Şimdi Ara

Broşür Dağıtmak , Anketörlük Tarzında İş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
11.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet bi öğrenci için en uygun işlerden biri sanırım bunlar günlük 35-40 milyona çalışılıyor.
    Garsonluk falan da var. Ama bu işleri nasıl bulucam? Nerde bi broşür dağıtma işi bulabilirim yada bi anketör?
    Bilen varsa yazsın paraya ihtiyacım var. Çalışırım günlük 30-40a...

• ben de istiyorum valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seka_1905

ben de istiyorum valla
    eskişehirdeysen bolca var dağıtanlara sorsan söylerler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: black label

eskişehirdeysen bolca var dağıtanlara sorsan söylerler..

Alıntıları Göster
    matbaalara sorabilirsin, broşürleri onlar bastığı için şansın yüksek, anketörlüğe de hiç bulaşma derim, eğer çelik gibi sinirlerin yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektroniker

matbaalara sorabilirsin, broşürleri onlar bastığı için şansın yüksek, anketörlüğe de hiç bulaşma derim, eğer çelik gibi sinirlerin yoksa

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: the_don

Yaparım ya sinirlerime hakim olabilirim de.
    Merak ettiğim şey su anketörlük nasıl bir meslek?
    Günlük mü yapılıyor? günlük belirli bi anket dolduruyosun ve paranı alıyosun yoksa aylık mı çalışıyosun?
    Ben günlük istiyorum 1000 broşür dağıt 30 al git gibi. Anketörlükde öylemi? SSk fln gerekmez yani.

Edit: istanbul avrupa yakası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OdyS1 -- 4 Ocak 2009; 19:37:24 >

• okadar para vereceklerini beklemiyorsun değilmi? kim 30-40 demişsse sallamış arkadaşım taksimde dağıtıyodu broşur günlük 20ytl gaztedeki ilanlardan bulmuştuoyle büyük paralar olsa herkes bu işi yapar ama yok malesef

@ozn
    bu arkadaşın dediği sürekli iş yani şirkete bağlı olarak çalışıyosun ama ogrenciyken yapabilirim diyosan parası güzel yalnız vakit bulabileceğin sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cliff -Lee- Burton

okadar para vereceklerini beklemiyorsun değilmi? kim 30-40 demişsse sallamış arkadaşım taksimde dağıtıyodu broşur günlük 20ytl gaztedeki ilanlardan bulmuştuoyle büyük paralar olsa herkes bu işi yapar ama yok malesef

@ozn
    bu arkadaşın dediği sürekli iş yani şirkete bağlı olarak çalışıyosun ama ogrenciyken yapabilirim diyosan parası güzel yalnız vakit bulabileceğin sanmıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Cliff -Lee- Burton

okadar para vereceklerini beklemiyorsun değilmi? kim 30-40 demişsse sallamış arkadaşım taksimde dağıtıyodu broşur günlük 20ytl gaztedeki ilanlardan bulmuştuoyle büyük paralar olsa herkes bu işi yapar ama yok malesef

@ozn

İşte bende o arkadaşın gibi yapmak istiyorum. Gazetelerde hiç rasgelmedim. O tarz işleri veren yerler var mı?
    MEsela english time da iş bulma olanağım var onada gittim eleman eksik değildi bu ve bunun gibi nerelere başvurabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: OdyS1

quote:

Orjinalden alıntı: Cliff -Lee- Burton

@ozn

İşte bende o arkadaşın gibi yapmak istiyorum. Gazetelerde hiç rasgelmedim. O tarz işleri veren yerler var mı?
    MEsela english time da iş bulma olanağım var onada gittim eleman eksik değildi bu ve bunun gibi nerelere başvurabilirim?

Alıntıları Göster
    dostum aç gazeteyi onlarca ilan var ben yazın çalışırken müsteri olmadığında bakıyodum bi dünya ilan vardı anketor ve brosür dağıtacak eleman aranıyor diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Cliff -Lee- Burton

dostum aç gazeteyi onlarca ilan var ben yazın çalışırken müsteri olmadığında bakıyodum bi dünya ilan vardı anketor ve brosür dağıtacak eleman aranıyor diye

Alıntıları Göster
    pmde sitenn adsresini werdm ordan arattırabilirsin
    bnde anketrlk yaptım1 ara 4sene önce ayda750 aldığım oldu

ayrıcaaa bazı yerler ymk yol ssk warmio
    yemek alırsan atıyorum30 almazsan 35 veriyorlar
    kışın çok zor oluyor soğkta yalnz
    şu anda anket işi war 1ankette yaklşk120 soruu teee ilçelere köylere bırakıyorlar oyzden babm izin wermedii:(((

• quote:

Orijinalden alıntı: agili

şu anda anket işi war 1ankette yaklşk120 soruu teee ilçelere köylere bırakıyorlar oyzden babm izin wermedii:(((

Alıntıları Göster
    sadece anket işi yok marketlerde tnaıtımda yapabilirsin.kuzenim yapıyor.hafta sonları günlük 35 40 değişiyor.bana özel mesaj atarsan nickini unutmamam için.kuzenimden alırım nosunu sana yollarım.

• Eskişehirdeysen media markt kağıtları dağıtılyor
    Arkadaşım gitmişti 20ytl almıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChapkiN

Eskişehirdeysen media markt kağıtları dağıtılyor
    quote:

Orjinalden alıntı: ChapkiN

Nereye başvurmamız lazım onun için sorabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

Orjinalden alıntı: ChapkiN

Nereye başvurmamız lazım onun için sorabilir misin?

Alıntıları Göster
    35-40 az para değil türkiye şartları için tek kişiysen iyiymiş bayağı

• quote:

Orijinalden alıntı: LimonKolonyasi

35-40 az para değil türkiye şartları için tek kişiysen iyiymiş bayağı

Alıntıları Göster
    eskişehirde böyle işleri nerden bulabiliriz arkadaşlar ?varsa bildiğiniz yerler yardımcı olurmusunz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eses2641.

eskişehirde böyle işleri nerden bulabiliriz arkadaşlar ?varsa bildiğiniz yerler yardımcı olurmusunz

Alıntıları Göster
    banada böyle bi iş lazımda bulamıyorum
  • arkadaşım ben broşür dagıtacak eleman arıyorum iç erenköy de düşünürseniz ben nurettin tel.05326528689
  • quote:

bana da atarmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrasHh

quote:

bana da atarmısın?

Alıntıları Göster
    evet ya eskişehirde nereye başvurabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

evet ya eskişehirde nereye başvurabiliriz

Alıntıları Göster
    arkadaşlar pendik civarında broşür dağıtacak arkadaşlara ihtiyacı olan motar otomotiv renault servisi bir kişi arıyor telefon 216 354 92 08
  • quote:

Orijinalden alıntı: nka53

arkadaşlar pendik civarında broşür dağıtacak arkadaşlara ihtiyacı olan motar otomotiv renault servisi bir kişi arıyor telefon 216 354 92 08

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yaşım 16 ancak bu broşür işi için direk marketlere ayakakbı elbise mağazalarına örnek BİM her hafta 2 sefer dağıttırıyor genelde biryerle anlaşmalıdırlar ve 30-35 arası bişeye dağıtıyorlar sen git 20 25 e dağıtırım de sana dağıtmana imkan veriyorlar bu fiyatları istanbul avrupa yakası için söyledim başka yerlerde farklı olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.