Şimdi Ara

Boyner de hopi axcess indirimi 700 u 400 e

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
7
Favori
11.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi hopi herkese 50 tl hediye yukledi. Boynerde 500 e 150 hopi kampanyasindan 700 tl lik sepet yapiyorsunuz. 50 hediye hopi ve 150 hopi indirimi uyguluyorsunuz. Sepet 500 e dusuyor. Axcess le odeyince 100 chip para geliyor. Ozetle 700 harcamayi 400 e aliyorsunuz. Fiyatlarda gayet makul. Lakin harcamadan once axcess mobilden katilim yapiniz

• Aynı anda iki indirim şekli uygulanmaz.

EDİT:

Mantığı şöyle anlatayım ona göre değerlendirin:

1. Sepette "İndirim Kodu" alanına girilen kodlar: genel verdiği, kişiye özel verdiği, markalara (Türk Telekom gibi) kodlar ile hopi uygulamasından seçilecek kampanyalar; şuanki 500/150 gibi veya 10 hopi 30 TL değerinde, 200/40 indirim, 500 harca 100 HEDİYE hopi (hediye hopi sadece boynerde geçer sürelidir) , 100 harca 10 NORMAL hopi ( her hopi gibi 1 yıl süreli her yerde geçer) vs.

2. Hopi bakiyesi ; çevir kazandan gelen veya herhangi bir şekilde kampanyalardan gelen (cips gibi veya 500 harca 50 hopi kazan gibi yerlerden gelen) neticede boynerde geçen saf hopiler, katlamalı vs hopiler değil. Katlamalı olursa 1. Adım iptal olur.

3. Ödemedeki kampanyalar; param %8, akbank 500/100 vb

4. Avantajix, iade.com gibi platformlar.

5. Çek kazan gibi uygulamarda kampanya var ise ( hiç görmedim :) )

Bu 5i birleşir.

Durumlara ürünlere göre kombolar yapabilirsiniz, 500/150 her üründe vermez mesela orda Katlamalı hopiden 30, 40, 50 her neyse kullanılabilir, yada hopi içerisinde ki diğer kampanyalarda o ürün var ise 200/40 falan oluyor hopi içerisinde. "Seçili ürünler"

Umarım yardımcı olur.
  • hopi ile kart kampanyalarini birlestirmiyorlardi mutlaka sorun önce
  • Bu bankanın kendi kampanyası değil mi hopi kullanıp kullanmadığımızı nerden bilecek
  • mami61off kullanıcısına yanıt
    Birleşir, kupon/indirim kodu birleşmez
  • Sadece axses değil maksimum ve bir banka daha var 100 TL puan.
  • 50 hediye hopi ile 150 indirimi aynı anda nasıl uyguluyorsunuz
  • hiç biri birleşmez 400e150 ye 50 paracık ekleyince 150 indirim gidiyor
  • bluefour B kullanıcısına yanıt
    Birleşmesi lazım
    İkisinin alanı farklı
  • fatih999 kullanıcısına yanıt

Ustad hopiyi secince para alanina 50 yaz alttanda 150 indirimi sec uygulayinca 200 dusuyor. Ayrica bilmeyenler icin belirteyim axcesste chip para ile harcama odemesi yapiliyor. Yani 100 chip gelince axcess e girin 500 tl harcamanizi secin chiple ode deyip 100 chiple odeyin direk 400 kaliyor. 700 tllik pierre cardin deri.montu 400 e aldim. Valla bedava

• Oz_Webster O kullanıcısına yanıt
    100 chip nerden?Yani sonradan gelen değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnt2541 -- 22 Ocak 2022; 0:25:42 >

400 tl ve bedava! Adamlar kar etmese o fiyata hayatta satmaz. Onun gelişi 100-150 tl den fazla değildir. Ben bir botu ucuza mal ettim dedim -bu arada bedava demiyorum- onu bile göndermedi iptal ettiler.

• fatih999 kullanıcısına yanıt

ben de yapamadım bunu

• Kriger kullanıcısına yanıt

Secili urunlerde gecerli

• abrooke139 kullanıcısına yanıt

yahu sizin başınıza geldi diye göndermez sanıyorsunuz :D sadece hopi ve boyner uygulamasını kullanarak 650 liralık skechers ayakkabıyı 70 tlye, 1000 liralık giyim alışverişini 350 tlye, 400 liralık mavi giyim alışverişini 140tl'ye yaptım. hepsi de orjinal sorunsuz geldİ

Hocam 500 lük sepet yaptık, 150 artı 50 paracık indirimi ekledim, ödeme kısmında onay verince sepet tutarım hopi paracık kullanmak için alt tutarın altında mı ne diye uyarı geldi alamadım. Ama hopinin uygulamasında 400 tl üstüne kullanabilirim diye yazıyor paracığı. Anlamadım gittim.

Boyner de hopi axcess indirimi 700 u 400 e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg4856 -- 22 Ocak 2022; 8:33:2 >
  • Mağazada olur mu bu kombo
  • Gift kart ve hopi aynı anda kullanılıyor mu
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Olmaz
  • Sepet indirimi ile birleşiyor mu hocam?

• iThinkSo kullanıcısına yanıt

Kullanılıyor hocam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.