Şimdi Ara

BOYA - MOTOR KORUMA (MEGUIARS) ve İÇ DIŞ DETAYLI TEMİZLİK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
2.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar boya koruma konusunda dünyanın en kaliteli ve uzman firması olan MEGUIARS'ın ürünlerini kullanan Kavaklıdere Fiat Yetkili Servisi ve Boya Koruma Departmanı Sorumlusu İbrahim Ün'ün bu konudaki bilgi ve tavsiyelerini okuyabileceğiniz, uygulama yapılmış araçları inceleyip güncel kampanya fiyatlarını görebileceğiniz bir başlıkla karşılaştım sizinle paylaşmak istedim.

Şuan Boya Koruma, Detaylı İç-Dış Temizlik ve İç Koruma toplam KDV dahil 99TL'ye yapılıyor. Yapılan işlemlerle ilgili detayları aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Başlığı Opel forumundan buldum. Ordaki birçok Insignia, Astra, Vectra sahibi burada işlem yaptırmış ve inanılmaz memnun kalmışlar. Ayrıca sorumlu kişi de foruma üye olduğundan bu fiyatı sadece forum üylerine özel bir kampanya olarak tanımlamış.

İlgi duyan ve gereksinimi olanlara duyurulur...

İlgili başlık :

http://forum.donanimhaber.com/m_32080907/mpage_1/key_//tm.htm#35551808

• ben bu ürünü kullandım aracımda memnun kalmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana

ben bu ürünü kullandım aracımda memnun kalmadım.

Merhaba ben kavaklıdere fıat servisi boya koruma sorumlusu ibrahim ün meguaiers kullanıp memnun kalmadığınızı söylüyorsunuz acaba nedenini öğrene bilirmiyim mahsuru yoksa,belkide yanlış bir uygulama yapılmış olup sizi yapılan işlem belki tatmin etmemiş ola bilir hangi işlemi yaptırdığınızı ve neden memnun olmadığınızı yazarsanız sevinirim......
  • Bu yaz başı şirkete hepsiburada dan aldım, fiyatıda daha önceden aldığımız turtle wax tan yüksekti. Biz kendimiz uyguladık. İlk bir hafta süper parladı ondan sonra özelliğini yitirmeye başladı. çok kısa zaman sonrada ciladan pek bir şey kalmadı. Şimdi yanlış uygulama yapmışsınız diyeceksiniz ama aynı şekilde uyguladığımız turtle wax kesinlikle çok daha uzun süre gidiyor. Yine turtle wax a döndük. Marka iyi bir marka ama bizi tatmin etmedi. Bulunduğum şehir de (adanada) bunu uygulayan varmı bilmiyorum ama bizde araç çok o yüzdende biz hep kendimiz yaparız bu cila işini.

quote:

Orijinalden alıntı: amasyalım

quote:

Orijinalden alıntı: trojana

ben bu ürünü kullandım aracımda memnun kalmadım.

Merhaba ben kavaklıdere fıat servisi boya koruma sorumlusu ibrahim ün meguaiers kullanıp memnun kalmadığınızı söylüyorsunuz acaba nedenini öğrene bilirmiyim mahsuru yoksa,belkide yanlış bir uygulama yapılmış olup sizi yapılan işlem belki tatmin etmemiş ola bilir hangi işlemi yaptırdığınızı ve neden memnun olmadığınızı yazarsanız sevinirim......

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.