Şimdi Ara

Boyner National Geographic Tshirtler 18,75 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
7
Favori
26.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tshirtleri daha tedarik asamasinda olan varsa, tavsiyem iptal etsinler.
    Kol omuz bir acaip duruyor. 18lira acikcasi etmez.bikac tedarik asamasinda olan var para iadesi isteyecegim. Gelenleride evde kampta yatmalik kullanacagim, diger turlu yolda sokakta millet guler kesimine.
    Bayan tshirtde almistim. kesimleri guzel ancak gobek uzerinde kisacik yapmislar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 tshirt almıştım hepsini iade edeceğim böyle rezalet bir kesim olamaz

• Boyner National Geographic Tshirtler 18,75

böyle kötü kesim görmedim. iade.

• Kojege kullanıcısına yanıt

Hakikaten omuzlar robocop gibi duruyor kesimden. İyi ki almamışım. Forumun geleneklerine uygun resim attığınız için kendi adıma teşekkür ederim.

• benim L olanlarda geldi, omuzları çok garip cidden diğer kısımlarına oranla aşırı geniş.

• Beni aradılar siparişi iptal ettiler kaliteden dolayı Boyner National Geographic Tshirtler 18,75 

• Kojege kullanıcısına yanıt

Heralde sisteme alt taraf regular, üst taraf oversize diye girmişler ve 1 gün içinde hepsini üretmişler. Yani gönderilenler kesin üretim hatalıdırlar. Normal indirimsiz fiyattan alan birisi olsaydı ve yorum bıraksaydı anlaşılırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkhomer

Beni aradılar siparişi iptal ettiler kaliteden dolayı  

benım de daha tedarıkte iptal ederler bir haftayı gectı

• anlaşılan hatalı üretimleri millete satmışlar. başka açıklaması yok bunun.

• 7 gündür ürünü tedarik edemiyorlar

Böyle rezalet firma görmedim

Siparisi yeniden imal etse yine gelirdi

• Fikirlerini belirten hocalarıma teşekkür ediyorum yukarıda ben de görsel atmıştım da pek anlamadığım için ürünler böyle olur herhalde demiştim yanlış yönlendirdiğim varsa kusura bakmayın. Ben de ürün değişimi veya iade isteyeceğim.Acaba değişim istesek normal kollu ürün gelir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bot Player Tr -- 1 Temmuz 2021; 15:40:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkhomer

Beni aradılar siparişi iptal ettiler kaliteden dolayı  

banada aynı oldu %15 indirim çeki vericez dediler

kaç tl alt limit üstlimitli bilmiyorum

• 4 tshirtten 3'ü geldi. Özür dileyip, iptal ettiler ve bir sonraki sipariş için %15 indirim tanımladılar.

Tshirtlerde çok net bir şekilde üretim hatası var. Bu kalıptaki tshirtü Kai Greene, Jay Cutler giyer. Boşuna zaman kaybı oldu.

• Arkadaşlar valla bende fena durmadı, normalde zayıfım, omuz bölgesini büyük gösterdi hatta Boyner National Geographic Tshirtler 18,75  İade sıkıntısı yaşayan olursa ve bende olmayan bi modelse M beden bi kaç tane daha alabilirim belki sizlerden aynı fiyattan. En kötü evde giyerim zaten.

• beni de aramış boyner iptal için aradı heralde. diğer 2 tanesini mağazada değiştirmeyi deneyeceğim olmazsa iade ederim

• Benimkiler hala gelmedi. Üstelik XXL almistim. Gelince neyle karsilasacagim bakalim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • beni de şimdi aradılar kaliteden dolayı iptal edilecek dediler ve %15 kupon vereceklerini söylediler

• Bot Player Tr B kullanıcısına yanıt

Bunun şekli şemali böyle bence. Üretim hatası değil, nar geo tarzı bence bu :)

• abrooke139 kullanıcısına yanıt

Aynı model değil ama 4 5 tane bu markanın tişörtü var bende. Kesinlikle bu gelenler üretim hatası

• Bende 4 adet almıştım 10 gün önce. Benide şimdi aradılar ürün kalite kontrolden geçmemişte yok %15 indirim kodu tanımlıyorlarmışta hikaye anlatıyor. Kalite kontrolden geçmeyen ürünler ne hikmetse şuan sitede hala 60-70-80 TL 'den satışta ama. Kısacası kampanyayı ellerine yüzlerini bulaştırmışlar.

İlk defa boyner'den alışveriş yapayım dedim ve ne derece rezil bir firma olduğunuda görmüş oldum. Bir daha bedava verselerde birşey almam.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.