Şimdi Ara

Botech Cihazlar | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
5
Favori
80.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

merhaba
    botech 10000 cıs pvr kullanıyorum. cihaz ekranında saatin sürekli olarak gösterilmesini sağlayabilir miyim?

sanırım olmaz

botech 10000 cihazla ilgili görüşleriniz nasıl ? almak istiyorum ama piyasada doğru dürüst kullanıcısını bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megapas -- 6 Ağustos 2012; 23:41:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: megapas

quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

merhaba
    botech 10000 cıs pvr kullanıyorum. cihaz ekranında saatin sürekli olarak gösterilmesini sağlayabilir miyim?

sanırım olmaz

botech 10000 cihazla ilgili görüşleriniz nasıl ? almak istiyorum ama piyasada doğru dürüst kullanıcısını bulamadım

üstat açıkçası çok fazla kullanmadım. ilk günlerde meraktan kullandım. çok iyi bir cihaz olduğunu söyleyebilirim ama daha sonra yine digiturk le devam ettim.
    bildiğim kadarıyla firma yazılım desteğine devam ediyor. çift tunerli çok fazla cihaz yok. çift tuner ihtiyacınız yoksa piko 207 yi tavsiye edebilirim.

• botech bc 7000 fta
    bu cihaz tv izlemenin dışında ne işe yarar???? ?? bir sürü özellikler yazılmış,hiçbişey anlamadım.2012 yeni modelmiş...
    7200 olan serisi dahamı eski yoksa??

yoksa 7200 olan modelimi alınıır??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 16 Eylül 2012; 12:18:03 >
  • Botech Bc2010 HD yi alalı 3 yıl oldu.

Yazılım güncellemeleri hep daha iyi olmasını sağladı. Kumandasının çekmemesi haricinde bende ozamanki fiyatıyla kesinlikle son kuruşuna kadar parasını hakeden bir cihaz.

Harici HDD bağladım filmler canavar gibi , desteklemedği format yok denecek kadar az. NTFS zaten 2 yıldır desteklyor:) PVR ini pek kullanmadım. ama cihaz ısınmaması ve F/P oranı güzel bir cihaz.

ağustos yazılımını denemedim.

Bu arada cihazı olan arkadaşlar denemeden önce kanal listelerini usb ye yedeklesinler , sonradan uğraşması zor oluyor sıralamak için
  • Hyr
  • botech bc 7000 fta
    bu cihaz tv izlemenin dışında ne işe yarar???? ?? bir sürü özellikler yazılmış,hiçbişey anlamadım.2012 yeni modelmiş...
    7200 olan serisi dahamı eski yoksa??

yoksa 7200 olan modelimi alınıır??
    bu cihaza hdd filan bağlanabiliyormu?? ne gibi özellikleri var? bilenler lütfen yardım edebilirmii..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir_bado

Botech Bc2010 HD yi alalı 3 yıl oldu.

Yazılım güncellemeleri hep daha iyi olmasını sağladı. Kumandasının çekmemesi haricinde bende ozamanki fiyatıyla kesinlikle son kuruşuna kadar parasını hakeden bir cihaz.

Harici HDD bağladım filmler canavar gibi , desteklemedği format yok denecek kadar az. NTFS zaten 2 yıldır desteklyor:) PVR ini pek kullanmadım. ama cihaz ısınmaması ve F/P oranı güzel bir cihaz.

Bu arada cihazı olan arkadaşlar denemeden önce kanal listelerini usb ye yedeklesinler , sonradan uğraşması zor oluyor sıralamak için

katılıyorum. kumanda çekmiyor, kanallar biraz yavaş geçiyor ama görüntü kalitesi iyi. yazılım olarak çok eksiği var. pvr özelliği çok iyi. hd/sd kayıpsız kaydediyor. bugün baktım da 150 lira civarında bu kapasitede bir cihaz bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dangıl nedir?ne işe yarar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

quote:

Orijinalden alıntı: bahadir_bado

Botech Bc2010 HD yi alalı 3 yıl oldu.

katılıyorum. kumanda çekmiyor, kanallar biraz yavaş geçiyor ama görüntü kalitesi iyi. yazılım olarak çok eksiği var. pvr özelliği çok iyi. hd/sd kayıpsız kaydediyor. bugün baktım da 150 lira civarında bu kapasitede bir cihaz bulamadım.

Yeni bir 32"LCD tv aldım, şimdi uydu alıcısının kumanda gözünü uzatma kablo yaparak televizyonun altına yapıştırdım uyduyu da kasası küçük olduğundan televizyonun arkasına sabitleyeceğim çift taraflı ile bakalım nasıl olacak ?

Parasını son kuruşuna kadar hakeden bir makina bence , kanal geçişleri az ağır ama yinede altyazı ve format desteği süper

• kuamnda gözünü nasıl yaptınız? bc 2010 hd'nin kumanda gözü kabloyla uzatılabilen cinsten değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 11500 'de bir yürlü Star TV'yi ayarlıyamadım.
    internetten araştırıp yapılması gereken herşeyi yaptım ama frekansları girmeme rağmen kanalı bulmuyor.
    bilgi sahibi olan varsa cevap verebilir mi kafayı yemek üzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimy34

arkadaşlar 11500 'de bir yürlü Star TV'yi ayarlıyamadım.
    internetten araştırıp yapılması gereken herşeyi yaptım ama frekansları girmeme rağmen kanalı bulmuyor.
    bilgi sahibi olan varsa cevap verebilir mi kafayı yemek üzereyim

cevap verebilecek birileri var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

kuamnda gözünü nasıl yaptınız? bc 2010 hd'nin kumanda gözü kabloyla uzatılabilen cinsten değil.

Garantisi bittiği için açtım içini , gözü bacaklarından söküp araya 70cm bir kablo ekledim ( Normal Telefon Kablosu 4 ü bir arada olanlardan) cihazın boş bir deliğinden dışarı sarkıttım.

Kumanda şuanda süper çekiyor ! tavsiye ederim,

sanırım ön paneldeki yanlış konumlandırmadan dolayı kumandası zayıf bunların...

Varsa bir elektronikçi yakınlarda götürün kablo eklettirin derim :)
  • S.a arkadaslar ben 2 yildir 20" inca mnitorumu botech bc2010 hd uydu alicisiyla tv olarak kullanmaktayim. Bugun itibari ile tv izleyemiyorum acilista botech uydu alicisinin acilis resmi cikiyor fakat goruntu gelmiyor ALAN DISI uyarisi veriyor ac kaps yaptim olmuyor. Konu ile ilgili yardimlarinizi bekliyorum. Tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypertech

S.a arkadaslar ben 2 yildir 20" inca mnitorumu botech bc2010 hd uydu alicisiyla tv olarak kullanmaktayim. Bugun itibari ile tv izleyemiyorum acilista botech uydu alicisinin acilis resmi cikiyor fakat goruntu gelmiyor ALAN DISI uyarisi veriyor ac kaps yaptim olmuyor. Konu ile ilgili yardimlarinizi bekliyorum. Tskler

epey geç gördüm mesajını. aynısı bana da olmuştu cihaz fabrikaya gitti geldi. romu uçuyor galiba.

• Bende msji geç gördüm ama en adindan çözümbulamayanlar iiçin yazmak istedim. Sorun çözüldü. Uydu alicisinin en boy oranindan sorun kaynaklanıyor receiver kumandadan en boy oranini değiştirdin ve sorun cozuldu

• Merhaba

Ben televizyondan menü-lisan-9999 yaptım menü geldi herhangi bir kanal şifresini nereye yazıcam?
    key listesi varmı ?
    yardımcı olurmusunuz?
  • drakin kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.Botech piko 207 alıcısından hotbird uydusunu yanlışlıkla sildim yeniden nasıl yükleyebilirim?Konuya çok hakim olmadığımdan dolayı yardımcı olacak arkadaşlardan konuyu detaylı anlatmalarını rica ediyorum.Herkese iyi hafta sonları dilerim.
  • Arkadaşlar Botech 2010 HD nin güncel yazılımını nerden bulabiliriz? Eurosatbase sitesi uçmuş galiba..
  • Botech piko 300 veya 207 kullanan varsa yorumları nedir? Tavsiye ederler mi??
    Kanal geçişleri, görüntü kalitesi nasıldır. Ara sıra 1sn donma olayı oluyormuş doğru mudur???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34quagmire -- 16 Temmuz 2014; 16:30:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.