Şimdi Ara

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik / pasta cila ]... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.388
Cevap
62
Favori
907.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bi üçret ödemedim ama bu yapdıklarımızın hepsinin 350 yada 435 ytl olduğunu hatırlıyorum
  • ankarada nerde bulacaz fiyatları nelerdir.

türk malımı %100

quote:

Orjinalden alıntı: OLMOcuu

*OLMO temizleme ve boya koruma ürünleri bu sektöre hizmet veren diğer sektörel elemanlarının aksine, aracın çok uzun yıllar boyanın bozulmadan kalmasını sağlar.
    *OLMO temizlik ve boya koruma ürünleri yanlış yıkatma sonucu boya üzerinde meydana gelen kılcal çiziklerin yok olmasında GARANTİLİDİR.
    *OLMO plastik ve vinil koruma ürünleri aracın lastik ve plastik aksamlarını zararlı güneş ışınlarından etkilenmesini, çatlamasını ve renginin solmasını önleyiciği özelliğe sahiptir.
    *OLMO özel jant temizleme ürünleri ile temizlenen jantların uygulama yapıldıktan sonra balata tozu ve kirin çok uzun süre jantlara yapışmaması yapılan analiz ve testler sonucu kanıtlanmıştır.

• quote:

Orjinalden alıntı: HeaDMasH

ben bi üçret ödemedim ama bu yapdıklarımızın hepsinin 350 yada 435 ytl olduğunu hatırlıyorum

Eyvallah. Kıbrıs Şehitleri Caddesinde Mehmetçik Gazinosu ve İnzibat Karakolu vardı.1994 te orada Yedek subaydım. Hala duruyor mu?
  • işte bi kaç foto

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik /  pasta cila ]...

bu bildiğim kadarıyla pasta oluo

buda motorun ilk hali

motorun temizlenmiş hali

motor koruma yapılmış hali

şimdilik fotolar bu kadar ama daha devamı gelicek

quote:

Orjinalden alıntı: 4polat

quote:

ben bi üçret ödemedim ama bu yapdıklarımızın hepsinin 350 yada 435 ytl olduğunu hatırlıyorum

Eyvallah. Kıbrıs Şehitleri Caddesinde Mehmetçik Gazinosu ve İnzibat Karakolu vardı.1994 te orada Yedek subaydım. Hala duruyor mu?

sanırım evet çünkü oralarda öyle bi askeri yer wr die biliyorum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeaDMasH -- 15 Haziran 2006; 16:09:56 >

• Dediğin kadar varmış hani. Araban da çok müthiş. Kazasız belasız kullanmalar. Allah nazardan korusun.
  • Benzinliklerdeki yıkamatiklere ne diyorsunuz? Onlar da fırça gibi boyayı çiziyor mu?
  • civic 75 dostum özetlesydin olayı okuyabilirdik
  • quote:

Orjinalden alıntı: machine.

ankarada nerde bulacaz fiyatları nelerdir.

türk malımı %100

quote:

Orjinalden alıntı: OLMOcuu

*OLMO temizleme ve boya koruma ürünleri bu sektöre hizmet veren diğer sektörel elemanlarının aksine, aracın çok uzun yıllar boyanın bozulmadan kalmasını sağlar.
    *OLMO temizlik ve boya koruma ürünleri yanlış yıkatma sonucu boya üzerinde meydana gelen kılcal çiziklerin yok olmasında GARANTİLİDİR.
    *OLMO plastik ve vinil koruma ürünleri aracın lastik ve plastik aksamlarını zararlı güneş ışınlarından etkilenmesini, çatlamasını ve renginin solmasını önleyiciği özelliğe sahiptir.
    *OLMO özel jant temizleme ürünleri ile temizlenen jantların uygulama yapıldıktan sonra balata tozu ve kirin çok uzun süre jantlara yapışmaması yapılan analiz ve testler sonucu kanıtlanmıştır.

sitelerinde her türlü bilgi var istersen gir bi bak !!www.olmoankara.com

• bugün izmir kipa altındaki serviste 100 ytl ye boya koruma yptırdım. çok güzel oldu, bir yıl dayanıyormuş, M3 malzemeleri kullanıldı,
  • quote:

Orjinalden alıntı: alim_

Benzinliklerdeki yıkamatiklere ne diyorsunuz? Onlar da fırça gibi boyayı çiziyor mu?
    normalde o fırçalar standartlara uygunsa, boyayı çizmez, ancak havadan gelen toz toprak parçaları, fırçanın heryerine yapışıp boyayı mahveder, bence uzak dur..
  • quote:

Dediğin kadar varmış hani. Araban da çok müthiş. Kazasız belasız kullanmalar. Allah nazardan korusun.

yok arkadasım bu arac benm deil .bu aracın fotoları bende çünkü sonax izmir'e site yapıyorum ondan dolayı sitede kullanmak amaclı bu fotolar bende
  • quote:

quote:

Dediğin kadar varmış hani. Araban da çok müthiş. Kazasız belasız kullanmalar. Allah nazardan korusun.

yok arkadasım bu arac benm deil .bu aracın fotoları bende çünkü sonax izmir'e site yapıyorum ondan dolayı sitede kullanmak amaclı bu fotolar bende

Sonax İzmir'in daha güzel bir siteye ihtiyacı vardı bence de
    Kolay gelsin...
  • sağolun işte işallah beğenirsiniz bittikden sonra sahiplerinin isteklri ve zevkleri doğrultusunda yapıcaz bişeyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peradur

ankara'da arabanın dış yıkamasını hakkıyla yapan bir yer var mı?

her yerini pırıl pırıl yapacak, en ufak ku$ pisligi flan bırakmayacak.

Ben Real'deki Tabanway'a yaptırıyorum. iç-dış 12 ytl. süngerle yıkıyorlar. İlk mesajlarda anlatılan gibi, gayet memnun edici bir yer. Dene istersen
  • quote:

quote:

Küçük bir yanlış anlama oldu galiba ama Allah söyletti herhalde...
  • quote:

Küçük bir yanlış anlama oldu galiba ama Allah söyletti herhalde...

aminnn
  • istanbul k.çekmece civarinda iç temizlik (en önemlisi döşeme) yapdira bilecegim yer bilgisi vere bilirmisiz ? fiyatlar hakkinda bilgide olursa sevinirim.
  • aarkadaslar ben yenı alacagım araca cam filmi uygulamayı dusunuyordum daha oncede yaptırmıstım ancak markasızdı..sımdı gumus 156 ya yakısacagını dusundum ama bu fıyatlar nedir ya 400$ fln walla direk vazgectım yani..17 inc jant lastıgı 1.600 e taktırıyorum ben ya..
  • Paslanan çamurluk kenarlarında veya buna benzer lokal ufak yerlerde yapılması gerekenler....

o kısımlar eğer çok küçük değilse,
    ince zımpara ile kibarca pas lekesini çıkarana kadar ve bölge dışına fazla taşmadan zımparalanır.
    daha sonra kağıt bantla boyanacak paslı yer belirlenir (bantlanır) ve rütüş için almış olduğunuz boya ince fırça veya süngerle boyanır.

fakat bölge büyükse o bölgeye yama boya da atılabilir.
    aslında pası direk alan ve yüzeyi zımparasız temizleyen fosfat içerikli kimyasallar vardır. bunları kullanmak daha temiz bir sonuç verir fakat bunu her yerde bulamazsınız.

en güzel ve kolay yol rütüşdür.

--------------------------------------------------------------------------------

Ufak lokal çiziklerde yapılması gerekenler....

saca kadar inmemişse boyatma.. çok az inmişsede rütüş yap.
    rütüş yaparken boyanacak alanı kağıt bantla çerçeve içine alıp dışarı taşmasını engelleyebilirsin.

boyanın aynı tonunu sanayide 30-50 gr kadar hazırlat ve tiner sertleştirici ile seyrelt.
    eğer buna imkanın yoksa yanlızca boyayıda kullanarak rütüş yapabilirsin..
    kuruması biraz gecikir ama alttan pas yürümesini engeller.
    iyice kururduktan sonra birazda pasta cila işi görür.

kolay gelsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: UZATTİ

SELAMLAR,

"ÖMÜR BOYU GARANTİ. AMA BEDELİ MUKABİLİ HER YIL YENİLEMEK ŞARTIYLA."
    Nasıl ömür boyu garanti bu. Anlayan varsa açıklasın allah aşkına.
    Hem boya koruma veya benzeri bir uygulama yaptıracağım, hem de her yıl aynı firmaya gitmeye
    mecbur bırakılacağım. Üstelik ekstra bedel ödeyerek. Bari ömür boyu garanti deme.
    Açık açık; bize gelin ki her sene paranızı alalım de.
    Üstelik gitmezsen bir sene sonra boyanın görüntüsü daha da kötü olabiliyor.
    Son bir şey daha ufak bir vurukta o bölgeyi boyattığınızda kesinlikle boya koruma yapılan yerin
    rengini tutturamıyorlar.

Arkadaşım senin mantığın çok yanlış.Neden yanlış sana şöyle bir örnek vereyim.

Sen sıfır bir otomobil aldığın zaman 2 yıl boyunca aracınız garanti altında diyorlar değil mi ? Ve aracını yetkili servisler dışında bir yere servise görütürürsen aracın garanti dışında kalıyor değil mi ? Bu işte aynı buna benziyor..

Eğer sen aracının bir ömür boyunca boyasının korunmasını istiyorsan yetkili yere götüreceksin.
    Eğer otomotiv firmaları ömür boyu garanti verseydi ömür boyunca bize getireceksiniz servislere derlerdi.

Olay YETKİLİ kişilerin işin içinde olmasıdır.Bunun adına ayrı zamanda ticaret denir.Ticaretin ayıbı, ticaret teklifinin yanlışı olmaz.

Bu kadar basit bu olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gentor -- 18 Haziran 2006; 16:06:19 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.