Şimdi Ara

Boruto:Naruto Next Generations

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
1
Favori
27.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naruto severlere beklenen haber geldi! Naruto’nun oğlu Boruto’nun anime serisi geliyor! Boruto: Naruto Next Generations anime serisi kesinleşti.

Bugün, yani 17 Aralık 2016’dan 18 Aralık’a kadar 2 gün gerçekleşecek olan ”Jump Festa 2016″ etkinliğinde birçok serinin yeni sezonları ve o sezonların çıkış tarihleri duyuruldu. Boruto serisi de onlardan yalnızca bir tanesi. Bu serinin 2017’nin ilkbahar sezonunda yani nisan ayında yayımlanacağı duyuruldu. Aynı zamanda Kishimoto, bu serinin Naruto serisinden daha çok ilgi çekici olacağını ve buraya kadar devam ettirebilmesinin severler sayesinde olduğunu dile getirdi.

Uzun yıllardır Uzumaki Naruto karakterine sesiyle hayat veren seiyuu Junko Takeuchi, yeni anime serisi için 15 yıl sonunda Naruto ve arkadaşlarının birer yetişkin olduklarını görmenin üzücü ve minnettar hissettirdiğini ancak meşalenin Boruto’ya geçtiğini ve bu kez Naruto’nun çocuklarının hikayelerini anlatmalarının zamanı geldiğini söyledi. Yeni nesil başrol karakterleri seslendiren diğer isimler ise:

Uzumaki Boruto: Yuko Sanpei

Uchiha Sarada: Kokoro Kikuchi

Mitsuki: Ryuuichi Kijima

Boruto: Naruto Next Generations anime serisinin TV Tokyo’da Nisan 2017’de başlayacağı ve yaklaşık bu döneme kadar Naruto Shippuuden anime serisinin Naruto Shinden / Hiden romanlarının animeye uyarlanacağının açıklanması 2007’den beri devam eden dünyanın en popüler anime serilerinden Naruto Shippuuden’in de sona ereceğini düşündürüyor. Animenin uyarlanacağı aynı isimdeki manga ise Mayıs 2016’da başlamıştı.

Konusu:Naruto küçükken asla uslanmayan yaramaz bir ninjaydı. Ama köyündeki en güçlü ninja olup köydeki insanlara kendini kabul ettirmek istiyordu. Sonunda bu rüyasına ulaşmıştı ve yüzü Hokage dağındaki yerini almıştı. Ama bu hikaye onunla alakalı değil. Artık sahne başını Naruto'nun oğlu Boruto'nun çektiği yeni nesil ninjalarındı.

Izlemek istiyenler için:http://m.dizimob1.com/boruto-naruto-next-generations-11-bolum/

Manga:http://readnaruto.com/chapter/boruto-naruto-next-generations-chapter-001/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 19 Haziran 2017; 10:49:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Konusu yoktu, takip edenler için iyi oldu açılması.

Çok takip etmesemde, mangadaki son sayının kapak çizimi ne öyle?

Son sayı derken 13 mü 14 mü?

14ü daha göstermemişler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Konusu yoktu, takip edenler için iyi oldu açılması.

Çok takip etmesemde, mangadaki son sayının kapak çizimi ne öyle?

Son sayı derken 13 mü 14 mü?

14ü daha göstermemişler.

Yayınlanan son sayı Sarada nın olduğu

Bende ne diyorum.

• Bugün 8inci bölümü izledim...

Olaylar şöyle gerçekleşti...

Boruto byakugan tarzı bir göze sahip olduğunu öğrendi.Ama tek gözünde...Bu göz chakra v.s her şey görebiliyor.Bunu genleri Hinatadan almış düşünüyorum...Ama nedense otogakureden gelen nakil öğrenci mitsuki Boruto'nun rüyasına girerek o "göz ile kaderi omuzlayacaksın" dedi...Ama rüyasındayken Rikoduo Görünümünü almıştı.Yani Mitsuki'nin rikodou Sannin'in oğlu olduğunu düşünüyorum.Yine Ay canlandırma olabileceğini düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varya seriye başlasam mı başlamasam mı diye öylesine ikilemdeyim ki Boruto'yu sevemedim sanırım

Naruto'yu da pek sevmezdim gerçi aklımda hep yan karakterler kaldı ve nasıl harcadıkları ama bidaha katlanabilirmiyiz sorun o

Dattebayo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 17 Haziran 2017; 21:22:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Varya seriye başlasam mı başlamasam mı diye öylesine ikilemdeyim ki Boruto'yu sevemedim sanırım

Naruto'yu da pek sevmezdim gerçi aklımda hep yan karakterler kaldı ve nasıl harcadıkları ama bidaha katlanabilirmiyiz sorun o

Dattebayo

Daha dur da anime daha 11 bölüm olayların hemen gelişmesini bekleme.Bende ilk bölümlerden sıkıldım ama 7-8 bölüm baya güzeldi...

Yarına 9la 10u anlatacağım.

• 3 5 bölüm izledim, karakterlerin çocukları ebeveynleri ile aynı çizilmiş ve bu kötü olmuş, naruto nun ilk çıktığında verdiği havayı veriyor ama zaten izlemiş olduğumuz havayı tekrar hissetmek nostaljik olsa da sıkıcı olabiliyor, naruto daki gibi sonraki bölümü izlemek için yanıp tutuşmuyor insan ama açınca izleniyor. öyle ahım şahım değil ama izlenebilir. Ben serilerin uzatılması taraftarı değilim. Bence naruto bitmeliydi. Uzattıkça eski serinin değeri düşüyor bence.

• sarhur S kullanıcısına yanıt
    Naruto serisi onlarca fiiller bölüme rağmen böyle izlendi ve takip edildi

Kishimoto'nun saçma sapan karakter harcamasına rağmen sevenleri azalmadı sürekli Jutsu yapan ergenler çoğaldı

Asıl konu bu değil gerçi Boruto zaten izlenir sorun o değil,dediğin gibi tekrardan o havayı hissetmekten ziyade

Ne bileyim ya bi Akatsuki mesela hiç gelmeyecek Madara'sı vesaire

Naruto serisi bu kadar uzatmasaydı,eskileri sürekli yansıtmasa,fiiller zaten ayrı boyut onu geçtim saçma sapan karakterleri bile anlattılar köyde değinmedikleri insan kalmadı

Yemin ediyorum o Akatsuki'nin harcanışını gördükçe seriden kopuyordum bu sefer Madara geldi herkes yine bi alevlendi seriye ilgi yine arttı derken mübarek Kishimoto,neyse ahirette sorarlar adama böyle karakter mi harcanır diye

• Naruto hiç çıkmamış olsaydı önce boruto çıksaydı çok iyi müthiş falan bile derdim belki ama naruto varken beklenti yüksek oluyor ve o beklenti karşılanmayınca boruto nun kalitesi tam olarak ortaya konamıyor belki ama bunun suçlusu yine kendileri. Önceden naruto için sabırsızca bir hafta beklerdim (2 3 yıl önce) boruto için ise böyle bir heyecanım yok. İyi yapsalar da bari biz de zevkle izlesek. ☺️

• quote:

Naruto serisi onlarca fiiller bölüme rağmen böyle izlendi ve takip edildi

Kishimoto'nun saçma sapan karakter harcamasına rağmen sevenleri azalmadı sürekli Jutsu yapan ergenler çoğaldı

Asıl konu bu değil gerçi Boruto zaten izlenir sorun o değil,dediğin gibi tekrardan o havayı hissetmekten ziyade

Ne bileyim ya bi Akatsuki mesela hiç gelmeyecek Madara'sı vesaire

Naruto serisi bu kadar uzatmasaydı,eskileri sürekli yansıtmasa,fiiller zaten ayrı boyut onu geçtim saçma sapan karakterleri bile anlattılar köyde değinmedikleri insan kalmadı

Yemin ediyorum o Akatsuki'nin harcanışını gördükçe seriden kopuyordum bu sefer Madara geldi herkes yine bi alevlendi seriye ilgi yine arttı derken mübarek Kishimoto,neyse ahirette sorarlar adama böyle karakter mi harcanır diye

Her şeyi tadında bırakmak gerek ama değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarhur

Naruto hiç çıkmamış olsaydı önce boruto çıksaydı çok iyi müthiş falan bile derdim belki ama naruto varken beklenti yüksek oluyor ve o beklenti karşılanmayınca boruto nun kalitesi tam olarak ortaya konamıyor belki ama bunun suçlusu yine kendileri. Önceden naruto için sabırsızca bir hafta beklerdim (2 3 yıl önce) boruto için ise böyle bir heyecanım yok. İyi yapsalar da bari biz de zevkle izlesek. ☺️

Hocam anime daha 11bölümü yayınlandı.her şey şu 11bölümdenmi ibaret?

• Beklediğimden çok daha eğlenceli ve kaliteli başladı. Filler olmasına rağmen. Bence ilk mesajı editle süsle ana konu olsun bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TriLi

Beklediğimden çok daha eğlenceli ve kaliteli başladı. Filler olmasına rağmen. Bence ilk mesajı editle süsle ana konu olsun bu.

Ana konudur hocam süsleyip editleyeceğim.

• Sonunda 11bölümü izleyebildim...

Olaylar şöyle gelişti:

Insanların içine giren bir gölge(Boruto'nun adlandırdığı gibi hayalet...)Çıktı ortaya bu gölge,Insanların chakrasını topluyor...Ama bunu sağlıyan Shippudende de gördügümüz Danzo'nun kurduğu sai'nın çıkma olduğu Anbu'dan birisiydi?Ama aklıma şu soru takıldı.Anbu shippuden'in sonunda dağılmıştı?12 bölüm fragmanında benim tahmin ettiğim Rikoduo sannin'in oğlu olarak tanımladığım mitsuki...Galiba gözü söylecek gibi...Bende şimdiden merak ettim.

• Orada gözün kralı sharinganlı sarada var. Kalan iki uchiha dan birisi. Ama kaç bölümdür esas animede esamesi okunmayan byakuganın daha çirkin halini izliyoruz. Çakrayı görebilmek çok mu büyük yetenek..

Rinnengandan üstün yaparlar yakında..şöyle düşündüler heralde "Göz teknikleri karizma duruyor ana karaktere verelim belki uchiha karizması bulaşır ona da" . De o sarı kafaya siyah göz çok çirkin duruyor be abi..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Orada gözün kralı sharinganlı sarada var. Kalan iki uchiha dan birisi. Ama kaç bölümdür esas animede esamesi okunmayan byakuganın daha çirkin halini izliyoruz. Çakrayı görebilmek çok mu büyük yetenek..

Rinnengandan üstün yaparlar yakında..şöyle düşündüler heralde "Göz teknikleri karizma duruyor ana karaktere verelim belki uchiha karizması bulaşır ona da" . De o sarı kafaya siyah göz çok çirkin duruyor be abi..

Hacı ayla ilgili şeyler dönüyor yine.Bir madara+rinnegan belki 0,1%.

Rikoduo Sannin oğlu derken yine bir rinnegan görücez.

Bölüm 9 u bir izle bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 19 Haziran 2017; 21:12:21 >

• Güncele geldin o halde sen
  • quote:

Güncele geldin o halde sen

Aynen.

Her Çarşamba Konu Güncell.

• Arkadaşlar bölüm japonyada yayınlandı,şuanlık türkçe alt yazı veren site bulamadım bugün bulabilirsem güncelleyeceğim...

Ingilizce alt yazı buldum ama mobil olduğum için flashplayer'ın son sürümü gerekiyor.

ingilizce alt yazı izlemek istiyenler için:

http://www.crunchyroll.com/boruto-naruto-next-generations/episode-12-boruto-and-mitsuki-732545

• Boşver dostum türkçe yayınlandığında izleyip öyle yorum yaparsın boşuna kendini yorma

Bende başlayacağım bu arada parti veriyor muyuz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.