Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Aşkıbiyotik İle Sevdiğiniz Kişiye Farklı Bir Sürpriz Yapın

Merhaba Arkadaşlar,

Doğum günlerinizde, tanışma yıldönümlerinizde veya başka özel günlerinizde sevdiğinizi şaşırtmak istiyorsanız ve tekdüze bir hediye yerine farklı bir hediye arayışındaysanız Aşkıbiyotik'i deneyebilirsiniz. Aşkıbiyotik ile sevdiğiniz kişiye aşkınızı bu sevimli aşk ilacı ile ifade edebilirsiniz. :)

İlginç ve farklı hediyelerin büyük bir önem kazandığı günümüzde Aşkıbiyotik ile sevgilinize veya eşinize hoş ve anlamlı bir hediye almış olacaksınız. :)

Aşkıbiyotik ilacının kutusunda 1 adet prospektüs ve 2 adet kapsüllü hap vardır. Ayrıca kapsüllerin içinden 1 adet küçük not kağıdı çıkmaktadır. İsterseniz bu not kağıtlarına sevginizi ifade eden en uygun sözcükleri yazarak (örneğin "seni seviyorum" gibi) aşkınıza hoş bir sürpriz de yapabilirsiniz. Ürün siz değerli müşterilerimize hediye paketi yapılarak teslim edilecektir.

Uyarı: Bu bir ilaç değildir sakın içmeyiniz. Sadece hediyelik bir ürün olarak tasarlanmıştır..

Fiyat: 15 TL'dir.

Dükkanımdaki diğer ürünlerimde ilginizi çekebilir. Selam ve saygılarımla..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Galatasaray Spor Kulubü 2001 Yılı Taraftar Destek Kartı ve Yardım Pulu Ultra Nadir

Arkadaşlar Merhaba,

Türkiye'de bu kondüsyonda tek olmaları muhtemel ürünlerdir ve resimlerden de görüleceği üzere çok iyi durumdadırlar. Her iki ürününde koleksiyon değeri oldukça yüksektir ve çok çok nadirdir. Koleksiyoncu arkadaşlar kaçırmasınlar derim.
Fiyat: GS Taraftar Destek Kartının Fiyatı 120 TL. Yardım Pulunun Fiyatı ise 90 TL'dir.
Selam ve saygılarımla..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Artunç

İsim: Artunç
Katılım zamanı: 28 Ağustos 2016;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Eylül 2019; 22:19:10
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: 1994 Uzay Gıda Looney Tunes Taso Toplu Satış
Alıcı: Frank Lapidus
Tarih: 5 Mart 2018; 16:59:48
Yorum:Sorunsuz mükemmel bir alışverişti, çok teşekkür ediyorum herşey için.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078