Şimdi Ara

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik / pasta cila ]... (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.388
Cevap
62
Favori
907.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: falco203

quote:

Orijinalden alıntı: anilaksac

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

quote:

Orijinalden alıntı: anilaksac

Merhabalar,
    Ben de aynı fırsattan yararlanmak istiyorum da sizden de görüş alayım dedim..
    Memnun kaldınız mı?
    Özellikle dış yıkama sonrasında aracın dışına uygulanan boya koruma ve ciladan..
    Bir de iç temizlikte döşemelere iğrenç bir cila sürüyorlarmış, sizde de böyle bir durum oldu mu?

Kolay gelsin, şimdiden yanıt için teşekkürler..

Kesinlikle çok memnun kaldım, hatta haftaya bir arkadaşımın arabası ile birlikte 2. aracımı da götüreceğim. Tavsiye ederim.

Dış koruma son derece güzel oldu, pırıl pırıl, 6 ay etkisini koruyacağını söylediler.
    İç temizlikte kesinlikle öyle kötü bir cila kullanmıyorlar, benim aracın deri döşemeler tertemiz oldu, yumuşaklığı da aynı şekilde devam ediyor. Diğer kumaş koltuklu araç ta çok güzel ve temiz olmuştu.

Sahibi Cengizhan bey bu konuya çok meraklı ve işin hakkını vererek yapıyorlar. Giderseniz benden bahsedebilirsiniz, Volvo S60'ın sahibi Fatih derseniz hatırlar.

Çok teşekkürler, yorumlarınız bir hayli yardımcı oldu, sağolun..

Güzel yorumu okuduktan sonra cumartesi günü için randevu aldım.

Hocam hem buradan hem de özelden yorumlarınızı bekliyorum Ataşehir Crystal Wax ile ilgili..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsalonia -- 24 Şubat 2012; 19:13:20 >

• o kadar ucuza güzel iş çıkaracaklarını sanmıyorum. benim arabada hakikaten ciddi titizlikle çalışılması gerekiyor. yani ilk yapıldığında hepsi güzel olabilir ama yaza kadar dayanmazsa kötü. Daha önce 1 kez sonax kampanyasından boya koruma yaptırmıştım. Gayet iyi olmuştu 7-8 ay da gitmişti. Herhalde yine sonax'a gideceğim uygun fiyat indirim yapan bir bayii bulursam ist anadolu yakası orayı düşünebilirim. Bu kez nano korumayı bir araştırayım daha uzun ömürlü olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

o kadar ucuza güzel iş çıkaracaklarını sanmıyorum. benim arabada hakikaten ciddi titizlikle çalışılması gerekiyor. yani ilk yapıldığında hepsi güzel olabilir ama yaza kadar dayanmazsa kötü. Daha önce 1 kez sonax kampanyasından boya koruma yaptırmıştım. Gayet iyi olmuştu 7-8 ay da gitmişti. Herhalde yine sonax'a gideceğim uygun fiyat indirim yapan bir bayii bulursam ist anadolu yakası orayı düşünebilirim. Bu kez nano korumayı bir araştırayım daha uzun ömürlü olabilir.

Zaten size fırsat paketini önermemiştim. Sadece tavsiye ettim, kendileri ile sorununuza göre gerekli işlemleri görüşürsünüz.
  • Ben de memnun kaldım, titiz çalışıyorlar.
  • Memnun kaldığınıza sevindim. Ben de mahçup olmamış oldum.
  • sıfır araç aldım.
    garantiyi bozmadan koch marka boya koruma, film kaplama vb.den bahsediyorlar.
    önerir misiniz? bu marka nasıldır?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: direncank

sıfır araç aldım.
    garantiyi bozmadan koch marka boya koruma, film kaplama vb.den bahsediyorlar.
    önerir misiniz? bu marka nasıldır?
    teşekkürler.

sıfır arabaya bence yaptırmayın, illa isterim derseniz ziebart.
  • Selamlar,

Cumartesi günü aracıma Sonax Bakırtaş bayiinde boya temizleme, parlatma ve koruma uygulaması yaptırdım. Yaptırmayı düşünen arkadaşlar için yorumlarımı paylaşmak isterim.

- İlk defa boya koruma yaptırdım. Uygulamalar düşündüğümden daha az detaylı, ben çok daha detaylı bir süreç olacak diye bekliyordum. (her uygulama arası bekleme, detaylı kontrol, çeşit çeşit ürünler vs.) Özellikle son cila vs. gelişi güzel ürün uygulamasından öteye gitmiyor. - Aracım beyaz ve henüz alalı 9 ay oldu, bu nedenle başta da firmanın belirttiği gibi, aşırı bir fark olmadı, genellikle bu süreçte en çok koyu renkli araçlar farkı hissedebilir sanırım. Ama dediğim gibi firma baştan belirtmişti. - Bazı ürünler kesinlikle amaca uygun, benim araçta bulunan reçinelere kullanılan reçine çözücü oldukça iyi sonuç verdi. - Bence uygulamayı yapmak için haftasonu gitmemek gerekiyor, mümkünse sakin zamanlar seçilmeli. Erken saatte gitmeme ve aracın başında durmama rağmen sırada 6 araç olduğu için ilgi ister istemez azalıyor. - Ben Garanti Bankası MTV kampanyası ile yaptırdım ve 150 TL ödedim. Reçinelerin çıkartılması, aracı yıkama parası, bir sonraki yıkamanın bedava olması ve kampanya ile verilen 3'lü set'i(leke çıkarıcı, oto şampuanı, hızlı cila) hesap ettiğimde benim için makul bir fiyata gelmiş oldu.

Sonax Bakırtaş bayiinde bir sıkıntı yaşamadım, aşırı profesyonel hissettirmediler ancak taleplerimi de karşılıksız bırakmadılar. Firma sahiplerinden Erkan Bey ilgili davrandı sağolsun , uygulamayı yapan arkadaş (Harun) ürünleri ve işini biliyordu. Ama belirttiğim gibi daha özenli ve detaylı bir çalışma bekliyordum. Olası sorunlarda da gerekli müdahaleyi yaparlar gibi düşünüyorum (ki 1-2 noktada reçine lekesi kaldığını belirttim, getirin hemen halledelim dediler.) Bu gibi uygulamalarda mümkünse aracın başında durulması gerekir diye düşünüyorum, varsa düzeltilmesini istediğiniz yerleri belirtmekte fayda var. Uygulamayı yapan arkadaşın önemi malum, özellikle elindeki cihaz ile işlemi yaparken boyanızı yakma ihtimali düşünüldüğünde.

• arkadaşlar,

bende 2004 model alfa romeo 1.6 t.spark var. Arabamın boyasıyla ilgili bir sıkıntım var aldığımdan beri. Rengi kırmızı fakat diğer kırmızı alfalara göre rengi çok mat ve tamponla ve diğer parçalar arasında ton farkı var. Ne yapmam lazım bu durumda? boya koruma ve pasta cila uygulaması faydalı olur mu? yardımcı olursanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbkmz

arkadaşlar,

bende 2004 model alfa romeo 1.6 t.spark var. Arabamın boyasıyla ilgili bir sıkıntım var aldığımdan beri. Rengi kırmızı fakat diğer kırmızı alfalara göre rengi çok mat ve tamponla ve diğer parçalar arasında ton farkı var. Ne yapmam lazım bu durumda? boya koruma ve pasta cila uygulaması faydalı olur mu? yardımcı olursanız çok sevinirim

boya lazım, ton farkı varsa boya koruma ve cila farkı daha da ortaya çıkaracaktır.
  • ped sünger keçe yıkayan kova satıyoruz
  • ben aracımı sonaxta yaptırıyorum ve çok memnunum...
  • Kaliteli ürünlerle yapılan pasta cila ve boya koruma işlemi ile probleminiz çözülebilir. Boyanın durumunu görmek lazım net cevap verebilmek için tabiki.
  • ford fiesta 2005
    pasta cila+arka tampon bagaj altı karbon kaplama ince siyah şerit+plakaların boyanması yapıştırılması=110tl nedir kazık yemiş miyim?yer ayvalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

ford fiesta 2005
    pasta cila+arka tampon bagaj altı karbon kaplama ince siyah şerit+plakaların boyanması yapıştırılması=110tl nedir kazık yemiş miyim?yer ayvalık.

Hangi firmaya yaptırdınız ?
  • marka bir firma değil,oto boya yapan bir arkadaş tekne falanda boyuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

ford fiesta 2005

bence kazık yemişsiniz. normal şartlarda bu fiyatlara böyle bir işlem yapılmaz, yani yapılan işten ben şüphe duyarım. mutlaka da ucuz dandik ürünler kullanılmıştır.
  • arkadaşlar einhell polisaj makinemi satıyorum.
    başlangıç için fiyat/performans uygun bir makine..

http://forum.donanimhaber.com/m_58706606/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58706606
  • AUTOGLYM OTO BAKIM ÜRÜNLERİ BULUNMAKTADIR BİLGİ İÇİN 0212 250 65 18

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik /  pasta cila ]...

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik /  pasta cila ]...

• Ankara'da detaylı temizlik için tavsiye edebiliceğiniz profesyonel bir yer var mı ?
    Daha önce araca yapılan bilinçsiz bir uygulama sonucu aracın koltuklarında kusma denilen bir durum oluştu ve açıkçası eskisinden kötü haldeler su an.
    Kaliteli ürün kullanan ve bilinçli uygulama yapan fiyat/performans oranı iyi olan bir yer arıyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.