Şimdi Ara

Bronz 2'den çıkma maceraları..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar kolay gelsin, ben bu oyunu sezon 2 de biliyordum, sezon 3 te başladım ama bilgi birikimim çok vardı arkadaşlarımı izlerdim boş zamanlarımda ve weste geçmiştim W/L 25 55 iken elom çoğunluğun altında olduğundan çok ama çok troll geliyordu zede ap kasanlar bile vardı öyle düşünün.. weste geçtim geçmez olaydım diyorum altını çize çize ama bazen diyorum iyiki geçmişim çünkü kaliteli oyuncularla oynadım normal oyunda çok şey kattılar türkiye serverina bedava olduğunda direkt geçtim W/L oranım 40 Wins 54 Losses ile bitirdim şu anda 89 Wins 92 Losses troll gelmedikçe oyunu taşıyorum ben 19 yaşındayım ve çalışıyorum akşam en geç 12.30 da eve gidiyorum, eğer benimle duo atmak isteyen olursa seve seve atarım ADC jungle hariç heryerde oynarım fotoğrafları ve sizinle bilgi paylaşırım burası bilgi paylaşım yeri değil mi sonuçta? forumda yeni olabilirim, trollemedim oyunda hiçbir zaman lane'imde en iyi şekilde oynadım şimdi bazı arkadaşlar diyecektir ki o skorunun hali ne jungle'ın W/L ve gelen oyuncuların loselerine bakarlarsa daha tatmin olurum :)
    http://www.lolking.net/summoner/tr/462555#profile

• İlk gördüğum hata dariusa ve mordeye flash almamissin. Hepsine al ama özellikle Morde gibi bi heroya .. Oyunun en hantal herosu belkide mecbursun o flasha unutma . oyun bilgin iyi yasiyorsun madem ofansif oyna biraz daha full tank yapma . atiyorum shen oynuyorsanız bi trinity sıkıştır builde yada o renektona full tank build yapma en azindan black clever yap. Bol şans bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

İlk gördüğum hata dariusa ve mordeye flash almamissin. Hepsine al ama özellikle Morde gibi bi heroya .. Oyunun en hantal herosu belkide mecbursun o flasha unutma . oyun bilgin iyi yasiyorsun madem ofansif oyna biraz daha full tank yapma . atiyorum shen oynuyorsanız bi trinity sıkıştır builde yada o renektona full tank build yapma en azindan black clever yap. Bol şans bu arada

Yok hocam onu solo oynamıştım lane değiştirmiştik counterlamıştı adam middekini de o yüzden :) ilk hextech çıktığım için slowluyorum gelen adamı shen'e trinity çok iyi gidiyor ama bronzda sorun şu ki ben tankladığımda bana daldıklarında dalmıyorlar öldüğümde dalıyorlar bende dayanmam gerekiyor tauntlamam için gerçekten çok garip bir yer, yakın arkadaşım platinde ama oranında kötü olduğunu gördüğümde ne diyeceğimi şaşırdım karşı tarafta bildiğin oyun tecrübesi olan adamlar ama kötü işte, bugün full tank değil off tank yapıcam tavsiyen için çok teşşekkür ettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostUltio

quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

İlk gördüğum hata dariusa ve mordeye flash almamissin. Hepsine al ama özellikle Morde gibi bi heroya .. Oyunun en hantal herosu belkide mecbursun o flasha unutma . oyun bilgin iyi yasiyorsun madem ofansif oyna biraz daha full tank yapma . atiyorum shen oynuyorsanız bi trinity sıkıştır builde yada o renektona full tank build yapma en azindan black clever yap. Bol şans bu arada

Yok hocam onu solo oynamıştım lane değiştirmiştik counterlamıştı adam middekini de o yüzden :) ilk hextech çıktığım için slowluyorum gelen adamı shen'e trinity çok iyi gidiyor ama bronzda sorun şu ki ben tankladığımda bana daldıklarında dalmıyorlar öldüğümde dalıyorlar bende dayanmam gerekiyor tauntlamam için gerçekten çok garip bir yer, yakın arkadaşım platinde ama oranında kötü olduğunu gördüğümde ne diyeceğimi şaşırdım karşı tarafta bildiğin oyun tecrübesi olan adamlar ama kötü işte, bugün full tank değil off tank yapıcam tavsiyen için çok teşşekkür ettim :)

Sen yinede al flashı kassadine bile alinir flash shen Morde vs flashsiz oynama ayrıca o eloda sen 5kisiyi tauntla istersen eşşeklerse bişey olmaz shen oynamani tavsiye etmiyorum ulti atiyorsun attigin adam kaciyor falan gerek yok yani . hasar veren herolar oyna bide jungle kötüydü bahanesini kaldır junglesız da lane alman lazım tecruben var safe pick yapma shen gibi katarinayı al mesela riskli ama dagitirsin orada rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne gibi karakter önerirsin solo yoksa eğer o karakter eğer alırım alışmam zor olmaz
  • yıl 2014 hala flash almayan var.
  • zirve011 kullanıcısına yanıt
    Yeni metada flash pek sevmiyorum, totemler atıldığından trinketlar oralara ışınlanıp gank atıyorum harita takibim çok iyiydir ekranım 1280-1024 olduğundan rahatlıkla kill çıkartıyorum herkesin kendi oynayışıdır saygı duyarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostUltio -- 7 Ocak 2014; 22:16:30 >
  • quote:

Yeni metada flash pek sevmiyorum, totemler atıldığından trinketlar oralara ışınlanıp gank atıyorum harita takibim çok iyiydir ekranım 1280-1024 olduğundan rahatlıkla kill çıkartıyorum herkesin kendi oynayışıdır saygı duyarım..

flash almamak zede rabadon almaktan daha saçmadır zede rabadon almaya saygı duyuyorsan bişey diyemem. ayrıca her düzgün flash ölüm sayımı 1 azaltır veya kill sayımı 1 artırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve011 -- 7 Ocak 2014; 22:24:00 >
  • zirve011 kullanıcısına yanıt
    Haritayı düzgün kontrol ediyorsam, düzgün yerlere totem koyuyorsam ve lane pushlamak için ışınlan alıyorsam? soloda flash aldığında karşı taraf 6 level olduğunda sen mecburi base atıyorsun o ara kule kesiliyor, düzgünce oynarsan hiçbir sorun teşkil etmez, mordenin kaçış skilli olmayabilir evet ama haritayı düzgün kontrol ediyorsan hiçbir sorun yoktur.
  • quote:

Haritayı düzgün kontrol ediyorsam, düzgün yerlere totem koyuyorsam ve lane pushlamak için ışınlan alıyorsam? soloda flash aldığında karşı taraf 6 level olduğunda sen mecburi base atıyorsun o ara kule kesiliyor, düzgünce oynarsan hiçbir sorun teşkil etmez, mordenin kaçış skilli olmayabilir evet ama haritayı düzgün kontrol ediyorsan hiçbir sorun yoktur.

flashı sadece ganklerden kaçmak için alınan bişey zannediyorsun heralde ?
  • 1. Flash Al.

2. Diğer laneleri oynamayı öğren.

3. Diğer lanelere uygun rune page düzenle.
  • Hermés kullanıcısına yanıt
    Uygundan kastınız nedir hocam?
    Jungle ve ADC hariç hepsini oynuyorum ama solo kalıyor genellikle bu aralar o yüzden solo oynuyorum, uyarılarınızı dikkate alıcam teşşekkür ederim :)
  • tavsiye istemiş sonrada haritayı düzgün kontrol ediyorsanız flash gereksizmiş susun demiş.

Bronz2 de olman beni şaşırttı ne yalan söyleyeyim.
  • quote:

Uygundan kastınız nedir hocam?
    Jungle ve ADC hariç hepsini oynuyorum ama solo kalıyor genellikle bu aralar o yüzden solo oynuyorum, uyarılarınızı dikkate alıcam teşşekkür ederim :)

2 tane rune page var AD ve AP diye..

Hani nerede jungler, support, ADC, bazı champlara özel runelar?

Uygun dediğim o. Diğer pozisyonlara şampiyonlara uygun rune pageler..
  • papy0n kullanıcısına yanıt
    Neden hocam bronz 2 de olmam şaşırttı sizi? solo topa bana göre ışınlan gereklidir, her karaktere alın demiyorum fakat kaçış mekanizması olan karaktere alınır ben kule keserim genellikle adama yönelik oynamam, FPS Oyunları oynadığım için harita önemlidir o yüzden takip ediyorum yoksa haritayı takip etmek kötü bir şey mi ben mi yanlış biliyorum, eğer gerçekten challenger iseniz bilginizi bana aktarırsanız sevinirim.
  • solo oynadığından ve tank kastığından dolayı flash bence zorunlu diye birşey değil. Hem shen oynuyor e skillide bir nevi flash.
  • Alicanarslann A kullanıcısına yanıt
    o zaman kassadin'e de almayalım 6 levelde flash hack xdxd
  • xzicdR X kullanıcısına yanıt
    Burada anlatılmak istenen solo sen ise kassadin diyorsun trollemeye geldiysen başka konuya alabilir miyiz arkadaşım?
  • flash al . Flash i gank lerden kacma icin degil oyunun gidisatini degistirmek icin al . darius e + flash ile 4 kisyi yakalayip oyunu cevirmisligim vardir orianna ultisiyle birlikte. Ve ya amumu flash + ulti combosu olumculdur . ayni sekilde shen taunt + flash yapabilirsen oda olumculdur. shyvana , mundo gibi full tank dmg cikartan herolarla oynayarak bronze dan cikarsin eger kendinin iyi oldugunu dusunuyoran.
  • Tides Of Blood kullanıcısına yanıt
    Az önce serideydim düştüm, şimdi tekrar çıktım mundo ile 2 el attım ikisinide kazandım gerçekten çok iyi ama adamlar anlamadığında oyunu oyun çok uzuyor :( neyse iyi sabahlar herkese yarın görüşmek üzere :))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.