Şimdi Ara

BOYNER GÖMLEK -PANTOLON 2AL 1 ÖDE (Hopi ile) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
8
Favori
44.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son gömleğin bugün gönderildi. 1 ay oldu. Hiç arayıp sormadım. Iptal edeceklerse de onlar etsin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayram boyunca ve oncesinde mesajlariyla adeta taciz ettiler. Bayram sonrasi 1 haftadir yine ses seda yok. Ortada ne gonderilen urun var ne de iptal imkani. Cek alabilen oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    %20 indirimlere ek , indirim geldi

• Özür amaçlı verdikleri çeki kullanarak verdiğim siparişi se iptal ettiler. 15 gün oldu neredeyse sipariş vereki bugün iptal ettiler. Tabi hediye çeki de hiç olmuş. 45 dakika telefonda bekledim müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Batacak mı acaba bunlar çözebilmiş değilim. Bugüne kadar 10 parça ürün almışım 3 tanesi elime ulaşmış sadece. Alışveriş yapacaklara not olsun.

• Verdiğim siparişi iptal etmişler tamam sıkıntı yok, elimizde yok vs dersiniz geçiştirirsiniz. Ama iptal ettikleri ürünlerin aynı bedenleri hala alınabiliyor bu ne saçmalık.

• Konu neden biten fırsatlara taşınmıyor anlamış değilim sürekli fırsat var diye bakıyoruz sonuç : 1 ay önceki konuya atılan sipariş geldi gelmedi msj ları oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

Özür amaçlı verdikleri çeki kullanarak verdiğim siparişi se iptal ettiler. 15 gün oldu neredeyse sipariş vereki bugün iptal ettiler. Tabi hediye çeki de hiç olmuş. 45 dakika telefonda bekledim müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Batacak mı acaba bunlar çözebilmiş değilim. Bugüne kadar 10 parça ürün almışım 3 tanesi elime ulaşmış sadece. Alışveriş yapacaklara not olsun.
    Ne kadar çek vermişler di

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    4 gömlek için 40 lira. Aynı fiyattan alabilmem için. Ama elde ne var derseniz sıfır o çek de gitti

• 29 temmuz daki siparislerimi gondermediler daha.

• 2 pantolon almıştım,birinin bedeni gözüküyor ancak hala iptal bekliyor diyor,telefonu açan da yok.
  • Batsa da kurtulsak diyorum artik nerdeyse 1 aydir ucret iadesi yapmadilar her yere yazdim ama umurlarinda degil, flash tv deki saticilar yapmaz bunlarin bu yaptigini!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpimoleni -- 1 Eylül 2018; 17:55:37 >
  • sarpimoleni S kullanıcısına yanıt
    Urunumu iptal ettiler 30 sn sonra para gecti hesaba

• quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

4 gömlek için 40 lira. Aynı fiyattan alabilmem için. Ama elde ne var derseniz sıfır o çek de gitti
    İlginç firma.

Mağazaları tıklım tıklım.

Sitede bir sürü kampanya var.

• 28 Temmuz 2018 dan beri tedarik sürecinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Urunumu iptal ettiler 30 sn sonra para gecti hesaba
    2 agustosta depoya ulasmis urun tam bir aydir iade yapmiyorlar, siz sansliymissiniz.

• Benim ürünlerin hepsi geldi bugün itibariyle.

• 28 Temmuz'dan beri bekliyorum. Ne tedarikmiş. Kendi ürettikleri ürünler.

• Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    Bende detaya girince, iptal bekliyor yazıyor..
    işin ilginci 1+1 iken 90 TL olan ürünleri şuan aldığım fiyat 45 e düşürmüşler
    Kupon mupon hikaye çıktı birde bekletildik onca süre
    Parayı nasıl kurtarcaz ellerinden?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • isok kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyor yazıyor. Bu gidişle para yanacak gibi. 35 tl olduğu için bekliyorum. 1 pantolon 1 gömlek bu fiyata zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi mesaj ve mail gelmiş, benim sipariş iptal olmuş ve para da iade yapılmış

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.