Şimdi Ara

Brothers - A Tale of Two Sons Türkçe Yama Çalışması (tamamlandı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
10.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum yamayı kurdum menü türkçe oldu ama oyun türkçe değil yani altyazı falan gelmiyor? nasıl düzeltebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue3455

Dostum yamayı kurdum menü türkçe oldu ama oyun türkçe değil yani altyazı falan gelmiyor? nasıl düzeltebiliriz?

Altyazı yok oyunda.
  • Blue Dragon Ready kullanıcısına yanıt
    Anladım bide insanların konuşmları ingilizce değil çokcuklar falan "ataa" falan diyorlar bişey anlamadım konuşmarından :D (oyunun girişinde english yaptım dili ama garip)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue3455

Anladım bide insanların konuşmları ingilizce değil çokcuklar falan "ataa" falan diyorlar bişey anlamadım konuşmarından :D (oyunun girişinde english yaptım dili ama garip)

Oyunu oynamadım ama bildiğim kadarı ile hikayeyi karakterlerin hareketlerinden ve mimiklerinden anlıyorsunuz. Zaten herkesi cezbeden yanlarında biri bu sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue Dragon Ready -- 27 Temmuz 2014; 20:36:22 >
  • 113 satır olsa bile emeğini sonuna kadar hak ediyosun başarılarının devamını dilerim..
  • çok teşekkürler
  • Arkadaşım eline sağlık,yeni çalışmalarını bekleriz.
  • Oyunu yakında oynamayı düşünüyorum, yama hazır :) Teşekkürler.
  • Emeğine sağlık, teşekkür ederim
  • yamalar klasörüne taşındı
  • [spoiler=0877066725]Son 10-15 dakikası çok kötü oldu be.. Eğlenmek için açtım oynadım gözümden yaş aktı finalde [/spoiler]
  • Merhaba.

Öncelikle emeğinize sağlık.Teşekkür ederim.Yamayı indirmek istiyorum ancak link kırık sanırsam.Yeniden upload ederseniz çok sevinirim
  • link kırık :(
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.