Şimdi Ara

Boya kaporta ve tamir işlemleri için yer önerileri (Mersin öncelikli Adana'da olabilir.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2020 model opel corsa aracım var kırmızı renk. Ufak bir ön tampon boya ve yırtık tamir işlemi var. Aynı şekilde triger setini de değiştirmek istiyorum.

Mersin'de iyi bir usta ya da özel servis arıyorum triger vs. değiştirmek ve boya işlemleri için de aynı şekilde yer arıyorum. Var mı bildiğiniz memnun kaldığınız yerler, Mersin öncelikli Adana'da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 25 Mart 2024; 0:3:26 >

• Mersin'de Gold Opel var, tavsiye ediliyor fakat ben hiç iş yaptırmadım kendilerine gidip danışmak lazım. Adana için ise Opel Aydın usta var, otogarın yanında hemen, burada kaportacı-boyacı da var komşusu. Aydın usta işinin ehlidir, işin hak ettiği parayı alır fakat yaptığı işe de garanti verir, yılların esnafıdır çok eski bir ustadır. Google'a yazarsan ikisinde adresi, telefonu çıkar.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Yeni Opellerden anlıyorlar mı, biliyorsunuz PSA ya geçti Opel motor şanzıman vs. herşey değişti. Bazı ustalar yeni opellere bakmıyorlar bu yüzden.
  • Sormak lazım gerçi PSA'ya geçen Opel içinde Pejo ustası bulmak daha mantıklı. Zaten amblem hariç gerisi Pejo.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.