Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.980
Cevap
115
Favori
445.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şaka dimi bu? Lütfen biri çıksın Zaytung haberi falan desin.

Birde Skyler karakteri için Yasemin Allen'i mi seçmişler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 7 Kasım 2015; 2:35:16 >
  • Bence farklı bir renk olabilir yapsınlar bir şans verelim. :)
  • Türkiye'de yapılsa izlerim. İyi ya da kötü yapılmasının önemi yok, Breaking Bad ile ilgili olduğu için izlerim.
  • Diziyi bitireli 2.5 ay oldu ama hala bazen finali izleyip ağlarım. Üşüyoruz heisenberg reiz
  • skyler karakteri dışında hiç bir oyuncu breaking bad'in etkisini vermez Diziye konulacak isim dair sıkıntı kimin aklından geçti bu proje bildiğin intihar Suskunlar da uyarlamaydı çokta güzeldi.Tabi diziye karışıldı ahmet kaya şarkılarından filan bir şey oldu türkiyede olmaz imkansız yinede saçma sapan aşk dizilerinin yanında breaking bad'in en ufak kırıntısı da heyecan yaratmıyor değil. bülent emin yarar'a bir rol verilmeli bence belki mike olabilir Müzikler nasıl olcak acaba arkadan serdar ortaç müziği filan seti basarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 7 Kasım 2015; 17:10:00 >

• bitti dizi.. baya güzel sahneleri ve oyunculukları olduğu kesin ama benim açımdan normal bi diziydi
    ağır laf olacak ama izlemesekte olurmuş grubunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disclosure X

bitti dizi.. baya güzel sahneleri ve oyunculukları olduğu kesin ama benim açımdan normal bi diziydi

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disclosure X

bitti dizi.. baya güzel sahneleri ve oyunculukları olduğu kesin ama benim açımdan normal bi diziydi

Hiç bu lafı ciddi anlamda kullanacağım aklıma gelmezdi ama, "yav he he"...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka değil mi bu türk uyarlaması falan? Valla ağlarım ya.
  • mr.lsea kullanıcısına yanıt
    Tebrikler; en buyuk aktivitesi gunde 2 sezon dizi izlemek olan arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 15 Kasım 2015; 22:09:48 >
  • Kesinlikle bambaşka bir dizi. Abartıyorsunuz diyenleri sallamayın.

• Benim gibi Breaking Bad'i özleyenler varsa bu remix iyi gider

•  Breaking Bad - (2008–2013)
  • Diziyi bitirmeyenler Okumasın!

Dizi 4. sezonda tamamı ile bitmişti aslında. Diziyi yeni izleyip bitirdiğim için haliyle 5. sezonun olduğunun farkındaydım ve zorlama bir sezon olacağının sinyallerini vermişti o finalle birlikte. İzlediğim ilk birkaç bölüm de bu görüşümü pekiştirdi ancak sonra ne olduysa her şey bir anda değişiverdi ve olaylar başka bir boyut kazandı. Dördüncü sezon tam olarak bitmişken 5. sezon eksik yani ucu açık bitti. Better Call Saul spin offu varmış ilerleyen zamanlarda belki BB'e bağlayabilme ihtimalleri vardır. Zira Elliot'ın parayı verip vermeyeceği, bundan sonra Jesse'ye ne olacağı, Walter'ın ailesinin durumu, Hank'in halk kahramanı olup olmadığı, Saul'un akıbeti ve tabi ki Walter'ın ölüp ölmediği hala koca bir bilinmez. İzlediğim değil dizi; en iyi kurgu içeriği yönünden ilk üçe girer hatta liste başı bile olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Diziyi bitirmeyenler Okumasın!

Dizi 4. sezonda tamamı ile bitmişti aslında. Diziyi yeni izleyip bitirdiğim için haliyle 5. sezonun olduğunun farkındaydım ve zorlama bir sezon olacağının sinyallerini vermişti o finalle birlikte. İzlediğim ilk birkaç bölüm de bu görüşümü pekiştirdi ancak sonra ne olduysa her şey bir anda değişiverdi ve olaylar başka bir boyut kazandı. Dördüncü sezon tam olarak bitmişken 5. sezon eksik yani ucu açık bitti. Better Call Saul spin offu varmış ilerleyen zamanlarda belki BB'e bağlayabilme ihtimalleri vardır. Zira Elliot'ın parayı verip vermeyeceği, bundan sonra Jesse'ye ne olacağı, Walter'ın ailesinin durumu, Hank'in halk kahramanı olup olmadığı, Saul'un akıbeti ve tabi ki Walter'ın ölüp ölmediği hala koca bir bilinmez. İzlediğim değil dizi; en iyi kurgu içeriği yönünden ilk üçe girer hatta liste başı bile olabilir.

İlla ki bağlayacaklar gibime geliyor hocam. Mesela Better Call Saul'un ilk sahnesinde Saul'un kafede çalışırken ki durumu olaylardan sonrasını anlatıyor falan deniyordu. BCS'nin ilerleyen sezonlarında ağzımız açık izleyeceğimize eminim.

• Tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi finali Breaking Bad 4. Sezon 13. Bölümde gerçekleşmiştir. 5. Sezon kötümüydü hayır 4. Sezondan sonraki en iyi sezon oydu ama 4. Sezondaki o karşılaşma gelmiş geçmiş en büyük kapışmalardan birini meydana getirdi bana göre. Genel olarak dizide en heyecanlandığım sahne ise 5. Sezon 13. Bölüm final sahnesiydi.

• Saul ile bağlama ihtimalleri çok yüksek, bunun sinyaline Tuco ile verdiler zaten
  • İzlediğim en iyi dizilerden biriydi. Ama bu dizinin Türk versiyonu çıkacağını duydum umarım yanlış duymuşumdur. Bu konuda bilgisi olan var mıdır?
  • basatoguz kullanıcısına yanıt
    hocam ismi 46 olacakmış behzat ç. reis oynayacakmış bunları biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin adam

hocam ismi 46 olacakmış behzat ç. reis oynayacakmış bunları biliyorum

• 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.