Şimdi Ara

BOYA KORUMA İLE İLGİLİ OLARAK (MEGUIARS) ANKARA BURAYI DENEYEN VARMI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
14.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Boya Koruma Yaptıracağım ama MEGUİARS şirketinin Ankaradaki Bayisini netten bularak aradım, tabi sadece ürün sattıklarını ve bu uygulamayı A CITY'nin altındaki garaj bölümünde MEGUİARS ürünlerini hem satan hemde uygulayan bir şirketin olduğunu söylediler,tabiki hemen aradım fiyat filan aldım ne kadar zamanda yaptıklarını sordum...fiyatı 250 tl ve zaman olarakda sabah 10:00 da burakırsanız öğleden sonra 15:00 gibi alırsınız dendi.....
    Sorum şu ki burayı önerirmisiniz yoksa bu işi daha iyi yapan bir yer varmıdır....Şimdiden Teşekkürler......

• Sanırım bu konuya ilgi duyan olmadı .............
  • quote:

Orjinalden alıntı: fotodiji

Arkadaşlar Boya Koruma Yaptıracağım ama MEGUİARS şirketinin Ankaradaki Bayisini netten bularak aradım, tabi sadece ürün sattıklarını ve bu uygulamayı A CITY'nin altındaki garaj bölümünde MEGUİARS ürünlerini hem satan hemde uygulayan bir şirketin olduğunu söylediler,tabiki hemen aradım fiyat filan aldım ne kadar zamanda yaptıklarını sordum...fiyatı 250 tl ve zaman olarakda sabah 10:00 da burakırsanız öğleden sonra 15:00 gibi alırsınız dendi.....
    Sorum şu ki burayı önerirmisiniz yoksa bu işi daha iyi yapan bir yer varmıdır....Şimdiden Teşekkürler......

Türkiye çapında Meguiar ile Fiat'ın anlaşması var.Ankara'da da yetkili uygulama merkezi olmadığından Fiat bayileri yapıyorlar.
    Ben aracımı Şaşmaz girişindeki Üstün Otomotiv'de yaptırıyordum.Onlarda Meguiar ürünleri kullanıyorlar. İşçiliklerinden de bayağı memnundum.
    Şimdi yeni araba aldım. Onu da Meguiar yaptıracağım.Fiyat olarak Kavaklıdere Oto iyi fiyat verdi.
    Acity'nin altındaki yıkama yeri yeni açıldı. Ben de gittim görüştüm.Şahsi fikrim ortamı çok tutmadım.Bilgi veren de çok yeterli gelmedi.
    Dediğim gibi bu benim şahsi fikrim,belki de yeni açıldıkları içindir.

Ben ya Üstün otomotiv'e ya da Kavaklıdere Oto'ya yaptıracağım.

• Evet aslında bende tanıdıklarımı arayarak öğrendim dediğiniz gibi onlarda negatif bahsetti....Demekki ne yapcaz gitmicez
    Ya şaka bi tarafa Kavaklıdere Oto nasıl....Fiyatı söylemeniz mümkünmü acaba....Ayrıca Üstün Otoyla fiyat farkı filan nedir.....Valla bilgilendirmenden dolayı şimdiden teşekkür ederim neden dersen 2 haftadır boya koruma yaptıracam kafamı yormaktan sıkıldım inanın...onun için inanın sizin dediğiniz bu iki yerden birine sanırım %99 gidecem....tekrar teşekkür
  • Ben sıfır araç için konuştum. Üstün otomotiv 200 , kavaklıdere 125 tl dedi. Sonra biz 5 araba birden geleceğiz deyince 100 tl nakite
    indiler. Kullanılmış araçlarda fiyatlar daha yukarıdır doğal olarak.Sizin arabalara 5 kat işlem uygulanıyor,bizimkilere 3 kat.
    İlgi ve alaka olarak Kavaklıdere oto'yu tercih edeceğim herhalde. Telefonda konuştuğum kişi servis müdürü Müslüm bey idi.
    Ama daha önce yazdığım üzere,Üstün otomotiv'den de bayağı memnundum..

Ayrıca Meguiar Ankara Sorumlusu Selim bey'e de kavaklıdere oto'yu sordum.Epeydir kendi ürünlerini kullandıklarını ve şimdiye kadar
    hiç şikayet almadıklarını söyledi.Ama daha önce de yazdığım üzere,Üstün otomotiv'den de bayağı memnundum..

Son karar sizin ....... Nereye yaptırırsanız sizin de yorumlarınızı bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mturgut -- 4 Haziran 2009; 9:30:42 >

• Sanırım nette sorun var...bu bir deneme
  • Arkadaşlar yazamıyorum cevapla ve hızlı cevap bölümündeki cevapla kısmına tıkla diyince üye değilseniz kayıt olun felan diyor bunuda hızlı cevaptan yazdım ama yazı uzayınca yine üye olun filan diyor
  • Forumun sağ üst köşesinden çıkış yapıp tekrar girer misiniz?
  • Çık tekrar gir, Çık tekrar gir 10 kere denedim ama nedenini anlamadığım bir şekilde aynen şöyle yazıyor (Bu özellik ya kapalı yada erişim izniniz yok) üye iseniz giriş yapınız
  • Mturgut arkadaş yinede sağol çok şey yazmıştım ama böyle kısa yazıyorum....tekrar teşekkür bilgilerin için...1 saat önce Kavaklıdere Oto ya arabayı buraktım çok iyi insanlara benziyorlar akşam 18:00 gibi alacam bakalım neler olacak...burdan sana yazarım
  • İnşallah iyi yaparlar.Ben de başka yerlerden iyi iş çıkardıklarını duymuştum.Umarım sizinkini de iyi yaparlar. Ben de sizin tavsiyenize göre hareket ederim.
    Özellikle meguiar markanın kullanılmasını istediniz değil mi?
    Bir de söylerler ama 6 ay sonra ücretsiz cila yenilemesinin yapılacağının teyidini alın.
  • Evet evet...zaten başka ürün kullanmıyorlarmış....hatta ben sizin adınıza bakın iyi yaparsanız bir tanede INSIGNIA gelecek dedim (Kusura bakmayın) .....& ay hatırlatması için teşekkürler söyliycem....akşam bilgi veririm ben size....iyi günler
  • quote:

Evet evet...zaten başka ürün kullanmıyorlarmış....hatta ben sizin adınıza bakın iyi yaparsanız bir tanede INSIGNIA gelecek dedim (Kusura bakmayın) .....& ay hatırlatması için teşekkürler söyliycem....akşam bilgi veririm ben size....iyi günler

iyi yapmışsınız. Birden fazla insignia gidecek..
  • İnşallah Memnun kalırızda burdaki herkeze yardımcı olmuş oluruz.....Ayrıca şöyle bir güzelliği daha var işime okadar yakınki sıkıntı olmayacak hiçbir şekilde şehrin tam göbeğinde ....saygılar
  • Biraz geç oldu ama kusura bakmayın....Valla arabamı aldım bi baktım araç yanıyor...parlamaktan tabiki ... yani ben çok memnun kaldım jantları filan inanılmaz parlatmışlar motor korumayı hediye ettiler..ve tabiki 6 ay sonra hızlı cila yapma konusundada kesinlikle gelmemi söylediler ..aracı 4 gün yıkama dediler ama ne yazıkki bu akşam yağan yağmur aracımı sanırım 10 kere yıkanmış yaptı ...ama tabiki ne olursa olsun su hayattır istediği kadar yağsın ben yine verir parayı yine yaptırırım....Tüm arkadaşlara duyurulur ben memnun kaldım dileğen gidip en azından bilgi almak adına konuşabilir......Herkeze iyi Geceler
  • Merhaba bende 2008 Model Opel Corsamı yaptıracağım. KAVAKLIDEREOTO fiyat listesi sizde var mıdır acaba?
    Saygılarımla teşekkürler
  • quote:

Biraz geç oldu ama kusura bakmayın....Valla arabamı aldım bi baktım araç yanıyor...parlamaktan tabiki ... yani ben çok memnun kaldım jantları filan inanılmaz parlatmışlar motor korumayı hediye ettiler..ve tabiki 6 ay sonra hızlı cila yapma konusundada kesinlikle gelmemi söylediler ..aracı 4 gün yıkama dediler ama ne yazıkki bu akşam yağan yağmur aracımı sanırım 10 kere yıkanmış yaptı ...ama tabiki ne olursa olsun su hayattır istediği kadar yağsın ben yine verir parayı yine yaptırırım....Tüm arkadaşlara duyurulur ben memnun kaldım dileğen gidip en azından bilgi almak adına konuşabilir......Herkeze iyi Geceler

Memnun kalmanıza çok sevindim. Bana da yol gösterdi. Meguiar gerçekten çok iyi ürün ama işçilik de çok çok önemli.
    Siz kaça yaptırdınız ?

• Valla çok memnun kaldım bana 125 e buraktılar ve bence çok iyi bir rakam....ve dediğiniz gibi işçilik çok önemli yani ben ondanda memnun kaldım...
  • Kullanılmış bir araç için gerçekten çok iyi bir fiyat. Güle güle kullanın.
    6 ay sonra tekrar gittiğinizde motoru da tekrar temizleyecekler. Gene sıfır gibi olacak.
    Ben de ay sonuna doğru götürmeyi planlıyorum.. Ben 2 yıldır vectra'ma meguiar yaptırıyordum.
    En son yenilemeyi şubat ayında yaptılar.
    Bu hafta başında arabamı sattım.Arabamı alan kişi araba yeni bayiden çıkmış gibi dedi,çok mutlu olmuştum..
    Gerçekten koruma ve parlaklık özelliği çok fazla..
  • Valla Bencede Harika bi Fiyattı....Ya arkadaşlar bu mesele yani araç meselesi bir tutku olayı....İnanın ben aracımı yağmurlu havalarda bile siliyorum.....onun için temizlik ve araba temizliği benim için çok önemli...yani ben şimdi orayı arayıp söyledim bazı arkadaşlar size gelmek istiyor lütfen beni mahçup etmeyin...İnşallah memnun kalırsınız...iyi günler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.