Şimdi Ara

Brother DCP-T510W Bitmeyen Kartuşlu Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %30 indirime girmiş ürün. En yakın fiyatı 959₺ İhtiyacı olanlar kaçırmasın.
    https://urun.n11.com/murekkep-puskurtmeli-yazici/brother-dcp-t510w-bitmeyen-kartuslu-cok-fonksiyonlu-yazici-P421136108

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zifco -- 6 Nisan 2020; 12:48:41 >

• Kullanan var mı ? Almaya değer mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen orjinal murekkepleri çıkarıp, muadil murekkep koymuslardir pakete o yuzden uygundur linke bakmadim n11 bu saticilarla dolu tercih meselesi alan göz önünde bulundursun

• quote:

Orijinalden alıntı: standartsaplama

Muhtemelen orjinal murekkepleri çıkarıp, muadil murekkep koymuslardir pakete o yuzden uygundur linke bakmadim n11 bu saticilarla dolu tercih meselesi alan göz önünde bulundursun
    Satıcı belirtmiş PhotoInk mürekkepli, diğer muadil mürekkepli olanların fiyatı 969₺ orjinal mürekkepli olanlar 1100₺.
  • aqhuan kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değerini hak ediyor. Ben iki yıldır kullanıyorum. Geçtiğimiz Kasım ayında da arkadaşa aldık.

Benimki orijinal mürekkepli. Hala daha mürekkep bitmedi. Fotoğraf baskısı da aldım. Zaten bütün çıktıları renkli alıyorum.

Arkadaşa photoink mürekkep gönderdiler. Rengi benimkine göre biraz daha açık. Mesela benim tam siyah, onun biraz açığı. Benim toplam baskıdan daha az baskı almış olmasına rağmen mürekkep seviyeleri birbirine çok yakın. Mürekkep orijinal/photoink farkı mı bilmiyorum.

Fiyatın bu denli ucuz olması muhtemelen mürekkep farkı olabilir.

• zifco Z kullanıcısına yanıt
    2 takım orijinal mürekkebi 13 Mart tarihinde satın aldım. 358 idi, kuponla 347'ye düştü. 17,35 paraf günüm indirimi geldi. 329,65'e mal oldu. Yani bir takım 164,83...

Kampanya denk getirince mürekkep hesaplı oluyor.

• Gerçekten olaya aşırı Fransızım. %99 u siyah beyaz baskı ders notu bastırmak için kullanacak adamda fark eder mi mürekkep farkı?

• Bu arada Paraf kullananlar eticaret kampanyası ile 40 paraf para, paraf günüm indirimi ile 20 TL kazanırlar. Bunun üzerine 51 TL daha harcarsanız 20 paraf para daha gelir.

• Fikir vermesi açısından diyeyim. Evde hp j4500 kartuşlu yazıcı var. Çocuğa netten boyama biseyler biseyler çıkartıyorum. Ara ara evrak işleri oluyor fotokopi vs. Onları hallediyorum. Yıllar önce tek renk dolum seti almıştım. Enjektorle doldurup doldurup kullanıyorum. Doldurması gayet kolay. Bu şekilde kullanımı tavsiye ederim.

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Uzun süreli kulanmmama da mürekkepte donma filan oluyor mu
  • dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt
    Sadece ders notu için fark etmez hocam. Tabi satıcı güvenilir mi orası ayrı mesele

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şey olmuyor. İş yerinde kullaniyorum. Bayram tatili, kongre vs uzun süre olmadığım çok oldu. Fişe taktığınız anda temizlik modu çalışıyor. En kötü ihtimal baskı testi yapar, sorun görürseniz tekrar temizletirsiniz. Gayet stabil çalışıyor.

• Bende gecen amazondan epson L3156 aldım tanklı gayet iyi gibi 890 liraydı,foto baskısı iyi,hele pro makine ile çekilennfoto bastırdım hosuma gitti,nu makinada iyi fiyat bence,benim pek yazıvılar hakkında bilgim yok ama arkdason paylastıgı linke baktım fiyat olarak iyi geldi satıcı uckagotcı diğilse arastırın karar verin

• Garantisi filan yok mudur arkadaşlar bunun? Hiçbir şey yazmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcının hiç puanı yok mu?
  • zifco Z kullanıcısına yanıt
    Eğer öyleyse gerçek bir inidirim var denilip tercih edilebilir hocam piyasasini bilmediğim için yorum yapmadım

• Geçen Cuma Şirketime 3 tane aldım. Parasını hak ediyor.
  • Wifi olsa hemen alacaktım.

• WiFi yok mu şimdi yoksa işime yaramaz gerçi mürekkepli olduğu için zaten tövbeliyim o kadar para verip almam. Arkadaş lazer yazıcılarda çok pahalı bir de komplike model yok ya tarayıcı-fotokopi olmuyor ya dubleks baskı yada WiFi. Üçü birden olanlar da 1500-2000 arası. Bu tanklı olanlarda uzun süre kullanmayınca çalışmama durumu olmayacağını bilsem denerim belki de o riske girip mürekkepli almam bir daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfztkn

Sadece ders notu için fark etmez hocam. Tabi satıcı güvenilir mi orası ayrı mesele
    Ders notları için banada lazım. Sadece pdf, worldleri çıktı olarak almak için. Fotokopiciye para vermekten bıktım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.