Şimdi Ara

...[ BOYA KORUMA / İÇ-DIŞ temizlik / pasta cila ]... (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.389
Cevap
62
Favori
907.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o km araç için profesyonel bir boya koruma mı yaptırmayı tavsiye edersiniz, yoksa forumda birçok arkadaşın nasıl yapılacağına dair bilgisini de verdiği kendi imkanlarımızla koruma yaptırmayı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfectworld

o km araç için profesyonel bir boya koruma mı yaptırmayı tavsiye edersiniz, yoksa forumda birçok arkadaşın nasıl yapılacağına dair bilgisini de verdiği kendi imkanlarımızla koruma yaptırmayı mı?

bence hiçbirşey yaptırmayın daha iyi.
  • Arkadaşlar yazılmış olan birçok yazıyı okudum ve net bir soru sormak istiyorum.
    Koltuk döşemelerinde birçok leke olan aracıma ne yapmalı veya yaptırmalıyım. En uygun ve en etkili yer neresidir???
    Bu arada İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut1978 -- 3 Nisan 2012; 13:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut1978

Arkadaşlar yazılmış olan birçok yazıyı okudum ve net bir soru sormak istiyorum.
    Koltuk döşemelerinde birçok leke olan aracıma ne yapmalı veya yaptırmalıyım. En uygun ve en etkili yer neresidir???
    Bu arada İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum...

Kosla halı şampuanı ile kendin temizle en iyisi.
  • Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasında tercihen Tuzla , Bostancı arasında.Pasta cila , boya koruma ve detaylı iç temizlik yapabilicek biryer biliyormusunuz ? Ben birkaçyer araştırdım fakat 400TL. den düşük fiyat hiç rastlamadım çok değilmi acaba bu fiyat ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.candemir

Arkadaşlar İstanbul anadolu yakasında tercihen Tuzla , Bostancı arasında.Pasta cila , boya koruma ve detaylı iç temizlik yapabilicek biryer biliyormusunuz ? Ben birkaçyer araştırdım fakat 400TL. den düşük fiyat hiç rastlamadım çok değilmi acaba bu fiyat ?

http://www.meguiars.com.tr/contents.php?c=21&post=307

Burdaki en yakın bayileri arayıp fiyat alabilirsiniz.
  • Bayilerden fiyat aldım fakat 500TL biraz fazla geldi bana açıkçası.
  • quote:

Bayilerden fiyat aldım fakat 500TL biraz fazla geldi bana açıkçası.

İstanbuldaki diğer bayileri arayın, illa yakın olması şartmı ?
    Çünkü lüks ilçelerdeki bayiler biraz tuzlu fiyat veriyolardı.
    Pazarlıkla 200-250 TL ye yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • Valla 200e filan yapıcak biryer bulsam hemen yaptırıcam.Lüks semtlerde değil sorduğum yerler kurtköy deki Kawax bile 400TL. istedi.
  • quote:

Valla 200e filan yapıcak biryer bulsam hemen yaptırıcam.Lüks semtlerde değil sorduğum yerler kurtköy deki Kawax bile 400TL. istedi.

Verdiğim linkteki yerleri aradınızı mı peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

quote:

Valla 200e filan yapıcak biryer bulsam hemen yaptırıcam.Lüks semtlerde değil sorduğum yerler kurtköy deki Kawax bile 400TL. istedi.

Kızıltoprak ve maltepe bayilerini aradım ikiside 500TL. fiyat verdiler.
  • VW servislerini aradınız mı, 3m kullanıyorlar
  • Sonax nano boya koruma uygulaması yaptırdım. fiyat 300TL, gayet de güzel oldu. Tek sorun taş izleri ve sürtmeler ortaya çıktı. Şimdi bir rutuş boyası bulup bunları tek tek rutuşlamam gerekiyor.
  • Fırsat sitesinde bir ilan gördüm ama hiç tecrübesi olan var mı acaba? 149 TL'ye iç dış.

http://www.sehirfirsati.com/deals/anadoluyakasi/Altunizade-Carwax/4773514?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_99&a=1326
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Sonax nano boya koruma uygulaması yaptırdım. fiyat 300TL, gayet de güzel oldu. Tek sorun taş izleri ve sürtmeler ortaya çıktı. Şimdi bir rutuş boyası bulup bunları tek tek rutuşlamam gerekiyor.

Konu hakkında bilgim yok ama önce rütuş yapıp sonra nano koruma yaptırmak daha doğru değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

quote:

Kızıltoprak ve maltepe bayilerini aradım ikiside 500TL. fiyat verdiler.

Hepsi farklı fiyat veriyor.
    Florya yı ararsan 400 TL diyolar, avcıları ararsan 300 TL diyolar.
    Bu biraz bayiinin bulundugu konumada bağlı.
  • Arkadaşlar bu internetteki fırsat sitelerinden güzel bir uygulama buldum Alman Ziwax ürünleri kullanılıyormuş . Tavsiye edermisiniz acaba bu ürünler kalitelimidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cologne

quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Sonax nano boya koruma uygulaması yaptırdım. fiyat 300TL, gayet de güzel oldu. Tek sorun taş izleri ve sürtmeler ortaya çıktı. Şimdi bir rutuş boyası bulup bunları tek tek rutuşlamam gerekiyor.

Konu hakkında bilgim yok ama önce rütuş yapıp sonra nano koruma yaptırmak daha doğru değil mi?

aslında daha doğru tabi ama bazı yerler var ki gözle görülmesi zor. pastalayınca ortaya çıkmış. Ben 3-4 tane taş izi var biliyordum. Şimdi 13-14 tane oldular. Fazla da takmıyorum, birkaç yıkama sonrası yine birçoğunu görmeyeceğim. Her halükarda rutuş yapılan yerler belli olacak, boya koruma bunları gizleyemiyor.

• Çok yararlı oldu benim için. Yeni aldığım aracım için müsait bir zamanımda okuyup kendim bir şeyler yapmaya çalışacağım..
  • http://www.facebook.com/AloOtoyikama
    http://alo-otoyikama.tr.gg/
    izmir için tavsiye edilir.Malzemeler çok kaliteli.
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.