Şimdi Ara

Braun’dan DonanımHaber kullanıcılarına özel ödüllü anket! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
2.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eeeeee...sonuçlar?
  • Kac ay oldu ben bir liste bulamadim sonuclar aciklandi mi?
  • sanırım cekilis iptal oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tc kimlik numaram,anne kızlık soy adı,birde banka kartlarımın şifresinide vereyim tam olsun,..

Linke tıklıyorum otomatik açılıyor ve benim buraya üye olup olmadığımı soruyor,üye adı istiyor birde şifre istiyor ...

Zaten çıkmaya çıkmayacakta durduk yerde, beleşe aklımda soru işareti kalacak ne gereği var ,ben permatikle işimi hllediyorum sağolun...

• Noldu bu çekilişin sonucu acaba

• Resmi bir aciklama geldimi geldiyse ben bulamadim , bilgilendirme yapabilirseniz seviniriz , eger iptal edildiyse iptal edildigini soylemeniz yeterlidir...
  • Abi siteyi beğenmeyip eleştirip çekiştirenler var. Veya başka forum ismi söyleyenler. Şimdi ağzımı bozucam yine uzaklaştırma alıcam. Arkadaşım o zaman biryerinize baka baka o forumda hesap açın orda takılın.

Kimse sizi Donanımhaber.com'a bağlamıyor. Kendinizi çok bilmiş gibi göstermeyin bir halt bildiğiniz yok. Okadar yönetici okadar çalışan senin düşündüğünü akıl edemiyor öyle mi ? Sen aç ozaman bir forum sitesi senide görelim. Minecraft oynayanlar şöyle yirmibin tane şikayet etmezlermi insan deli oluyor ya.

• BRaun yüz epülötürü kadar Çanınımı sıkan bi ürün kullanmadım
    İnşallah batarsınız buraları okuyorsanız
    80!lira garantili ürüne para isteyen servis ulaşılamayan bi müşteri hizmetleri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dh biraz da üyelerine bu tür güzellikler yapsa ya anca reklam izliyoruz

• Yalniz kazananlar ne alak cidden 6 senedr 4 mesaj atmis biri ve en son çekilişten önce foruma giren biri nasil kazanabiliyor ilginc.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.