Teğmen
19 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Forumda buna benzer sorular elbette var ama ip6 cebimde taşırken bükülme sorunu yaşarmıyım endişesi - z3 compact ta ise sony kullanıcılarının arayüzden sıkılma arayüzü beğenmeme olayı kafa karıştırıyor. ikiside çok güzel cihaz evet.

fiyat farkı 550 tl. 2-3 yıl götürsün iyikide bunu almışım deyip pişmanlık yaratmayacak cihazı tercih etmeliyim. Z3C kasa olarak daha güzel geliyor bana karar veremiyorum arkadaşlar.

ilk akıllı telefonum olacak ondan bu kararsızlık. Yardım???
Ürünü yeni aldım 350 tablet 6 adet kullandım hapları içemedim satıyorum orjinal ürün 2016 son kullanma tarihi. 110 tl ilgilenen arkadaş varsa pm atsın
EN SON 2-3 GÜN ÖNCE 46PFL7007 ALACAKTIM Kİ SON ANDA VAZ GEÇTİM. YANIMDA GÖTÜRDÜĞÜM HDD İLE GHOST RİDER 2 FİLMİNİ AÇTIK MEDİA MARKT DAKİ GÖREVLİ ARKADAŞLAR BEN NE İSTEDİĞİMİ ARKADAŞA İLETTİM ÖYLE 3D MERAKLISI OLMADIĞIMI BENİM İÇİN MKV UZANTLI FİLMLERDE GÜZEL GÖRÜNTÜ ALABİLECEĞİM BİR TV ARADIĞIMI BELİRTTİM NEYSE FİLM İZLERKEN HAREKETLİ SAHNELERDE NERDEYSE GÖRÜNTÜ BİRBİRİNE KARIŞACAKTI ÇOK MORALİM BOZULDU BU KONUDU NEYE DİKKAT ETMELİYİM SAMSUNG UN 7000 SERİSİNE VE LG 760 VE 960 SERİLERİNDE DE DENEDİM ONLARDA DA OLSADA PHİLİPS KADAR KESİNLİKLE YOKTU... GÖREVLİ PLAZMALARDA OLMAZ FALAN DEDİ YOKSA HX850 YEMİ DÖNSEM SONY BU AÇIDAN NASIL BİR PERFORMANS VERİR DAHA BAKAMADIM....

46PFL7007
HX850
47LM 860 MI VEYA 960
ACABA HANGİSİ?

BİRDE PHİLİPSLERİN BİLGİSAYAR BAОLANTISINDA (LAPTOP) SIKINTI OLDUОUNU DUYDUM NE KADAR GERÇEK TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN YORUMLARINU BEKLİYORUM... ACABA GÖRÜNTÜDEN AZ DA OLSA TAVİZ VERİP AYNI FİLMİN HAREKETLİ SAHNEERİNDE YAŞADIОIM SORUNU BİLGİSAYARI TV YE BAОLAYIP ÇÖZME İMKANIN OLUR MU Kİ? HEM BÖYLELİKLE DTS SORUNUNA ÇÖZMÜŞ OLACAОIM...
Siyah renk sorunsuz cızırtısız işimi görecek nokia 8910 lazım. param çöpe gitmesin arkadaşlar
Arkadaşlar kia sephianın 94-95-96-97 model 15.gtx modellerinde doch motor ve 16 valf donanımı varken 1.6GTX modelinde 12 valf diye yazmış satıcının biri ilanında .araç alacağım konuya vakıf arkadaş varsa hangisi daha çok tutulur ve çekişi konforu hangisinin sağlamdır? hangi model ve hangi motor seçeneğini almalı.
Arkadaşlar kia sephianın 94-95-96-97 model 15.gtx modellerinde doch motor ve 16 valf donanımı varken 1.6GTX modelinde 12 valf diye yazmış satıcının biri ilanında m . İlanlarda bakıyorum araç alacağım konuya vakıf arkadaş varsa hangisi daha çok tutulur ve çekişi konforu hangisinin sağlamdır?
Arkadaşlar merhaba. Mcafee internet security 2010 3 kullanıcılı lisans aldım. iki arkadaşım sorunsuz yükledi. bense aynı şekilde yüklemeye çalışırken nedenini bilmediğim bi hatayla karşılaşıyorum. bi pencere açılıyor üstünde hiçbişey yazmıyor. tamam ve iptal butonu var sadece . tamama tıklarsam 3-5 saniye sonra yine aynı pencere açılıyor iptale tıklarsam kapanıyor ve kurulum başlamıyor. mcafee hesabımdan yükle diyerek indirdiğim dwm setup exe programını çalıştırırken oluyor bu ve böyle garip bi uyarı ile kurulum engelleniyor. makinayı sıfır aldım lenovo notebook aynısını arkadaşımda aldı o yükledi ben yükleyemedim. nedir bu bir fikri olan varmı lütfen yardım edin.
Arkadaşlar 8910 için şarj cihazı arıyorum masaüstü olcak. elinde olan varmı.
arkadaşlar 50 tl ye bi cihaz var T28. sizce alayım mı? sağlam heralde gittigidiyor dan kaldı bana. ne dersiniz?
arkadaşlar LGW2253S monitörümde kaliteli görüntüyü 1920*1080 de alıyorum. daha küçük ayara mesela 1280*960 yapmak isteyince masaüstündeki simgeler bulanık gibi oluyor. halbuki diğerinde cam gibi görüntü var. nasıl yapacaz bunu. ekran kartı ile deniyorum yine olmuyor. ufacık ufacık görünüyor gözüm bozulacak böyle giderse
Hakkında
Meslek: mühendis
Forum İmzası:
La Tahzen...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 317
İkinci El Bölümü Mesajları: 57
Konularının görüntülenme sayısı: 39.633 (Bu ay: 351)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.