Şimdi Ara

Boyner National Geographic Tshirtler 18,75 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
7
Favori
26.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Regular kalip demisler ama bunlar oversize tişörtler, bu tarz giyinen var ise begenecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada bugün çagri atip kapattilar. Açamadim. Fakat sparislerim hala tedarik sürecinde gözüküyor. Bunlardan oarayi almakta dert heralde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aradılar, kalite kontrol sürecinden geçememiş iadesi yapılacakmış. Yüzde15 indirim kodu verdiler

• çikkarito09 Ç kullanıcısına yanıt

Benimde 3 tişortten 1'i geldi 2'si iptal oldu.

%15 indirim kuponu sms ile gelecek diye ses kaydı vardı.

2 akrabam daha almıştı onlarınkilerin hepsi iptal olmuş.

Ne biçim firma anlamadım madem kalite kontrolden geçmemiş niye satışa koyuyorsunuz.

Saçma sapan bi durum

• benimkini de iptal ettiler. iptal ettikleri ürün hala satışta nasıl oluyorsa.

ayrıca hangilerini iptal ettiler anlamadım. 4 parça üründen 2sinde günlerdir tedarik edildi yazıyor, diğer ikisinde de tedarik sürecinde yazıyor. tedarik edilenlerin günlerdir nerede olduğuna dair en ufak fikrim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekmi Şarraki

benimkini de iptal ettiler. iptal ettikleri ürün hala satışta nasıl oluyorsa.

ayrıca hangilerini iptal ettiler anlamadım. 4 parça üründen 2sinde günlerdir tedarik edildi yazıyor, diğer ikisinde de tedarik sürecinde yazıyor. tedarik edilenlerin günlerdir nerede olduğuna dair en ufak fikrim yok.

aynen benım bir haftayı gectı ses yok tavsiye edilmez

• 23 Haziran da verdğim siparişi bile göndermedi Boyner.
    Şikayetvar sitesine bi baktım kimsenin siparişini göndermiyor hep tedarik sürecinde yazıyormuş sonra iptal edip göndermiyorlarmış.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=149665274

Boyner National Geographic Tshirtler 18,75

Boyner National Geographic Tshirtler 18,75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 2 Temmuz 2021; 18:15:35 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Ben tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum,nasıl yol izlemeliyim sonuçta ürün hala satışta ve mağazalarda bedenide bulunuyor ?

• beni de aradılar robot söylüyor iptal edildiğini, sipariş hala duruyor ilginç bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ben tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum,nasıl yol izlemeliyim sonuçta ürün hala satışta ve mağazalarda bedenide bulunuyor ?

Edevletten thh kısmına geç online başvuru yap. Başvurun bağlı bulunduğun ilçe thhye düşüyor 2 ay a lehine sonuçlanır. Ama tişört temim edilir mi meçhul

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Benim şort hocam,lehime sonuçlandı diyelim oldu temin edilemiyor para iadesi dışında farklı bi yaptırım mümkün mü thh'den ?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Benim şort hocam,lehime sonuçlandı diyelim oldu temin edilemiyor para iadesi dışında farklı bi yaptırım mümkün mü thh'den ?

Eğer ürün temini talep edersen ona karar verir ücret iade edersen ona karar verir yoksa cezai bi yaptırım çıkmaz eğer onu kastediyorsan

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler.
    Burda mağdur olan herkes şikayetvar ve boynerin twittır hesaplarına yazsın

• Benimkinide iptal ettiler. XL ve XXL almistim. Gelmesini isterdim acikcasi. Omuz sorununu da evde dikis makinesiyle halledersim. Baska firsatlara artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Edevletten thh kısmına geç online başvuru yap. Başvurun bağlı bulunduğun ilçe thhye düşüyor 2 ay a lehine sonuçlanır. Ama tişört temim edilir mi meçhul

Alıntıları Göster

BEN DE ŞİKAYET EDEYIM

• 3 tane l ürün geldi 4. İptal edildi. Para ne zaman geri yatacak ?

• Şekmi Şarraki kullanıcısına yanıt
    Parayı yatırdılar mı hocam ?

• Rezilliğe bakın 3 t-shirt siparişim vardı.
    1i kargoya verildi hemen sonra Tedarik etmeye çalışacaz dedi 2sini ayrı gönderilecek dediler hafta bekledik şimdide iptal edildi. %15 kupon verelim diyor bant kaydı.

Sorun şu ki Kargoya verilen o en bhoktan t-shirt için kargo parası da kesiliyor. Diğer 2sini sözde kargo kendinden yollayacakti.
    Yani 18 TL ye değil 28tl ye çok çok adı bi bez parçası geçti elime.

• arkadaşlar bence bu tişörtten hiç sipariş vermeyin...bukadar aptal tasarımlı bir tişört görmedim hayatımda..19 degıl 9 tl bıle etmez bence

• Arkadaşlar herkes şikayet etmiş ama bugün mağazadan teslin aldım siparişlerimi (mağaza teslim istemiştim), kumaşı falan çok güzel, evet omuzlar düşük ama bir terzi çok kolayca düzeltebilir. 18₺ para değil bir paket sigara parası. 5 tane almıştım 3’ü teslim edildi 2’si tedarik aşamasında. 2 tane de eşime almıştım, onun omuzları düzgün. Ben memnun kaldım açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.