Şimdi Ara

Bosslar Hakkında bi Soru... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: RedLightning

peki ya karşındakinde 50 - 100 arası bi fr olsa :) lr gr de cabası bişey yapabilirmisin ne asaslar var diez için konuşuorum tabi adam bi koyuyo gözümün önünde dd kalkan takılı warriorun canını yarı ya indiri verdi acımadan asasa göre değişir ama öle bi asas bach için uğraşmaz isilion dönerler ya da felankor kanımca

Sağolsunlar önce bana dalıyolar araya kaynatıorum Benim itemler +7 crimson set +7 woe +6 dd gerisi görev uniqueleri
    Tabi +75 asaslar zorluyo bazende alıyo ama iyi resist var adamlarda hakkını yememek lazım
    72 görsem onlara da kafa tutacam inşallah

50 fr fazla bi şey farkettirmez zaten çoğu kişide 30-40 arası fr var server girakon o yüzden +9 shelli +9 shardlı adamlarla vs yapmıyorum çok şükür en fazla +8 chitin +8 md

• girakon da isen şanslısın +8 md li adam bişey yapamaz diezde olsaydın en eziq adamdan ss çıkıo cz de ss ile bile keserlerdi seni ama orda snden boss alamazlar
    quote:

Orjinalden alıntı: Ha$aN

quote:

Orjinalden alıntı: RedLightning

peki ya karşındakinde 50 - 100 arası bi fr olsa :) lr gr de cabası bişey yapabilirmisin ne asaslar var diez için konuşuorum tabi adam bi koyuyo gözümün önünde dd kalkan takılı warriorun canını yarı ya indiri verdi acımadan asasa göre değişir ama öle bi asas bach için uğraşmaz isilion dönerler ya da felankor kanımca

Sağolsunlar önce bana dalıyolar araya kaynatıorum Benim itemler +7 crimson set +7 woe +6 dd gerisi görev uniqueleri
    Tabi +75 asaslar zorluyo bazende alıyo ama iyi resist var adamlarda hakkını yememek lazım
    72 görsem onlara da kafa tutacam inşallah

50 fr fazla bi şey farkettirmez zaten çoğu kişide 30-40 arası fr var server girakon o yüzden +9 shelli +9 shardlı adamlarla vs yapmıyorum çok şükür en fazla +8 chitin +8 md

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.