psychic-Doom serverında oynuyorum. Oyunu bırakan birinin sm'sini devraldım ama pk ve 100 kişi öldürmüş. Daha önce hiç pk olmadığım için birkaç sorum var (tahmin ettiğiniz gibi noob'um )

1- Normale dönmenin yolu varmı?
2- Tarkan ve İcarus'un giriş kapıları nerde yada ışınlanmanın başka bi yolu varmı?
3- İtemler çok kötü. Nası set yada stuff alcam?
Blood Castle'a bilet yapmak için 1 devils key+2, 1 devils eye+2, 1 jewel of chaos koydum makinaya. İtemler ışıldamaya başladı ama sonra hiçbişey olmadı orda kaldı öle kapatamadımda. çıkmak zorunda kaldım itemlerde gitti. Bişeyi yanlış mı yapıyorum?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 262
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.078 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.