Şimdi Ara

BÖYLE REZALET OLMAZ!!!! Özel mesajlarım başkasına gidiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanımhaberde bir arkadaşla olan yazışmalarım başka birisine mesaj olarak gitmiş. Son çökmelerde bir sürü mağduriyet yaşadım ama bugün bunu öğrenince gerçekten şok oldum. Beni tanıyanlar bilir yıllardır çek satış alışveriş bölümlerinde satış yapmaktayım dolayısıyla arkadaşlara bazı özel bilgiler gönderiyorum. Bu tür bilgilerin 3. kişilerin eline ulaşması hem beni hem de karşımdaki kişiyi mağdur edecektir. Geçen yıl bir arkadaş böyle bir şeyden bahsetmişti ama inanmamıştım hatta önemli bilgileri artık mail yoluyla aktardığını söylemişti.

Forum yönetiminin bir an önce bu açığı kapatması lazım. Şimdilik sizleri uyarmaktan başka elimden bir şey gelmiyor. Yazışmalarınızda maddi manevi değerli bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olun.

Bu arada
    alışveriş yaptığım arkadaş ekremsor
    bilgilerin aktarıldığı duyarlı arkadaş chaturanga

• bizimkilerde mi gidiyo yoksa...
  • chaturangaya alkışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

bizimkilerde mi gidiyo yoksa...

olabilir... bilmiyorum artık kimlerin ne kadar mesajı kaç kişiye gitmiş ya da hangi forum yöneticilerinin özel mesajlarımızı okuma yetkisi var bilmiyorum.

Tek bildiğim volkswagen için emisyon meselesi neyse donanımhaber için de özel mesaj rezaleti odur. :)
  • Rezillik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Rezillik

hem de ne rezillik yönetim bu konuyu okumuyor galiba hiçbir açıklaması yok
  • Ara sıra oluyor.
    Dh bir türlü alt yapısını düzeltemedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiye'nin en çok sermaye elde eden forumunda hala altyapının doğru düzgün olmaması resmen türkiye gerçeğidir.
  • Bu işin fıtratında var.
  • valla foruma kesinlikle güvenmiyorum ben artık. tc verdik, mail verdik, telefon verdik. bunların başka kişilerin eline geçip geçmediğinin garantisini kim verecek?
  • Her türlü sorunu anlarım da o kadar ticaretin yapıldığı bir forumda mesajları 3. kişilerin görmesi her türlü hukuki sonuçlar doğurabilir. Sanırım artık eski düzen skypeden yazışacağız.
  • nerden anladın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

nerden anladın

mesajın gittiği arkadaş bana yazdı . bir arkadaşla olan konuşmalarınız bana gelmiş dedi aynen kopyalayıp gönderdi. arkadaş söylemese benim de karşımda yazıştığım kişinin de haberi olmayacak bu durumdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

Bu işin fıtratında var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadarına pes
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bu kadarına pes

hem de nasıl pes bir tane yönetici sorumlu da çıkıp açıklama yapmıyor. galiba daha geniş kitlelerin görebileceği bir bölüme yazmam lazım
  • Pm atar misiniz detayı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Pm atar misiniz detayı ?

dün detayları aktardım.
  • Bununla ilgili başlık açtığınızı şimdi fark ettim. Yazışmanızın bana iletildiği tarih yaklaşık 2 ay önceye denk geliyor. O tarihlerde sürekli donanım forum çöküyordu, çökerken galiba mesajlar boşa gitmesin diye oraya buraya gönderdi :)) Bende bir başkasına mesaj yazmıştım birkaç kez sonra yazışmalarımda göremedim muhtemelen onlarda kime gitmiştir Allah bilir :)

@muratsahin2003
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsahin2003

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Rezillik

hem de ne rezillik yönetim bu konuyu okumuyor galiba hiçbir açıklaması yok

Admin bana dönüş yapmıştı inceleyeceğiz diye sonra bir geri bildirim almadım alacağımı da sanmam. Düzeltsinler yeter.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.