Şimdi Ara

Boyner National Geographic Tshirtler 18,75 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
7
Favori
26.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erkek t-shirtlerinde sorun var, kadın t-shirtleri mis gibi hatta etiketinde fiyatı 150tl :))) ama biz 16tl'ye aldık.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

bazı modelelr sorunu, önünde resim olmayan sadece yazı olanlar düzgün omuzlu, bu fotolu olanlar sorunlu gibi ama kolları kıvırında hoşuma gitti.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Yani belli ki yeni üretilmiş, poşetli, jelatinli geldi ürünler. Nasıl bu kadar fazla sayıda hatalı üretim olabilir ki? Bence modelleri böyle.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

beni de şimdi aradılar kaliteden dolayı iptal edilecek dediler ve %15 kupon vereceklerini söylediler

bu sabah mesaj geldi ürünleriniz mağazaya gönderildi diye.2 erkek 1 kadın tişörtü almıştım erkek olanları yollamışlar kadın olan tedarik sürecinde diyorlar. ne garip iş anlamadım gitti.

dün müşteri hizmetlerini aradım 15dk telefonda bekledim kimseye de bağlanmadı.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bağcılarda merdiven altı çoğu boynere ait marka ürünlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 3 Temmuz 2021; 12:56:53 >
  • Hala tedarik süreci diyor iptal ettiysen de parayı geri gönder adamlara ulaşılamıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İade etmek isteyen varsa ben alabilirim. (Beylikdüzü İST) XL veya XXL

• 4 üründen ikisi geldi
    2 si iptal sesli msj geldi yüzde 15 indirim verecez dediler de daha ses yok

• Ürünleri gönderilmeyin cem boynerin hesabı bu son posta giydirsin yorumları

https://instagram.com/cem.boyner?utm_medium=copy_link

• radko kullanıcısına yanıt

cem boynere giydireceğine bağcılarda merdiven altı konfeksiyonlardan gidip al hocam işte, ne kasıyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 5 Temmuz 2021; 16:38:41 >
  • bugün mağazada aynı modelin diğer bedenlerini denedim onlarda aynı, bilerek mi böyle ürettiler anlamadım. farklı standda duran başka modellerin omuz kısmı normaldi, değişimi sadece aynı bedenle yapıyorlar başka model almak istersen fatura bedelinden sayıyorlar o yüzden 1 beden küçüğünü aldım. bu paraya iade etmeyeceğim dursun evde giyilir Boyner National Geographic Tshirtler 18,75 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Temmuz 2021; 21:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bugün mağazada aynı modelin diğer bedenlerini denedim onlarda aynı, bilerek mi böyle ürettiler anlamadım. farklı standda duran başka modellerin omuz kısmı normaldi, değişimi sadece aynı bedenle yapıyorlar başka model almak istersen fatura bedelinden sayıyorlar o yüzden 1 beden küçüğünü aldım. bu paraya iade etmeyeceğim dursun evde giyilir  

magazada varsa aynı ürünün beden değişimi yapılır mı?

• narsess kullanıcısına yanıt

evet aynı ürünün beden değişimi yapılabiliyor, ben L yerine M aldım. ama dediğim gibi pek fark yok yine aynı omuzlar

• ben de bugün teslim aldım mağazadan. 4 parçadan 2si geldi. arkadaşların dediği gibi omuzlar büyük fiyasko. made in turkey yazıyor, kim niye böyle bir omuz modeli talep etti anlamıyorum, bol tişört modası yüzünden mi böyle yaptılar anlamadım.

ancak her ne kadar omuz bölgesi felaket olsa da iade etmeye içim el vermedi çünkü 20 lira olmasına rağmen tişörtlerin malı geçer not aldı benden. en kötü evde giysen bile iş yapar.

• Bu nasıl bir rezil firma anlamak mümkün değil.

Ürünleri satın aldık, ancak 1 hafta sonra bant kaydı ile aradılar ürünlerin kalite kontrolden geçmediği için siparişin iptal edildiğini ve bedelin kartıma iade edilerek %15 indirim kodunun hesabıma tanımlanacağı söylendi. (İndirim kodu zerre umrumda değil). Bu görüşmenin ardından da tam 1 hafta geçti ne param iade edildi nede indirim kodu tanımlandı. Sipariş hala tedarik sürecinde görünüyor.

Daha öncede dediğim gibi ilk defa boynerden birşey alayım dedim bir daha bırakın alışverişi sitesine bile girmem.

Ha bu arada sözde kalite kontrolden geçmeyen ürünler ne hikmetse hala site üzerinde satışta.

• Boyner National Geographic Tshirtler 18,75

mankenin üzerindekine aldanmayın bidğiniz zenci tişörtleri ürünleri gelmeyenler kalıplar cok kötü

üsteki normal s alttaki nat geo s aradaki farka bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultracimbom

Bu nasıl bir rezil firma anlamak mümkün değil.

Ürünleri satın aldık, ancak 1 hafta sonra bant kaydı ile aradılar ürünlerin kalite kontrolden geçmediği için siparişin iptal edildiğini ve bedelin kartıma iade edilerek %15 indirim kodunun hesabıma tanımlanacağı söylendi. (İndirim kodu zerre umrumda değil). Bu görüşmenin ardından da tam 1 hafta geçti ne param iade edildi nede indirim kodu tanımlandı. Sipariş hala tedarik sürecinde görünüyor.

Daha öncede dediğim gibi ilk defa boynerden birşey alayım dedim bir daha bırakın alışverişi sitesine bile girmem.

Ha bu arada sözde kalite kontrolden geçmeyen ürünler ne hikmetse hala site üzerinde satışta.

Aynısı bana da oldu.

Bir daha boyner mi tövbe. Kapısından geçmemBoyner National Geographic Tshirtler 18,75 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ultracimbom kullanıcısına yanıt
    Bilginiz olsun Morhipo siteside boynere ait ordan da uzak durun.

• tek seferde 2 tane tshirt aldım ama birinin iadesi yaptıldı. diğer 18.75 gelmedi. sizde kontrol edin

acaba hızlı çözüm için yazabileceğim bi mail varmı

• XL alıp iade edecek varsa ben talibim, hoşuma gitti lanet olasıca düşük omuzlu şey Boyner National Geographic Tshirtler 18,75 

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.