Şimdi Ara

Boruto:Naruto Next Generations (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
259
Cevap
1
Favori
27.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Baruto'nun Naruto filmi hangi bölümler arasında izlenmeli? Spoiler yemek istemiyorum.

Bu arada Sarada > Baruto

Akatsuki olmadan serinin tadı da çıkmıyor O kadar güzel karakterleri bir araya toplayıp güzel bir amaca hizmet ettirmek çok iyiydi
  • 50. bölüm itibariyle Boruto'nun filmiyle animedeki olaylarda benzerlikler başlıyor diyebiliriz. Dolayısıyla o bölümlere geldiyseniz rahatlıkla izlemeniz mümkün. Ayrıca merak ediyorsanız daha önceden de izleyebilirsiniz filmi tercih size kalmış açıkçası. Güçlü rakipler bölümler ilerledikçe çıkacak benim tahminim o yönde ve bende şimdilik izlemeyip bölüm biriktiriyorum.
  • Artunç kullanıcısına yanıt
    28.bölümdeyim düşmanlar baya tırt niteliğinde, Zabuza, Akatsuki, Madara, Kaguya gibi hikayesi derin olan karakterleri izlemişken bunları izlemek bayıyor.50'ye bir an önce gelip filmi izlemek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

28.bölümdeyim düşmanlar baya tırt niteliğinde, Zabuza, Akatsuki, Madara, Kaguya gibi hikayesi derin olan karakterleri izlemişken bunları izlemek bayıyor.50'ye bir an önce gelip filmi izlemek istiyorum.
    52.bölümden sonrası filmin bölümlü hali.
  • Bölümler film ile aynı mı? yani filmi izlemeye gerek kalmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragramir

Bölümler film ile aynı mı? yani filmi izlemeye gerek kalmıyor mu?
    Kalmıyor.
  • Bırakmıştım ama dayanamayıp güncele yetiştim. Önceki haline göre sürükleyici şuan.
  • Hala chunin savaşlarındaysa izlemicem hiç shinki nin çok güçlü olduğunu biliyorum sadece o yeter bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: central CEE

Hala chunin savaşlarındaysa izlemicem hiç shinki nin çok güçlü olduğunu biliyorum sadece o yeter bana
    Boruto filmini izlediğim için çoğu sahneyi önceden izlemiştim ama diğer takımları vb. gösteriyor. O açıdan iyi.
  • Filmin yarısını bitirdik. Artık "canon" diyemeyiz filme. Ve bu arada

61 Spolier

Ben hayatımda başkası için bu kadar utanmamıştım... Neyseki Otsusuki'ler basıyor da azıcık azalıyor o duygu. Basmasalar herhalde Boruto bu gidişle kötü adam bile olabilirdi o potansiyel vardı.
  • Aga be o kadar insanın önünde çok kötü olmuştur ya :d
  • Son bölüm bitirdi beni.
  • Sasuke boruto'nun elindeki aleti rasengan yaptığında fark etmişti neden birşey yapmadı acaba bu arada urashiki otsutsuki(şu elinde balık oltası olan adam) 'da bir Tobi havası seziyorum bana kalırsa otsutsuki klanının en güçlüsü o siz nediyorsunuz?
  • İlk 5 bölümü bitirdim. Naruto ve Naruto Shippuuden'deki ciddiyet yok gibi. Ya da sanırım Naruto'da da ilk bölümlerde ciddiyet yoktu. İlerde güzelleşebilir. Bu arada Masashi Kishimoto yazmıyormuş sanırım senaryosunu bu beni çok üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mal İnsan -- 27 Haziran 2018; 18:58:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mal İnsan

İlk 5 bölümü bitirdim. Naruto ve Naruto Shippuuden'deki ciddiyet yok gibi. Ya da sanırım Naruto'da da ilk bölümlerde ciddiyet yoktu. İlerde güzelleşebilir. Bu arada Masashi Kishimoto yazmıyormuş sanırım senaryosunu bu beni çok üzdü.
    52.bölüme kadar sabredin.

http://www.animefillerlist.com/shows/boruto-naruto-next-generations buradan filler bölümleri geçin.

Başlarda acayip sıkacak ama sonradan açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

52.bölüme kadar sabredin.

http://www.animefillerlist.com/shows/boruto-naruto-next-generations buradan filler bölümleri geçin.

Başlarda acayip sıkacak ama sonradan açılıyor.

Alıntıları Göster
    Gene sardı ya. Naruto evreni sonuçta. :D Evreni ne kadar özlediğimi hatırlamışım.
  • boruto nun oyunu çıkıyormuş yeni gördüm.
    seri ölmüştür sanıyordum ama devam ediyormuş demek. bendebaştan başlıcam artık.
  • Son bölümleriyle gayet güzel ilerlemekte. Elbette bir Naruto değil ama yinede kendini izlettiriyor. Eğer Naruto'yu ve o evreni seviyorsanız şans verin derim. İlk bölümleri biraz bayıcı olduğundan sabredin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artunç

Naruto kadar sarmadığı yorumlarına katılmakla birlikte bölümler ilerledikçe daha iyi ve heyecanlı bölümlere pek de uzak değiliz gibi. Özellikle Boruto'nun filmini izleyenler dediklerimi daha da iyi anlayacaklardır. Asıl macera 50'li bölümlerden itibaren başlayacak gibi benden söylemesi.
    41. bölümde bırakmıştım devam edilir mi, ne durumda anime
  • Ben ya 54 ya da 55.bölüm gibi izlemeye ara vermiştim biraz bölüm biriksin diye. Halen de izlemiyorum şu aralar. Fakat devam etmenizi tavsiye ederim. Sizin kaldığınız bölümlerden itibaren güzel ve heyecanlı şeyler olacak söyleyeyim. Spoiler de vermeyeyim bari.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.