Şimdi Ara

BOYNER GÖMLEK -PANTOLON 2AL 1 ÖDE (Hopi ile) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
8
Favori
44.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çek mek istemiyorum, iptal ettim dün, daha da işim olmaz Boyner grubuyla, terbiyesizlik bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 3 gömlek 4 pantalon almıştım tanesi 15TL'ya falan geldi.

Gömleklerden 2'sini gönderdiler. Pantalonlardan 1'ini gönderdiler. Bunların hepsi ayrı ayrı günlerde geldi. diğerlerini bekliyorum hala.
  • Beyler nasil cek aliyoruz odedigimizi cek olarak mi telafi ceki mi veriyorlar ?

• Dün 30 dk bekleyerek boyner müş. hiz. e bağlanabildim. Yine sistem hatası falan filan zırvaladılar. Araya bayram girdiği için en erken bayram sonrasına yetişecekmiş. Akşam da mesaj geldi 11 üründen sadece 1 tanesi tedarik edilmiş ve onuda kargoya vereceklermiş. Zaten il dışındayım en az 3 hafta. Mağazadan 3 gün içinde alınamadığı için bir de öyle iptal olur. Boşuboşuna paramızla rezil olduk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    3 gün değil. 7 gün zaman veriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda hepsini kargoladılar heralde yeniden üretmesi 20gün felan sürdü ama bayram tatili şüphelendirdi beni bayramdan sonra kargo çalındı patladı vs derlerse şaşırmam

Ha bide gelen gömlekleri merak ediyorum leş bişi çıkmaz umarım

• 8. ve son pantolonu da kargolamışlar. 7'si elime bugün ulaştı. Yalnız değişim ararsak stok sitede görünüyor mağazada stok yok gösteriyor hayırlısı.
  • Sonradan hopiye 2 al 1 öde tanımladılar.

Bugün gittim mağazaya genel kampanya yapmışlar 1 alana 1 bedava. Gene bir işe yaramadı:)

• bu kampanya devam ediyor mu ? bir türlü beceremedim gömlekler 34.99 zaten 2 tane ekliyorum hopiye aktarma işi nasıl oluyor ? yardımcı olacak olan yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Benimkiler hala gelmedi. Thhye veren oldu mu
    Benimkilerde gelmedi hala. Bekliyorum bakalım. Az daha sabredicem:)
  • bugun kargoya verilmis en once gelmesi gereken urunum. yurt disindan gelen arkadasima hediye almistim o da bugun gitti..

cek alma nasil oluyor? bu rezillere maksimum zarari vermekk istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siaben33

bu kampanya devam ediyor mu ? bir türlü beceremedim gömlekler 34.99 zaten 2 tane ekliyorum hopiye aktarma işi nasıl oluyor ? yardımcı olacak olan yok mu
    +1

• 28 Temmuz'dan buyana bekliyorum.
  • 8. ve son ürünüm de bugün geldi. Ayakkabı almıştım çok uyguna 110 TL'ye Adidas Duramo 8 o da kargolanmış. Umarım bundan sonra tedarik süreçleri böyle uzamaz. Sistem değiştirdik falan dediler baya insan mağdur oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokemondortyol

28 Temmuz'dan buyana bekliyorum.
    Ben de bekliyorum. Ucuza aldık diye iptal etmedim. Eninde sonunda gönderirler. Göndermese thh ye gider yine alırım

• Gına getirdiler insana. Bayram tatili boyunca hergün mesaj attılar "bayram tatili sebebiyle kargo firmaları çalışmamaktadır. Teslim süresi uzayabilir" diye. Bugün ben de mail attım bayram tatili bitti göndermek için neyi bekliyosunuz diye ama ses seda yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün 2 tane kot pantalonum daha geldi.

toplamda 7 kalem üründen 5'i geldi.

Geriye 1 kot ve 1 gömlek kaldı gelmeyen.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    limon boynerin kendi yerli üretimi marka. Defactodan pek farkı yok diyebilirim. Diğer markayı bilmiyorum
  • benimde son 1 gömlek kaldı hala tedarik sürecinde gözküyor bakalım bekliyorum. inşallah gelir
  • Bende tedarik sürecinde diyor ama içine girince iptal edildi diyor. Ne arayan ne soran var. Bu nasıl satıcılık anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.