U

Yüzbaşı
10 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Neden müdahale edilmiyor? Anılarını(!) vs. anlatıyor

Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce yeni bir binaya taşındık. Türk Telekom a başvuru yaptım, kutunun gelmesi 3-4 ayı bulur dediler fakat internette biraz araştırınca bu sürenin daha da uzayabileceğini gördüm. Telefon kutusu olmadan internet almak mümkün müdür? Hangi firmalar bu hizmeti sağlar? Teşekkür ederim cevaplar için
Merhaba arkadaşlar.
Süleyman Demirel Üniversitesi/Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünü kazandım fakat gitmek istemiyorum. Şehri gezdim ve beni resmen boğdu. Son kararım gitmek istemiyorum. Seneye obp düşecek mi kayıt yaptırmassam ? ve şuanda İstanbul'da bir vakıf üniversitesine geçme şansım var mı?
Üniversite kazandım arkadaşlar, laptop almam lazım. Bütçem max 1300 lira arkadaşlar. Günlük işlerimi halledicem, çok küçük ihtimalle oyun oynarım(GTA SA, Sro, COD World at war gibi). Sizce alınır bu laptop?

http://www.hepsiburada.com/liste/casper-nirvana-cnhbi4200b-intel-core-i5-4200m-25ghz-31ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600690&categoryId=98&SKU=BD600690#Gorseller
Üniversiteyi kazandım arkadaşlar. Bütçem açıkçası fazla yok. Taş çatlasın 100 tl daha koyabilirim(maximum 1300 bütçem var). Sizce alınır mı ? Günlük işlerim için kullanıcam, çok ufak ihtimalle fazla kasmayan küçük oyunlarda oynayabilirim(GTA SA, SRO, COD World at War gibi). Düşünceleriniz nedir? alınır mı sizce?

http://www.hepsiburada.com/liste/casper-nirvana-cnhbi4200b-intel-core-i5-4200m-25ghz-31ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600690&categoryId=98&SKU=BD600690#Gorseller
Merhaba arkadaşlar. Konu anlatımlı Tarih, coğrafya ve felsefe kitabı hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Hangi yayınları önerirsiniz ? Teşekkür ederim şimdiden.
Merhaba arkadaşlar. Bu sene 12. sınıf oldum.Dil bölümünde okuyorum fakat sözel sınıfına ait bir mesleğe girmek istiyorum.Gazetecilik, Coğrafya ve Tarih öncüllerim. Ege Bölgesi'nde olan üniversitelerden birini kazanmak istiyorum(Celal Bayar, Adnan Menderes ve Ege Ü.) Asıl sorunum maddi yönden. Bu sene bir takım borç altına girdik ve şuanda dershaneye gitmek benim için biraz da olsa lüks olacak. Sizden istediğim, daha önce sözel bölümlere yerleşmiş arkadaşlar kendi tecrübelerini anlatır, bana bilgi verirlerse çok sevinirim. Alt yapım oldukça kuvvetli. Dershanesiz sözel bölümler kazanabilme şansım nedir?

-İmla kuralları vs. için özür dilerim
Hollanda-Türkiye
Finlandiya-Fransa

Düello

Hollanda(1.50)-Fransa(3.75)------------------------------------

Bulgaristan-İtalya
Hollanda-Türkiye

Düello

İtalya(1.55)-Türkiye(3.50)Fransa ve İtalya'ya oynayacağım.Fikirlerinizi alabilir miyim?
Merhaba bilgisayarımın durduk yere ekranı sol tarafa doğru bayağı kaydı nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?
City'nin resmi facebook sitesinde yayınladılar şimdi.
Hakkında
Konum: İstanbul,Küçükçekmece
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım;MCCACA
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Logitech
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 771
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.366
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 128.848 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 102 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.