B

Çavuş
12 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 132 (Bu ay: 0)
Gönderileri
O kadar güzel anlatmışlarki mevcut durumu, çok beğendim bu kamu spotunu. Umarım insanımız kendimize nasıl davranılmasını istiyorsa öyle davranır gelenlere.https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1084475558419136&id=333516220058416&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2F&_rdr
Herkese iyi günler diliyorum öncelikle.3 arkadaş Hataya otostopla gitmeyi düşünüyoruz.Bu konuda daha önce uzun yol tecrübemiz olmadı. Otostopu nerelerde çekmeliyiz,dikkat etmemiz gereken unsurlar nelerdir ? Gibi bir çok soru var aklımızda.Fikri olanlar yardımcı olabilir mi?
50€ a yıllık üyelik alınca 1€ a sadece avrupa arası geçerli bir bilet alabiliyorsunuz. nisan 2019 a kadar geçerli kampanya.https://www.volotea.com/en/flight-offers/?mega=true
1 euroya uçuş olan ülkeler olarak fransa/almanya/italya/portekiz/hırvatistan/ispanya/avusturya/çek cumhriyeti/malta/lüksemburg/malta/portekiz/yunanistan gözüküyor şu anlık .
Doğu Akdeniz Gaz Forumu 7 ülkenin katılımıyla kuruluyor. üye ülkeler ise ilgi çekici bir durumda.
Mısır Petrol ve Madencilik Bakanlığının yaptığı açıklamaya göre, Akdeniz'de 7 ülke Doğu Akdeniz Gaz Forumu'nun kurulması için anlaşmaya vardı.

Açıklamada, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Yunanistan, İsrail, İtalya, Ürdün, Filistin ve ev sahibi Mısır'ın enerji bakanları forumun kurulması için Kahire'de bir araya geldi.

Doğu Akdeniz bölgesinde şimdiki ve muhtemel gaz üreticileri ile tükeci tarafları arasında ve bölgeden geçişe ilişkin konularda uluslararası hukuka uygun iş birliğinin zorunlu olduğu vurgulandı.

İlgili ülkelerin bakanları, bölgedeki gaz potansiyelinin verimli kullanılması için teknik ve ekonomik alanlarda verimli iş birliğinin yolunu açmak üzere çalışma taahhüdünde bulundu.

Açıklamada, forumun ana hedeflerinin, arz ve talebi sağlayarak üyelerin çıkarlarına hizmet edecek bölgesel bir gaz piyasasının kurulması olduğu kaydedildi.

Merkezinin Kahire'de olması kararlaştırılan Doğu Akdeniz Gaz Forumu'nun (DAGF) yapısına ilişkin konuları görüşmek üzere üye ülkelerin enerji bakanlarının nisanda yeniden bir araya geleceği belirtildi.

DAGF'nin çıkar ve hedefleriyle anlaşan Doğu Akdeniz'deki üretici, tüketici yada geçiş ülkelerinden her hangi biri foruma daha sonra da üye olabilecek.


https://m.haberturk.com/dogu-akdeniz-gaz-forumu-7-ulkenin-katilimiyla-kuruluyor-2292400-ekonomi
https://tr.sputniknews.com/dogu_akdeniz/201901161037124004-dogu-akdenizde-gerilim-yukseliyor/
N11.com daki bir satıcıdan alışveriş yaptım, ürün elime geçti herhangi bir problemi yok;ancak ürünle beraber fatura gelmedi . Satıcıyla iletişime gectim,durumu anlattım faturayı tarayıp e-posta olarak yollayacaklarını söylediler .3 gün olacak bekliyorum fatura yollamalarını.N11 müşteri hizmetleri ile iletişime geçip durumdan haberdar ettim, ilgili departmana iletildi problem dediler.Yapmam gerekenler bu mudur , başka bir şey yapmalı mıyım ? İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım.İlerde fatura gelmez ise ne yapmalıyım? ( Siparişi daha onaylamadım, satıcıya para geçmedi )
Herkese merhabalar 4 saat sonra uçağın var ve bagaj hakkımı 5 kg aşmış bulunmaktayım.el bagajı ile aptop cantam full dolu durumda, taktik verebilcek varmı. atacak ürün arıyorum ama bulamıyorum.Bu arada kg başı 8 tl alıyorlar .
Arkadaşlar örğün eğitime yeni kayıt oldum 4 yıllık.Ben bu 4 yıllık bölümü okurken 2 yıllık bir açıköğretim daha okumayı düşünüyorum.Okullar açılmasına yakın başvurular başlıyormuş galiba ben buna başvurabilirmiyim yoksa belli bir süre egitim gördükten sonramı başvurabiliyorum açık öğretime? anadolu üniversitesinin sitesinde böyle yazıyor burdaki 2. üniversite seçenegi bana uyuyormu eğitimine devam edenler yazıyor ya o kafamı karıştırdı .
Arkadaşlar tavsiyeleri alalım lutfen.Kyk yurtları olarak kadırga ile Fatih Sultan Mehmet yurtlarında kalan varmı tavsiyelerinize açığım.
Arkadaşlar bu konu hakkında detaylı bilgisi olan varmı.ilk tercihten özel eğitim yerleştim İü.Bu bursun verilme şartları neler tam olarak anlayamadım da internetteki bilgilerden.(arkadaşlar araştırmalarım sonucunda gerekli bilgiye ulaştım .Her okula belli bir kontenjan vermiş MEB ÖSYM sitesinden tablo 4 7 . Satırda kaç kişi olduğu yazıyorhttp://www.osym.gov.tr/TR,13263/2017-osys-yuksekogretim-programlari-ve-kontenjanlari-kilavuzu.html
Başarı sırasına göre sıralanıyor kontejana girerseniz alıyormuşsun.Ogretmen liseleri bu kontenjana dahil onlar direk alıyor.
5,800 ile istanbul üni yerleştim sizin durumlar nasıl
Hakkında
Konum: Manisa, Merkez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Mesaj Sayısı: 72
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 570
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 1.427 (Bu ay: 47)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 375 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.