Şimdi Ara

Breaking Bad - (2008–2013) (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.981
Cevap
115
Favori
445.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cutnawall

dizi nasıl arkadaşlar güzelmi izlenmeye değermi

Sorman bile hata hemen başlamalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

quote:

Orijinalden alıntı: Cutnawall

dizi nasıl arkadaşlar güzelmi izlenmeye değermi

Sorman bile hata hemen başlamalısın

sagol..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finalde çalan şarkı.Bu şarkıyı her dinlediğimde aklıma son sahne geliyor.

• 3.sezon daha güzel olabilirdi fakat 4.sezon tam bir efsaneydi
    dizinin bitişi de bence daha güzel olabilirdi gerçi Türk dizileri bizde kalıcı mutlu sonla bitme isteği bırakmış.
  • Bugüne dek izlediğim en iyi dizi.Her sezon çok güzel ve harika kurgu içerisindeydi.İzlemeyenler varsa kesinlikle izlesinler özellikle final dillere destandır.
  • Arkadaşlar ben bu diziye 5-6 ay önce başlamıştım. 4. sezonun başında bıraktım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Olayları biraz hatırlıyorum ama yine da bana ilk 3 sezonu özet geçebilecek birisi var mı? Yayınılanmış herhangi bir video varsa o da olur
  • Diziyi ilk çıktığı günden beri izlerim ve ne zaman hatırlasam hüzünlenirim kesinlikle izleyin derim bende böyle bir etki bırakacak dizi bir daha zor gelir.
  • Müthiş bi diziydi başından sonuna kadar.
  • better call saul baslayacakmi gercekten mukemmel karakterleri olan bir diziydi mukemmel bir son oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

Arkadaşlar ben bu diziye 5-6 ay önce başlamıştım. 4. sezonun başında bıraktım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Olayları biraz hatırlıyorum ama yine da bana ilk 3 sezonu özet geçebilecek birisi var mı? Yayınılanmış herhangi bir video varsa o da olur

En güzel sezonda bırakmışsın be. Dizinin bence en güzel sezonlarından biriydi 4.sü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steteskop

quote:

Arkadaşlar ben bu diziye 5-6 ay önce başlamıştım. 4. sezonun başında bıraktım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Olayları biraz hatırlıyorum ama yine da bana ilk 3 sezonu özet geçebilecek birisi var mı? Yayınılanmış herhangi bir video varsa o da olur

En güzel sezonda bırakmışsın be. Dizinin bence en güzel sezonlarından biriydi 4.sü.

Biraz öyle oldu. Dizileri güncel izlemeyince sıkılıyorum. Birileri hayrına özet geçse de tekrar başlasam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Steteskop

quote:

Biraz öyle oldu. Dizileri güncel izlemeyince sıkılıyorum. Birileri hayrına özet geçse de tekrar başlasam

Ben de bitireli uzun zaman oldu ayrıntıları ve ilk 3 sezonda neler oldu onu hatırlayamadığımdan size yardımcı olamayacağım üzgünüm. Umarım öyle birini bulursunuz ve bir an önce başlarsınız.

• quote:

Yok mu yardım edebilecek biri
  • quote:

quote:

1.sezon

Walter white TUCO ya meydan okur binasini basar ve binayı patlatır artık tuconun ticareti onun elindedir.Onun icin calisacaktir

2.sezon

Tuconun piskopat tavirlarindan kacmaya calisan jesse ve walt yeni gemilere yelken açmak ister ama once tuco engelini aşmaya çalisir.Tuco hank tarafindan oldurulur ve saul goodmana siginan bizim ekip yeni bir adamla calismaya baslar gus fring ve kitanin en buyuk uyusturucu isine girerler

3.sezon

Planli programli bir sektore giren 2limiz artık rahatbyasama baslar skylerin da bunlari ogrenmesi ile beraber aile icinde bir birlik olusur skyler parayi aklamaya baslar.Walt ve Jesse yavas yavas gus fring ve Mikei bir tehdit olarak gorurler

•  Breaking Bad - (2008–2013)

2. defa izliyorum diziyi ağır ağır. Bitsin 3. ye geçicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz. Zeus -- 8 Mart 2014; 22:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

quote:

quote:

1.sezon

Walter white TUCO ya meydan okur binasini basar ve binayı patlatır artık tuconun ticareti onun elindedir.Onun icin calisacaktir

2.sezon

Tuconun piskopat tavirlarindan kacmaya calisan jesse ve walt yeni gemilere yelken açmak ister ama once tuco engelini aşmaya çalisir.Tuco hank tarafindan oldurulur ve saul goodmana siginan bizim ekip yeni bir adamla calismaya baslar gus fring ve kitanin en buyuk uyusturucu isine girerler

3.sezon

Planli programli bir sektore giren 2limiz artık rahatbyasama baslar skylerin da bunlari ogrenmesi ile beraber aile icinde bir birlik olusur skyler parayi aklamaya baslar.Walt ve Jesse yavas yavas gus fring ve Mikei bir tehdit olarak gorurler

Teşekkür ettim

• Finale geldim ama bitmesin diye uzun süredir izleyemiyorum. Zira biliyorum ki bitince içimde bir burukluk olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuno Gomes

Bugün bitirdim. Benim için efsane dizilerden birisi değildi. İzlemesemde olurmuş. Sezonlar içerisinde en iyisi 5. sezondu

/>

• açıkçası finalde ölürken kendi meth inden çekip öyle ölmesini isterdim vurulduktan sonra lab gezerken bi doz vursaydı.dizinin bukadar tutmasının sebebi ise ww nin duyguları çok iyi vermesiydi bence bi insanın iyilik ile kötülük arasındaki gidiş gelişleri ve zamın içinde hem fiziksel hemde mental olarak nekadar değişebilir gösteren bir diziydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

quote:

Orijinalden alıntı: Nuno Gomes

Bugün bitirdim. Benim için efsane dizilerden birisi değildi. İzlemesemde olurmuş. Sezonlar içerisinde en iyisi 5. sezondu

/>

Hangi filmden bu?

Bu arada, unutmuşum bazı şeyleri ya. Yeniden izlemek gerek.

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.