Şimdi Ara

boy kısaltma nasıl olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
149.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kara Abdül

quote:

Orijinalden alıntı: _OutOfControL_

benim de acayip
    1.92 95'liyim

Hormon bozukluğu var sende normal değil...erkenden ölüceksin...Hiç uzun boylu ve yaşlı adam gördünmü?Hayır

he micheal jordan oyuzden 30 yaşında öldü demi?
  • hort
  • Yüksekçe bir yerden ayaklarının üstüne yere atla

H:L / V formülünden atlaman gereken mesafeyi bulabilirsin

H:atlanacak yükseklik
    L: boyunun uzunluğu
    V : yerçekimi ivme hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 17 Şubat 2011; 13:06:40 >
  • boy kaç yaşına kadar uzar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAC_TAWİSH

Beyler saçma gelecek ama boyumu nasıl kısaltabilirim?1.85 boyum 73 kilom var 7-8 cm kısalmak istiyorum lütfen dalga geçmeyin

4-5 kilo alsan daha mantıklı değil mi
  • ohoo milletin derdine bak ben napıyım anasını satıyım o zaman boy 168 yaş 20
  • ben de uzamak istemiyorum zira ayaklarım da büyüdüğü için çok kötü bir durum ortaya çıkıyor. ailece parmaklarımız çok uzun e ayak büyüyünce o parmak uzunluğu da eklenince çok feci oluyor. normalde 43-44 olması gereken ayağım 45-46
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bmw3.25 -- 17 Şubat 2011; 15:34:23 >
  • benimde mesajım var len enee. mayıstan bu yana 3 cm uzamışım la
  • kafana fırın küreğiyle vursunlar düzelir.
  • K. bakma ama zeka sorunun mu var? İlerde kiloyla orantılı olur sen merak etme.Herkes boy uzatmak ister senin derdine bak.

Not : yaş 18
    boy 1.85
    kilo:60
  • evet bendede aynı sorun varya boy 1 78 kilo 67 zayıf olduğumdan herkes boyumu olduğundan uzun algılıyo .
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

quote:

Orijinalden alıntı: Kara Abdül

quote:

Orijinalden alıntı: _OutOfControL_

benim de acayip
    1.92 95'liyim

Hormon bozukluğu var sende normal değil...erkenden ölüceksin...Hiç uzun boylu ve yaşlı adam gördünmü?Hayır

he micheal jordan oyuzden 30 yaşında öldü demi?

Sesli güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magallanes -- 15 Ağustos 2011; 9:13:38 >

• donanımhabere hoş geldiniz .. herkes 185 üstü, herkes bradd pit gibi, herkes en kral üniversitede okuyor . herkes ilk 10.000'in içinde. Gazeteye ilan versen bu kadar elit adamı biraraya toplayamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAC_TAWİSH

Beyler saçma gelecek ama boyumu nasıl kısaltabilirim?1.85 boyum 73 kilom var 7-8 cm kısalmak istiyorum lütfen dalga geçmeyin

1.87 boyum var nasıl daha da uzatabilirim diye düşünüyorum 19 yaşındayım pek uzamaz gibi. Sen bi psikolağa görün bence.
  • dostum bi fotğraf koy boyun nasıl duruyo bi bakalım .
  • Ayaklarından kırptır biraz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.