Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.981
Cevap
115
Favori
445.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trumpeter

BB evet çok kaliteli bir dizi fakat bazı arkadaşların dünyanın en iyi dizisi demesi biraz abartılı olmuş. Ben de tamamen zevk meselesi olduğunu düşünüyorum. Kalite olarak ilk beşe girebilir belki ama akıcılık konusunda birinci adayım değil şahsen.
    1.lik adayınız ne hocam la casa de papel , prison break ve lost türevleri mi (gerçi bunlara hakaret oldu la casa de papel le bir tutmak)
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Evet, BB bana göre biraz yavaş ilerliyor, bu yüzden özellikle Prison Break ilk üç sezonu (izlemiş olmamın üzerinden yıllar geçmesine rağmen) benim birincilik adayım olabilecek bir dizi. Fakat Narcos’u LCDP’den daha üst sıraya koyarım şahsen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpeter

Evet, BB bana göre biraz yavaş ilerliyor, bu yüzden özellikle Prison Break ilk üç sezonu (izlemiş olmamın üzerinden yıllar geçmesine rağmen) benim birincilik adayım olabilecek bir dizi. Fakat Narcos’u LCDP’den daha üst sıraya koyarım şahsen.
    prison breakin 1. sezonu dışı çöp be brom. ki ilk sezon bile klasik "tam kurtuldular derken bir şanssızlık oluyor" sündürmesini baya kullanıyor. daha çok "çerezlik" dizi seviyorsun anladığım kadarıyla , breaking bad ve türevlerini film izler gibi izlemek lazım , birde haftadan haftaya izlemişsin gibi düşün birde bence (ki ona da gerek yok ben de ilk 3 sezonunu tek seferde izlemiştim günde 2-3 bölümle kısıtlamıştım ve gayet akıcıydı)
  • Tekrardan basladım :)
  • Yok mu beyler şöyle bir dizi. Konusu farklı olabilir maksat BB gibi kalite olsun. Kaç dizi izlemeye başladıysam sarmıyor başla diziye atlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başladım ilk sezondayım. Şu anlık keyifli gidiyor. Zaten bildiğim kadarıyla dizi sonraki sezonlarda açılıyor.

• kaliteli hbo stili dizi izleyicilerine önerebileceğim tek dizi babylon berlin
  • 1x3 (3. tekrar)

BB'yi çok beğenmiş bir insan değilim. BCS'yi izledim onu da çok beğenmedim ama canımı BB çektirdi ve bende izliyorum. Şunu söylemek istiyorum:

Walter denen mahlukat koca bir dizi boyunca Jesse'yi baştan sona kullandı. Hep hor gördü. Çocuğun hayatının içine etti. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım Walter. O lafları benden belledin ........
  • Çok beğenilmeyen diziye de 3. tekrar yapılmaz ya. Better Call Saul konusundaki mesajlara dayanabildim de galiba bu son nokta artık. Blok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Better Call Saul Tr ses dosyaları için biri özelden yeşillendirsin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 25 Mayıs 2020; 3:32:0 >
  • Bir çok kişi yere göğe sığdıramadığı için BB yi izledim. Ama bana çok iyi veya süper dedirtmedi. Ve özellikle son ana kadar biri şu Walter denen şahsın kafasına sıksın diye bekledim.

İzlediğim diziler arasında en sinir bozucu karakter diyebilirim.
  • tekrar başlıyorum çünkü bunun kadar kaliteli dizi gelmedi daha
  • 2x6 (Tekrar)

W.W., Dünya dizi tarihinde yaratılmış olan en kişiliksiz, en karaktersiz karakterdir. Net.
  • Bu diziyi akıcı bulmayabilirsiniz kimse akıcı olduğunu iddia etmiyor. Ben bu dizideki atmosferi, kasveti, mekanları, olay örgüsünü daha hiçbir dizide bulamadım. Boşluğu asla dolmuyor abartmıyorum. Farklı bir havası vardı. En son ikinci kez 2017 de izledim şu an burnumda tütüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tüm bölümler için ayrı ayrı cover art , poster ,basit illistration elinde olan var mı acaba .

Arşivim için gerekli :) Lüt fen.
  • 7 yıl önce başladım bu maceraya.. Henüz yerini doldurabilen bir dizi yok. Bu kadar gerçek kesit,drama ve suç odaklı bir yapım daha görmedim ben.
  • Mikedan sonra

• İzlediğim en iyi dizidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Mikedan sonra

Niye ki, ne kötülüğünü gördün adamın? Bildiğin suçluydu işte. W.W. ise öyle değildi.Ezik, başarısız, ağlak bir adamın kendisinden başka her şeye suç yüklemesini, büyüklenmesini izliyoruz dizi boyunca. ''Beni öldürecekler'' diye kölesi Jesse'ye karı gibi nasıl da zırladığını hala hatırlıyorum.
  • Maestro kullanıcısına yanıt
    The sopranos biraz da olsa yerini dolduruyor. Tavsiye ederim. Ama Breaking Bad gibi dizi bi daha gelmez.

• 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.