Şimdi Ara

Bosslar Hakkında bi Soru...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bnm hep merak ettiğim bişey var Karakterlerin boss kesebilme yetenekleri.Mesele 70 lwl bi warriorun kesemediği boss yoktur sanırım (Ultimayı ve Felankoru kastedmedim tabi ) 70 lwl bi asas ta nerden baksanız warrior kadar sağlam olur.Peki mage 72 lwl de ne kesebilir ya da pirest 62 olsa hangi bossları keser yani eğer mümkünse karakterlerin lwllerine göre kesebileceği bossları yazarmısınız
    ÖR: 62 lwl warrior = ...
    70 lwl warrior = ...
    62 lwl priest = ...
    72 lwl priest =...
    62 lwl mage =..
    72 lwl mage = ...

Bnm duyumların magelerin bosslar hakkında bişey yapamadıkları kendimde şahit oldum arkın 60 lwl bi magesi vardı paper full +8 hp paper set +9 wood 17xx canı vardı anteras gördük ben keserim dedim neyse Fr Fs (Frozen shell) bastım önce 57 yi attım sonra seri seri 56 attım nese biraz zorlandım çünkü bana 300 350 falan vuruyodu ve zehride 50 50 can yiyodu oysa bu anteras kadar noob bi bossu 45 lwl warriorla hem daha hızlı hemde aşırı ötesi bi kolaylıkla kesmiştim.Bu karakterleri neden böle yapmışlar :S
    bu sorularıma cvp verene şimdiden teşekkürler

• 60 lwl mage tek başına bişi yapamaz ama bi partyi düşünmek şitemiyorum mage 72 den sonra açılır tıpkı priest gibi ben sormuştum 72 lwl salam bi priest arkasında healle talosda keser demişlerdi tk kesemez ama
  • +70 bi warriorum yok benimkisi şu an 65 level ama kanımca

70 level bi warrior sağlam değilse ve sc basmamışsa snake queen'i solo kesemez !!!!

talos ve troll king'i hiç kimse solo kesemez !!!

f9devil'in talos kesme videosunu izlemeni öneririm priestler crimson wing slotuna biraz yakınlar ve crimson wingler priestleri yatırıyor healsiz kalınca da f9devil yatıyor.

ultima hakkında da 1-2 satır yazıyım arkasında 7 tane heal olsa bile tek bi warrior ultimanın canını belirgin bi şekilde aşşağı indiremez bı işler ekip işidir
    malice olacak
    % ci assasinler olacak
    abyss fire kullanılacak

hiç unutmam boss event oldu edana da ultimayı kesemediler akşam saat 5 ten gece saat 10'a kadar durdu
    kral üstten yazı yazdı "toplanın ultimayı kesicez çok lag'a sebep oluyor" diye
    ben izlediğim 1-2 videodan ultimanın ne kadar yetenekli olduğunu biliyodum dalmadım uzaktan izledim ve exp'e yatanları sayamadım bi aoe atıyo toplu katliyam

herneyse

62 lwl warrior = iyiyse atilla keser
    70 lwl warrior = snake queen, talos troll, harpy quuen, troll king samma, isilion, felankor, ve ultima dışında hepsini keser belki harpy queen ve snake queen'i de keser
    62 lwl priest = intse hiçbişey kesemez str ise balki atilla ama defansı az olduğundan sakat
    72 lwl priest = intse kesemez bp samma atilla keser
    62 lwl mage = büyük bossların yanına yaklaşma
    72 lwl mage = büyük bossların yanına yaklaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pwner -- 25 Kasım 2007; 16:44:06 >

• 3 -60 mage talos tk sq keser 1inin ice olması şartıyla ama uzun sürer 1 party mage yani 6 mage 70 bi warrior kadar seri keser tk sq ve talosu tek gereken ts ve sw
  • Yorumlarınız için teşekkürler yani ben şu an mageyim (61 lwl ) 72 olursam inşallah karşıma samma düşerse ben ona bakacam o bana
  • bnce çok abartıosunuz. çünkü bn ark. ımın 56 lwl okçusuyla ati kestim ac buff sc basarak. itemleri de aham şaham diildi. ib +7 fp +8 set pp kekuri +1 flndı. çok da zorlanmadım ama uzun sürdü biraz. 6 dk kadar sürdü ama kestiime değmedi tabiiki. coin ve str +4 pendant düştü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pwner

+70 bi warriorum yok benimkisi şu an 65 level ama kanımca

70 level bi warrior sağlam değilse ve sc basmamışsa snake queen'i solo kesemez !!!!

f9devil'in talos kesme videosunu izlemeni öneririm priestler crimson wing slotuna biraz yakınlar ve crimson wingler priestleri yatırıyor healsiz kalınca da f9devil yatıyor.

ultima hakkında da 1-2 satır yazıyım arkasında 7 tane heal olsa bile tek bi warrior ultimanın canını belirgin bi şekilde aşşağı indiremez bı işler ekip işidir
    malice olacak
    % ci assasinler olacak
    abyss fire kullanılacak

hiç unutmam boss event oldu edana da ultimayı kesemediler akşam saat 5 ten gece saat 10'a kadar durdu
    ben izlediğim 1-2 videodan ultimanın ne kadar yetenekli olduğunu biliyodum dalmadım uzaktan izledim ve exp'e yatanları sayamadım bi aoe atıyo toplu katliyam

herneyse

70 lwl warrior = snake queen, talos troll, harpy quuen, troll king samma, isilion, felankor, ve ultima dışında hepsini keser belki harpy queen ve snake queen'i de keser
    62 lwl priest = intse hiçbişey kesemez str ise balki atilla ama defansı az olduğundan sakat

bunların çoğu saçma olmuş bence bazı şeyleri yanlış biliyorsun

• quote:

+70 bi warriorum yok benimkisi şu an 65 level ama kanımca

malice olacak
    % ci assasinler olacak
    abyss fire kullanılacak

herneyse

Sallama Arkadaşım Boss Event daki Boss lara yatınca % gitmez
    o adamlar salak mı Defalarca dalsınlar

• quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

valla inan sallamıyorum ben dalmadığım için exp'e yatmadım
    ama boss event bittikten çok sonra ultima'yı kesebildiler
  • abartmayın bn 59 asasla attilanın altına tek başıma giriom hiç bişey yapamıo attila manam bitmediği sürece minor ile attilanın canını okurum 59 asasla ama magein varsa bossdan uzak dur sen git kekurikukeka bekle ya da 80 ol öle kes

üstelik boss için 80 e mage kasmak saçma olur kas bi warrior bak keyfine boss dinlemez arkasına healerlarını da aldımı talos tk bişey işlemez ona sağlam ise tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedLightning -- 25 Kasım 2007; 19:47:43 >
  • Madem mage boss kesemez ilk yüzdeyi ben atınca tek asas dan nası kutu aldım
  • nesin sen mage mi yoksa başka bişeymiş asasa göre değişir 70 lvl itemli bi asasdan alda göreyim mage isen asas oyun oynar senle ama gel gelelim asasda 70 lvl itemli bi warriordan ilk % yi vurmassa zor alır o da ayrı bi sorun hem bossun canına göre değişir isiliona vurulan bi % ile attila ya vurulan aynı olmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: Ha$aN

Madem mage boss kesemez ilk yüzdeyi ben atınca tek asas dan nası kutu aldım

• quote:

Orjinalden alıntı: RedLightning

nesin sen mage mi yoksa başka bişeymiş asasa göre değişir 70 lvl itemli bi asasdan alda göreyim mage isen asas oyun oynar senle ama gel gelelim asasda 70 lvl itemli bi warriordan ilk % yi vurmassa zor alır o da ayrı bi sorun hem bossun canına göre değişir isiliona vurulan bi % ile attila ya vurulan aynı olmaz
    quote:

% yi bach e attım 1k 1k vuruorum zaten asas 1 kere vurur 2-3k bi kerede 1.5-2 k sona 300-400 7shard 7md vardı adamda ben de mageim Asas Magic Shield bitene kadar oyun oynar sona lf ye abanır

• ben öle bişey olsa lf ye değil sana abanırdım o zaman görürdün sonra bach abanırdım üstelik asasların hakkını yeme itemli diorum senin itemlerini bilemem ama bn sana dalardım ilk
    quote:

quote:

nesin sen mage mi yoksa başka bişeymiş asasa göre değişir 70 lvl itemli bi asasdan alda göreyim mage isen asas oyun oynar senle ama gel gelelim asasda 70 lvl itemli bi warriordan ilk % yi vurmassa zor alır o da ayrı bi sorun hem bossun canına göre değişir isiliona vurulan bi % ile attila ya vurulan aynı olmaz
    quote:

% yi bach e attım 1k 1k vuruorum zaten asas 1 kere vurur 2-3k bi kerede 1.5-2 k sona 300-400 7shard 7md vardı adamda ben de mageim Asas Magic Shield bitene kadar oyun oynar sona lf ye abanır

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

valla inan sallamıyorum ben dalmadığım için exp'e yatmadım
    ama boss event bittikten çok sonra ultima'yı kesebildiler

boss eventte % düşmez abi ya naptın sen
  • quote:

ben öle bişey olsa lf ye değil sana abanırdım o zaman görürdün sonra bach abanırdım üstelik asasların hakkını yeme itemli diorum senin itemlerini bilemem ama bn sana dalardım ilk
    quote:

quote:

quote:

Sağolsunlar önce bana dalıyolar araya kaynatıorum Benim itemler +7 crimson set +7 woe +6 dd gerisi görev uniqueleri
    Tabi +75 asaslar zorluyo bazende alıyo ama iyi resist var adamlarda hakkını yememek lazım
    72 görsem onlara da kafa tutacam inşallah

• Ben Mage'nin neler kesebildiğini sormuştum bi kere. Ardream Mage bizzat oynayanlar tarafından verilen yanıtlara göre Samma hariç hepsini kesebildiklerini söylediler. Mageleri küçümsemeyelim.
  • peki ya karşındakinde 50 - 100 arası bi fr olsa :) lr gr de cabası bişey yapabilirmisin ne asaslar var diez için konuşuorum tabi adam bi koyuyo gözümün önünde dd kalkan takılı warriorun canını yarı ya indiri verdi acımadan asasa göre değişir ama öle bi asas bach için uğraşmaz isilion dönerler ya da felankor kanımca

Sağolsunlar önce bana dalıyolar araya kaynatıorum Benim itemler +7 crimson set +7 woe +6 dd gerisi görev uniqueleri
    Tabi +75 asaslar zorluyo bazende alıyo ama iyi resist var adamlarda hakkını yememek lazım
    72 görsem onlara da kafa tutacam inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedLightning -- 25 Kasım 2007; 20:22:28 >

• 70'den sonra full +0 unique lerin varsa asasla SQ HQ'ya kadar kesebilirsin minorle eğer iyi slide yaparsan
    Warrior heal olduğu sürece tüm eslant bosslarına gider +7shell set +7raptor 2-3 unique olsa yeter 70+ olsa daha iyi olur tabi.
    Mage ice varsa hp sini alabildiği her bossu kesebilir kaça kaça hata yapmazsa eğer.
    BP ise daha doğrusu priest ise 72 den sonra birçok bossu kesebilir. Full paper olup talos altına giren bp ler vardı(fluppy) ama artık paperlık kavramı kalmadı +8chitin set ile battle gezen priestlerde var sağlam unique leri varsa hp si yüksekse birçok bossu kesebilirler. Ama helis çok gerekli ayrıca lvl de lazım hp için...
  • +++ kesinlikle katılıorum ama bence asasla bi bossun altına girmek kadar zevkli bişey olamaz ya çok güzel bi duygu gerçekten warrior sevenler yanlış anlamayın ama asas ayrı bir şey onla herşeyin altına girilir
    quote:

Orjinalden alıntı: L.J

70'den sonra full +0 unique lerin varsa asasla SQ HQ'ya kadar kesebilirsin minorle eğer iyi slide yaparsan
    Warrior heal olduğu sürece tüm eslant bosslarına gider +7shell set +7raptor 2-3 unique olsa yeter 70+ olsa daha iyi olur tabi.
    Mage ice varsa hp sini alabildiği her bossu kesebilir kaça kaça hata yapmazsa eğer.
    BP ise daha doğrusu priest ise 72 den sonra birçok bossu kesebilir. Full paper olup talos altına giren bp ler vardı(fluppy) ama artık paperlık kavramı kalmadı +8chitin set ile battle gezen priestlerde var sağlam unique leri varsa hp si yüksekse birçok bossu kesebilirler. Ama helis çok gerekli ayrıca lvl de lazım hp için...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.