Şimdi Ara

BOYANDIĞI BELLİ OLMAYAN BOYA (HAYIRLI OLSUN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
40.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KM düşürmeden, pert araçların birleştirip birkaç parça boyalı diyerek satılmasından sonra yeni trendimiz; mikron değerinde boyamanın tüm galericilere, sahtecilere ve belaltı boyacılara hayırlı olmasını diliyoruz.

BOYANDIĞI BELLİ OLMAYAN BOYA (HAYIRLI OLSUN)

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-vasita-hizmetleri-oto-kaporta-boya-servisi-arac-boyamada-sok-boyandigi-belli-olmayan-boya-122304230/detay/

ARAÇ BOYAMADA ŞOK ! TÜM YENİ MODEL ARAÇLARINIZA MİKRON DEĞERİNDE BOYA YAPILIR ! ARACINIZIN BOYANMIŞ OLDUĞU ANLAŞILMAZ DEĞERİNİ KAYBETMEZ ! BOYA MAKİNASINDAN GEÇER ! ... ARAÇLARIN BOYANMAMIŞ OLMASI BİZDEN ÖNCE GEREKİR USTA VE PROFESYÖNEL EKİBİMİZLE SİZLERE MASLAK VE ATAŞEHİRDE HİZMET VERMEKTEYİZ.... TAMPON TAMİRİ JANT BOYAMA BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME DİREKSİYON BOYAMA DERİ DÖŞEME TAMİRİ CAM TAMİRİ HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmac61 -- 21 Nisan 2013; 20:50:14 >

• Bir araba ağır kazalı olur eyvallah ama şu ülkede tampon sürtmelerinden küçük büyük çaplı çizikleri aman aracım boyalı olmasın diye milletin aklı çıkıyor boyatayım mı boyatmayım mı diye.
    yahu 80 milyonun yaşadığı bir ülkedesin her yer sıkış tepiş kapı açma özürlü park etme özürlü insanlar var. yollar taşçukur yuvası.istediğin kadar üstüne düş arabanın önden taş sekiyor aracını çiziyor hatta kaportayı bile deliyor. nedir bu milletin boyalı araç takıntısı anlamıyorum.

ilk aracım komple boyalıydı. kazası bile yok aracın. 10 yaşındaki aracı sahibi boyatmış temiz görünsün diye. bende güvendim aldım. arabam sıfır gibi 2 sene bindim kullandım. aynı yaştaki araç o eski boyasıyla soluk görünürken benimki yepyeniydi.
    ama sorsan millete kpmple boyalı araç alınır mı sonra satamazsın kesin takla atmıştır dır dır dır...

sıfır araçlar bile tırdan inerken çiziliyor daha sonra mikron mikron boyanıyor buna 500bin liralık mercedes bmwler'de dahil!

şu milletin değer algısı adam olmaz. motor ve yürüyen sağlam olsun önce. bir araç ağır kazalıysa perte çıkıyorsa tekrar trafiğe dönmeside yasaklanmalı bu ülkede!
    İyi artık yamalı bohça gibi gezen araçları görmeyiz daha güzel, boya takıntısı olanın aklından süphe ediyorum zaten tampon misal sürtmüş bir yere boyuyorsun aman tanrım boya var 500 TL kes, kapı altını bir yere takmış ya da başka araç sürtmüş 10 cm boya var inanamıyorum aman tanrım araçta boya var 100 TL düş. Harbiden ruh hastası bunlar.

Koltuğa ayran dökülmüştü aldığım araçta bir önceki görmeye gelen sırf bunun için pazarlığa düşmüş, satıcı da vazgeçmiş göndermiş adamı, ben gittim orayı gösterdi bagajda duran sonax temizleyicisi sıktım fırçayla temizledim hiç bir şey kalmadı, fazla takıntılı olmamak lazım.
  • Bunu işinin ehli her usta yapabilir aslında. Orjinal fabrika çıkışı mikronunda boyayabilir. Çoğu usta aracı tamir ederken macunu çok kalın çekiyor, boyayıda çok fazla atıyor. Bazı araçlarda görüyorum adamlar bi macun çekmiş sanki inşaata sıva atar gibi. O derece kalın yani.
  • burayı yıkarlar.
  • Bir araba ağır kazalı olur eyvallah ama şu ülkede tampon sürtmelerinden küçük büyük çaplı çizikleri aman aracım boyalı olmasın diye milletin aklı çıkıyor boyatayım mı boyatmayım mı diye.
    yahu 80 milyonun yaşadığı bir ülkedesin her yer sıkış tepiş kapı açma özürlü park etme özürlü insanlar var. yollar taşçukur yuvası.istediğin kadar üstüne düş arabanın önden taş sekiyor aracını çiziyor hatta kaportayı bile deliyor. nedir bu milletin boyalı araç takıntısı anlamıyorum.

ilk aracım komple boyalıydı. kazası bile yok aracın. 10 yaşındaki aracı sahibi boyatmış temiz görünsün diye. bende güvendim aldım. arabam sıfır gibi 2 sene bindim kullandım. aynı yaştaki araç o eski boyasıyla soluk görünürken benimki yepyeniydi.
    ama sorsan millete kpmple boyalı araç alınır mı sonra satamazsın kesin takla atmıştır dır dır dır...

sıfır araçlar bile tırdan inerken çiziliyor daha sonra mikron mikron boyanıyor buna 500bin liralık mercedes bmwler'de dahil!

şu milletin değer algısı adam olmaz. motor ve yürüyen sağlam olsun önce. bir araç ağır kazalıysa perte çıkıyorsa tekrar trafiğe dönmeside yasaklanmalı bu ülkede!

• taksi çıkması bi albae yi beyaza boyayıp boya makinasından sıfır hata ile çıktığını gözümle gördüm km 300 k dan 42 k çekip atabanin bedeli +masraflar + 5 000 tl ilde sattılar bu işlem tam 2 hafta sürdü İş ustaya bakar ilk önce
    Edit bu usta ile isim olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş, sonunda boya ölçeride yanıltmayı başardınız
  • 2 el araç alırken satan kişi insan gibi aracın geçmişini bana anlattığı sürece kazalı/boyalı falan olması sorun değil. (herkes için böyledir diye düşünüyorum)
  • Sanayide bunu zaten yapiyorlar

Ama her kazada degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Bunu işinin ehli her usta yapabilir aslında. Orjinal fabrika çıkışı mikronunda boyayabilir. Çoğu usta aracı tamir ederken macunu çok kalın çekiyor, boyayıda çok fazla atıyor. Bazı araçlarda görüyorum adamlar bi macun çekmiş sanki inşaata sıva atar gibi. O derece kalın yani.

+1

Kazalı Modena boyayan usta biliyorum, boyandıktan sonra Fermas arabaya onay verdi ''arabada boya yok'' diye.
  • İkinci elden iyice soğutuyorlar adam bir güzel yazmış utanmadan.
  • Bu ülkede hurdaya ayrılması gereken araçlar toplanıp trafiğe çıktığı sürece insanlarda da boya takıntısı olacaktır. Bilemiyorsun çizikten mi yoksa kamyon altına girdiği için mi boyandığını...
  • Burda sorun yok. Anlaşılmayacak kadar iyi yapılan boya ufak hasarlar içindir. Ki ufak hasarlar araç alırken satarken hiç önemli değil benim gözümde. Ama büyük hasar olursa o boyayı zor yaparlar oda ortaya çıkar zaten. Sonuca gelirsek. dediğim gibi problem yok.
  • Olay boyanın anlaşılmaması ise,Parçayı komple değiştirdiğiniz zamandan anlamak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Bir araba ağır kazalı olur eyvallah ama şu ülkede tampon sürtmelerinden küçük büyük çaplı çizikleri aman aracım boyalı olmasın diye milletin aklı çıkıyor boyatayım mı boyatmayım mı diye.

Pert olayına kesinlikle katılıyorum, devlet otomobil piyasası ve sahiplerini vergi sağılan inek olarak görüyor, gerisi hiç önemli değil, kaza olmuşsa kesin sürücü hatası, trafik sigortalarına da geçirdiler, iyicene paranoyak olcaz böyle giderse...
    muayene istasyonları 2. el araçlara ekspertizde yapsın, pert araçlar trafiğe geri dönmesim, devlet bu olaya müdahale etmeli,

• bu yeni boyama yöntemleri artık tüm ikinci eller şüpheli duruma düşücek, buda yine şu anki araç sahiplerini etkileyecek , bir kısı döngü oluşucak.
  • birde fatih oto kaporta tamamdır

kandırın bakalım diğer dünyada bu hakları nasıl vereceksiniz.
  • Şu boya isini amma abartiyoruz.

Bu is zaten yapilabilir.İnsan isciligi robotlardan cok daha iyi is cikarabilir.Orijinal mikronda boya atabilir ama bu fiyata bu usta yapar mi onu pek sanmam acikcasi

• Milletin boya ve değişen parça fobisi yüzünden buralara kadar ciddi bir şekilde ilerledi konu boyalıysa boyalı ne olcak bir ömür boyu koynunuzamı alacaksınız arabanızı töbe töbe sonuçta ne olursa olsun teneke parçası..
  • ülkemizdeki fiyatlandırma neticesinde arabalarımıza haliyle çok fazla özen gösteriyoruz, geçtiğimiz günlerde fransa'daki park yeri sorununu gösteren bir program vardı, adamlar elfrenini çekmeden caddelere bırakıyorlar arabalarını, boş yere giren araç da öndekine arkadakine vura vura o boşluğa giriyor. Adam eski kasa 3 serisi bmw ile yapıyordu muhabir bunu anlatırken. Dedim aynı durum Türkiye'de olsa Allahın her günü katliam olurdu sokaklarda.

boya yapıldığı söylense sıkıntı değil, ama böyle katakullilere aklımız süper çalıştığından aklınca "abi arabada gram boya yok" diyip 750-1000 tl fazladan alırım diye avuçlarını ovuyor bazı insanlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Bunu işinin ehli her usta yapabilir aslında. Orjinal fabrika çıkışı mikronunda boyayabilir. Çoğu usta aracı tamir ederken macunu çok kalın çekiyor, boyayıda çok fazla atıyor. Bazı araçlarda görüyorum adamlar bi macun çekmiş sanki inşaata sıva atar gibi. O derece kalın yani.

O dediğinizi yetkili servisler yapıyor zaten. Ben aracımı 4 parça boyalı aldım. Aracın boya değerleri 400. Aç tavuk, buğday misali yedirmiş servis macunu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.