Yüzbaşı
27 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Konunun yeri doğrumu bilmiyorum, yanlışsada özür dilerim.
Sormak istediğim şey çoğu kişinin item satarken korktuğu ve çekindiği şeydir.
10 gb den Değerli itemleri Satarken artık çekinir oldum
Trade Hack olayları çok gibi, İtem için pm geldiğinde deişik şeyler duyuyorum

Örneğin geçenlerde biri Pm attı Avedon 8 Satıyordum, Bana diyor ki item dupemi değilmi, Tabi ki değil dedim, başkasına ver itemi görmek istiyorum dedi, Dupe olabilir dedi.
Bi çakallık olduğunu sezdim, Oyundan birkaç kişiye sordum nedir diye.
Dolandırıcı dediler onlarla muhattap olma yol ver gitsin dediler.

Şimdi Sorum şu. 10 Gb den değerli itemlerimizi satarken yani trade gerektiren işlerimizde Nelere dikkat etmeliyiz, Trade yaparken Aşırı derecede Korkar ve çekinir oldum, Ticaret veya pazardaki Çoğu kişidede bu problemin olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Yardım, önerilerinizi bekliyorum..
Başlık Gayet Açık,
+8 Schorcing Staff ( +5 Reb ) Satıyorum, k1'deyim, Alıcılar Pm Bıraksınlar Pm atarım.
bu buglardan birine bende kurban oldum char yattı ok yazısı gelmiyor relog atıyorum ne yapmam gerekiyor yardım pls
beyler bu medaller nerde ve nasıl kırdırılıyor bilgisi olan varmı char orc bu arada
Arkadaşlar 60+ bi warrior dizmeyi planlıyorum +7 shel set yapıcam geriye 7.5 gb para kalıyor silah veya takı önerileriniz varsa yardımcı olurmusunuz? bu arada diesteyim :)
soru açık arkadaşlar 1529 geldi şimdi droplar normal mi?
arkadaşlar ezik 36 lwl charım var asas full dex gittim ama 36-45 borderine giremiyom neden başa bi yazı çıkyıo
Arkadaşlar bnm hep merak ettiğim bişey var Karakterlerin boss kesebilme yetenekleri.Mesele 70 lwl bi warriorun kesemediği boss yoktur sanırım (Ultimayı ve Felankoru kastedmedim tabi ) 70 lwl bi asas ta nerden baksanız warrior kadar sağlam olur.Peki mage 72 lwl de ne kesebilir ya da pirest 62 olsa hangi bossları keser yani eğer mümkünse karakterlerin lwllerine göre kesebileceği bossları yazarmısınız
ÖR: 62 lwl warrior = ...
70 lwl warrior = ...
62 lwl priest = ...
72 lwl priest =...
62 lwl mage =..
72 lwl mage = ...

Bnm duyumların magelerin bosslar hakkında bişey yapamadıkları kendimde şahit oldum arkın 60 lwl bi magesi vardı paper full +8 hp paper set +9 wood 17xx canı vardı anteras gördük ben keserim dedim neyse Fr Fs (Frozen shell) bastım önce 57 yi attım sonra seri seri 56 attım nese biraz zorlandım çünkü bana 300 350 falan vuruyodu ve zehride 50 50 can yiyodu oysa bu anteras kadar noob bi bossu 45 lwl warriorla hem daha hızlı hemde aşırı ötesi bi kolaylıkla kesmiştim.Bu karakterleri neden böle yapmışlar :S
bu sorularıma cvp verene şimdiden teşekkürler
arkadaşlar adamın biri +6 wrath of ereniona +7 lightning erenion ve +7 elixir verior sizce veriimmi
server : dies
eğer verirsem +7 lr erenion ne kadar eder acele cvp verin lütfen diestekiler
dieste +8 graham ne kadar eder? konu yanlış yerde biliyorum ama acele cvp lazım
Hakkında
Forum İmzası:
Be the Change you want to See in the World..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 581
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.843 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.