Şimdi Ara

Brut parfüm kullananlar..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
29.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar etraafınızdaki yorumlar nasıl bende kullanıyorum boynuma gömleğime falan sıkıyorum ama bir süre sonra kokusu gidiyor gibi sizdede oluyormu ?
    çevrenizdekilerin görüşleri nasıl? olumlu olumsuz bi öz... varmıdır brutun

• şu rakı gibi kokan parfüm demi bir ara kızlar çok söz ediyordu :7
  • rakı gibi kokmuyo kardeş çam ormanı gibi acayip kokusu var.Çekici bir kokumu bende kullanıyorumda
  • Brut ben de kullanmak istiyorum aslında ama, çok iddialı bir koku gibi geliyor bana. Bir de yaş daha 20, sanki böyle 30lu yaşlarımda olmalıyım gibi hissettiriyor.
  • ben 24 kullanıyom ama
    ANAKRADA AMERİKAN PASAJINDAN ALDIM BEN SATICI ORJİNAL DEDİ AMA ÇAKMA OLMA İHTİMALİ VARMIDIR
  • madalyonlu brüt'ü tek gecerim.
  • kardeş bendede o varda orcinalliğinden şüphem var amerikan pasajından aldım ama??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_tr
    kardeş bendede o varda orcinalliğinden şüphem var amerikan pasajından aldım ama??

sevil kozmetikten aldim süphen varsa orjinalliginden gösterebilirsin yetkili bir yere ama onlarin sahtesi olmaz gibime geliyor..
  • Kardeş ankarada sevil kozmetikte brüt yok sitesinden baktım sen çok öncedenmi adlıydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akin_Tr -- 23 Haziran 2011; 13:11:25 >
  • quote:

Kardeş ankarada sevil kozmetikte brüt yok sitesinden baktım sen çok öncedenmi adlıydın

ben alanyadan aldim :)
  • quote:

;)
  • Konuyu hortlatcam ama izmirde nerede bulabilirim.
  • valla bende deodorantını aldım sıkıyorum mis gibi kokuyor hatta vücut ısım artınca (yani hafif terlemeye başlayınca ) kokusu daha da artıyor...deodorantı kalıcı gömleğimi falan çıkarınca da vücudumda kokuyu duyuyorum...

ve ben bunu birmilyoncu dan aldım.. birde taktım şimdi parfümünü alacağım bir yerden

ayrıca kullandığım gucci nin çam ve çikolata kokuları da harika tabiki benimkiler açık parfüm..

kullanın galiba benim tenime uygun olan koku çam ve çikolata..
  • axe ye geçtim çikolatalı parfüm
  • Yeşil brut u çok seviyorum ben ama kız arkadaşım iğrenç buluyor o yüzden kullanamıyorum. Bence çok güzel erkeksi bir kokusu var. Bazı kızlar ağır kokuları sevmiyorlar.
  • Brut Plexi Madalyon bunu kullanan var mı hb yorumlarında kalıcılığından bahsedenler var ama yorumlar eski acaba yeni üründe mi bu şekilde kalıcılığı devam ediyor.
  • hort
  • Bildiğin hacı yağı gibi kokuyor bu parfüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesin orjinal diyebileceğiniz yer var mı alabileceğim ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.