Şimdi Ara

BTK, mobil operatörlere ve İSS’lere ceza yağdırdı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
5.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firmalar çok büyük ders almıştır bu cezalardan. Daha yapmazlar ! :D Abi şaka gibi ya

• Bir D segment araç alan daha fazla para ödemiş devlete hale bak

• Bizde yedik.

• Cezalar bir yana bu komik rakamların bile çok büyük bir kısmının devletin kasasına gireceğine kim inanıyor? Baştan sona şaka silsilesi. Epey caydırıcı rakamlar bu arada.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Helal. Tek diyeceğim bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatları yükselltiler nasıl olsa komik cezalar bunlar 180 tl fatura öderken 600 tl oldu faturalar.

• Tabi yaptırımda bulunmayın anca ceza verin daha fazla verin ki o cezaları da bizden çıkarsınlar. Daha dün btk üzerindem yaptığım şikayete pişkin pişkin cevap verdiler itirazıma rağmen btk hiç ilgilenmeden kaydımı kapattı.

• Cezalara bak, şaka gibi... Devlet usülsüzlüğe teşvik ediyor resmen.

• Kerros kullanıcısına yanıt
    Taahhüt edilen hız nedir peki hocam? 100mbit internet aldığını sanıyorsun ama o aslında 100mbit'e kadar oluyor. "e kadar" diye bir ifade kullanımına izin vermek bile saçmalığın, iş bilmezliğin, peşkeşin daniskasıdır. O zaman ben neden fatura öderken "e kadar" ödemiyorum? Hizmet değişken ücret sabit. Neresinden bakarsan bak tüketici hakkı ihlali.

Diğer taraftan internet kalitesi de ayrı bir durum. Adam 100mbit internet veriyor ama jitter 50ms. Ping demiyorum, jitter böyle... Ee bir yaptırımı var mı? Yok tabiki. Taahhütü verdin, cayarsan sen ceza alıyosun :) Saçmalıklar diyarı maalesef.

• Rakamlar su parası gibi. Özellikle Türktelekoma kesilen cezalar rakam olarak çok az...

• Ceza kesmek çözüm değil ki adamın işletme lisansını askıya al bakalım 1 ay neler oluyor hizmet vermek değil vatandaşı yolmak amaç.

• 2024 yılına geldik ama su interneti hala sinirsiza cevirmeyip uc bes gb kotali sacmaliklarla milletin cebini fahiş fiyatlarla somurmeye devam ediyorlar ama btk bunu görmezden geliyor. zira örneğin turkcell efendi ukrayna’da sinirsiz paketleri uygun fiyatlarla elin ukraynali’sına sunarken, kendi ulkesindeki öz vatandaşı turklere fahis fiyatlarla hala kotali paketler sunuyor. bunu btk bilmesine rağmen böyle göstermeik saçma sapan cezalarla dostlar alışverişte görsün misali milletin aklıyla alay ediyorlar.

allah bilir bu komik cezaları bile ön kapıdan verip arka kapıdan kimsenin haberi olmadan silip unutturuyorlardır.

biri btk'ya da ceza vermedikçe cezaların yaptırım gücü mümkün değildir.

• Hep ceza kesti!

Yabu bir kere de firmaların cezaları ödediğine dair ispatlı belge gösterseler bizlere.

Yaz kızım x firmaya 5 milyon tl...

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Deprem sonrası canlı yayında toplanan yardım paralarının çoğunun ödenmediği gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her birine 10 Milyar TL ceza kesmeleri lazımdı ki birdaha usulsüzlük, haksızlık yapmasınlar. Verdikleri ceza miktarları hiç caydırıcı değil.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Gerçekten ödeneceğini sanmışmıydınız ki hocam?

Saçma sapan insanların, saçma sapan ego savaşını izlemiştik. Bı tane g*vt, "diğer arayan arkadaş, 1 milyon vermişti, ben 3 milyon veriyorum" gibi manasız şeyler söylemişti. Bunların alayı insan müsveddesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61E52F41F -- 28 Mayıs 2024; 16:16:22 >
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    O kullanıcılara da ceza olur hocam.

Ama hizmeti kesmektense 1 aylık gelire el koysa olabilir bak.

• Ya saydığınız bu şirketler resmen fahiş fiyata özelikle Turkcell Vodafone vede Türk Telekom telefon satıyorlar vede ettiğim şikayetler boşuna kendi insanina kazık atan hemde dört katı kazanç elde ettiği gibi şubedeki çalışanları davranışlarıda hizmetleride sıfır milyarlarca para kazanıyorsunuz vicdanınız nasıl rahat uyuyabiliyormusunuz halkı salak yerine koyuyorsunuz toplucada şikayet etsek bunlar bu kadar palazlanamaz hükümet zaten göz yumuyor yandaşliktan öte yaptığınız bir şey yok birde ünlüleri reklam yüzü olarak kullanıp onlarda karına kar katiyorlar onlarda bize aynısı güzel güzel yediriyorlar yersen tabi ben hakkimida helal etmiyorum Okadar hepside kat kat çıksın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aralarında Comnet denen merdivenaltını göremedim. Çerez parası da olsa göstermelik de olsa kesmeliydiniz.

• BTK'nın ceza kesmekten başka bir işlevi yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.