Şimdi Ara

Botech Cihazlar | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
5
Favori
80.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AhmtOzdmr

@bbreakerman Ben sorununuz üzerine 2.5" iomega 500 gb harici diski denedim. NTFS formatında ki hdd'yi gördü.

NTV Spor'da geçen gün yayınlanan Barcelona maçı sırasında şifreye girdi. Bunu çözmek için ne yapmak lazım ?

kanal şifreli mesajı ekrandayken kumandadan 9878 tuşla. code edit enabled yazar. uyduyu kumandadan kapat - aç kanal açılır. açılmıyorsa yazılım sürümünü kontrol et. ntvspor ve trthd'deki maçları açıyor.
  • Bu cihaz en uygun direk magaza olarak nedere satılıyor ?
  • elektroworld de vardı sanırım ama fiyatını hatırlayamadım..
  • karakoyde bu gun 175TL dediler,pazarlik yapmadim.
    cihazi monte ettirip kumandasini test ettim,FuaTT'in dedigi sorun olmadi,ikili gayet iyi anlasiyordu.
    receiver off modda elektrik gidip gelince dendigi gibi kendiliğinden açılıyor.
    150TL ye olursa is yerim icin iyi,HD'yi net izlerim,menü umrumda degil.kumandada sorun cikarmadi.
    alici niyetiyle bi daha test eder......gelismeleri yazarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 18 Ekim 2011; 23:49:53 >
  • BOTECH BC 2010 HD
    cihazi aksam uzeri 160TL karakoyden aldim.
    yukarida yazilanlari dikkate alarak yerinde denedim,olumsuzluk fark etmedim,ilk firsatta detaylara deginirim.
  • 150 tl ye satabilirim bendeki cihazı. garantisi devam ediyor yeni eve taşındım sitede ortak uydu var bu boşta. alalı 3 ay falan olmuştu.
  • gittidiyordan aldım 150 tl
  • BOTECH BC 2010 HD
    cihaz monte edildi.10 gundur yamuksuz calisiyor,kumanda algilamasinda hic sorunu yok.
  • arkadaşlar benim uydudada botech bc 2010 hd kanal arama yerinde kanal aradım yeni kannalllar eklende uyduyo nasıl eski haline getirebilirim ?????

lütfen ACİLLLLLL
  • Arkadaşlar ,

01-01-2012 itibariyle kanal taraması yaptım ve sıralı ve sırasız olarak 2 dosya halinde hazırladım. İhtiyacı olan arkadaşlar kullanabilirler.

1. 372 adet sıralanmamış Türksat kanalı içinde tüm kanallar var.

2. 97 adet sıralı kanal listesi içinde ulusal kanallar, haber kanalları, çocuk kanalları, ulusal kanalların avrupa versiyonları , müzik kanalları , Trt kanalları , Hd kanallar en sonda. Tüm kanallardaki şifre işaretini kaldırdım böylece arada sırada şifre giren ama normal zamanlarda şifresiz-açık yayın yapan kanalların yayınını kaydetmek ve durdurmak mümkün olacaktır. EPG ( yayın bilgisi veren) kanal daha önce listededir. Eğer bir kanal birden çok yerde çıkıyorsa diğerleri Avrupa kanalları sırasındadır.

Sıralı kanal listesi içinde yerel (şehir tvleri) , Azeri,Gürcü , yabancı kanallar, Kıbrıs kanalalrı ,tele alışveriş , sohbet reklamı , tanıtım kanalları, test kanalları, şifreli-paralı kanallar , ne olduğu anlaşılmayan kanallar yok.

Eğer ihtiyacınız olursa arama yapar ve listenin en sonuna ekletir sonra istediğiniz yere alabilirsiniz. Sıralı listeden , sizin için önemsiz veya tekrar kanallarını silerek 50 civarı kanala da düşürebilirsiniz.

Star tv Kanal D grubundan (Doğan Medya) çıkıp Ntv grubuna (Doğuş Medya) girdi. Listenin 5. kanalı olan Star güncel haliyledir (Ntv grubu frekenasında). 15 Ocaktan sonra 46. ve 47. sıradaki Star frekansları yayını kesebilir.

Link :http://www.2shared.com/file/MRchV-PR/Ender123_Botech_Kanal_Listesi_.html
    Boyut 27 kb.

• arkadaşlar bende kanal ara dan tarama yapım kanallar yeri değişti eski kanallar kaybodu.Lütfen

ACİLL YARDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Arkadaşlar ,

01-01-2012 itibariyle kanal taraması yaptım ve sıralı ve sırasız olarak 2 dosya halinde hazırladım. İhtiyacı olan arkadaşlar kullanabilirler.

1. 372 adet sıralanmamış Türksat kanalı içinde tüm kanallar var.

2. 97 adet sıralı kanal listesi içinde ulusal kanallar, haber kanalları, çocuk kanalları, ulusal kanalların avrupa versiyonları , müzik kanalları , Trt kanalları , Hd kanallar en sonda. Tüm kanallardaki şifre işaretini kaldırdım böylece arada sırada şifre giren ama normal zamanlarda şifresiz-açık yayın yapan kanalların yayınını kaydetmek ve durdurmak mümkün olacaktır. EPG ( yayın bilgisi veren) kanal daha önce listededir. Eğer bir kanal birden çok yerde çıkıyorsa diğerleri Avrupa kanalları sırasındadır.

Sıralı kanal listesi içinde yerel (şehir tvleri) , Azeri,Gürcü , yabancı kanallar, Kıbrıs kanalalrı ,tele alışveriş , sohbet reklamı , tanıtım kanalları, test kanalları, şifreli-paralı kanallar , ne olduğu anlaşılmayan kanallar yok.

Eğer ihtiyacınız olursa arama yapar ve listenin en sonuna ekletir sonra istediğiniz yere alabilirsiniz. Sıralı listeden , sizin için önemsiz veya tekrar kanallarını silerek 50 civarı kanala da düşürebilirsiniz.

Star tv Kanal D grubundan (Doğan Medya) çıkıp Ntv grubuna (Doğuş Medya) girdi. Listenin 5. kanalı olan Star güncel haliyledir (Ntv grubu frekenasında). 15 Ocaktan sonra 46. ve 47. sıradaki Star frekansları yayını kesebilir.

Link :http://www.2shared.com/file/MRchV-PR/Ender123_Botech_Kanal_Listesi_.html
    Boyut 27 kb.

Çok teşekkürler. :)

• herkese selamlar.

bc-2100b fta receiver im var. horizontal yayınları almıyor. Vertical larda da tutukluk yapıyor. bunu nasıl düzeltebilirim? atıp yenisinimi alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birber80

herkese selamlar.

bc-2100b fta receiver im var. horizontal yayınları almıyor. Vertical larda da tutukluk yapıyor. bunu nasıl düzeltebilirim? atıp yenisinimi alayım?

tuner arızası yapmıs 20tlye bır tamırcıye yaptırabılırsenız atmaya gerek yok ;
    ama daha yuksek bırsey ısterlerse pıyasada 50 tl aynı ayarda mıss key acan cıhazlarda mevcut....
  • merhaba
    botech 10000 cıs pvr kullanıyorum. cihaz ekranında saatin sürekli olarak gösterilmesini sağlayabilir miyim?
  • BOTECH BC 2010 HD CİHAZIMA YENİ YAZILIMI YÜKLEDİM.ANLIK KARARMALAR DÜZELDİ.YALNIZ KANAL TABLOSUNDA KIRMIZI BİR GÖZ İŞARETİ VAR.BUNUN NE OLDUĞUNU BİLEN VAR MI?
    ARKADAŞLAR BU YENİ YAZILIMDAKİ ŞİFRE İLE HER TÜRLÜ ŞİFRELİ YAYINLARI ÇÖZEBİLİRMİYİM?ÇÖZÜLMEZSE BU ŞİFRE NE İŞE YARIYOR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccanturk -- 30 Ocak 2012; 9:41:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: birber80

herkese selamlar.

tuner arızası yapmıs 20tlye bır tamırcıye yaptırabılırsenız atmaya gerek yok ;
    ama daha yuksek bırsey ısterlerse pıyasada 50 tl aynı ayarda mıss key acan cıhazlarda mevcut....

Fatih arkadaş bir şey soracam yardım ederseniz çok memnun olurum. Daha önce de söylediğim gibi uydu işinden anlamıyorum. Bu şifreleme olayları nedir. Ben sadece turksat üzerindeki kanalları izlemek istiyorum. Bunun için sadece biss key açan bir chiaz yeterli mi? Bu EMU MISS birşeyler de okuyorum. Bunlar nedir ve TURKSAT için ayrıca bunlar da gerekli mi? Yani turksatta emulu kanal falan var mı? Aydınlatırsanız çok memmun olurum. Teşekkürler.

• bıss acan cıhaz yeterlı ,emulu kanal yok
    ama
    dsmart ızlemek ıstıyorsan modul gırıslı hd cıhaz ve modul alman lazım ...

bence sen mıcrostar al bak keyfıne

http://www.sanalpazar.com/Microstar-S1-Pvr-Li-Full-Hd-+hdmi-Kablo-Hediye__isp3701006
  • .......... silindii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AhmtOzdmR- -- 3 Ağustos 2012; 22:23:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bc 2010 Hd için 1 Ağustos tarihinde yeni bir yazılım çıkmış.

http://www.eurosatbase.com/2010_HD_USB.html
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.