Şimdi Ara

Börü 2039 | Mini Dizi (BluTV) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
3.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

blutvyoutube
    Artık durmak ve beklemek yok! BÖRÜ sadece imha edecek! #BÖRÜ2039, bu akşam BluTV'de!
    https://www.youtube.com/watch?v=n2A5ideT_eQ&ab_channel=blutv
  • Vay arkadaş ya o nasıl son 3 bölümdü öyle... 

Dizi resmen kimlik değiştirdi finalde.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Hele orada Şef'i oğluyla görünce... 

Fakat geride çok fazla soru işareti ve havada asılı konu kaldı.... 

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 3 bölüm bölüm iyiydi, cast sorununu olabildikçe mantıklı çözmüşler

devam dizisi artık kaç yıl sonra gelir gelmez allah bilir, göktürk filmleriyle uğraşırken yapar mı alper

• benim için dizi totalde hayal kırıklığı oldu, beklentilerim yüksekti ama simdi yerle bir oldu. r

m

zaten dizinin yayınlanma günleri hep sorunlu oldu, yayınlandı eksik oldu vs bastan assagi sorun oldu.

-

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    en son bölümde cumhurbaskanini oldurmeye gelen ekip bakiyo karsidada onların zırhından var " not this time " bu sefer degil diyo. e vursana kazma kurek bicak vs ne bulduysan. zaten asirtma genin var Allah ne verdiyse dal tekme tokat :D

bu ve buna benzer bi cok mantiksizlik vardi.

bunu baskasi yapsa neyse de sen yapma bari Alper Çağlar

• SARSILMAZyoutube
    Sakin kalmak, plana güvenmek için... Börü 2039'un taktikleri Sarsılmaz'dan. Dizi oyuncularının 3 günlük taktik eğitim kampı, 3 bölüm halinde 2. bölümü ile Sarsılmaz YouTube kanalında. Heyecan devam ediyor… Yorumlarınızı bize yazmayı unutmayın!! Bizi instagram'dan Takip Etmek İçin; https://instagram.com/sarsilmazsilah?​​...
    https://www.youtube.com/watch?v=Met4EydgvP8&ab_channel=SARSILMAZ

Ekibin eğitimlerinden

• Efektler, oyunculuklar ve diyaloglar iyi olsaydı gayet iyi diziydi derdim.

Puanım 10/5.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en askeri dizileri çok sevmiyorum.Ama bu dizide bilimkurgu kısmıda olduğundan, yönetmenler ve prodüksiyonda kaliteli olduğu için en başından beri güveniyordum.

Silahsız yakın dövüş sahnelerini çok sevdim,çok iyiydi.

Alper Çağların Panzehir filmi en iyi Türk aksiyon filmiydi.Bizim izleyici kitlesinin çoğunun haberi bile yoktur bu filmden.

Börü2039u, bir bölümü 3-5 milyon dolarla çekilen yabancı yapımlarla birebir kıyaslama ahmaklığına girmeyin.Diziyi yerden yere vuran salak saçma yorumları görüyorum sosyal medyada.

Bu dizinin muadili çekilmedi daha bu ülkede.Kaldı ki daha yüksek bütçeli isim yapmış birçok yabancı diziden daha iyi.Bizim milletin en kötü huylarından biri budur.Kendi insanının yaptığını yerin dibine sokar yabancının en kötü işini göklere yüceltir.

Bu kafadaki sinema seyircisiyle sinemamız yükselişe çıkmaz.Birbirinin aynısı romantik komedili filmler ve mafyanın olduğu moktan komedi filmleri izleriz anca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 25 Nisan 2022; 1:37:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar acaba 2. sezonu gelecek mi? Yoksa dizi, 6 bölümden oluşan kısa bir dizi mi?

• Filmi cikmisti diziden sonra,sanirim o filmle bitti hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt

Hocam o sizin dediğiniz Börü serisi. 6 bölümlük Börü serisinden sonra Börü diye film ile son buldu. Bu Börü 2039, bilim kurgu tarzında olan bir Blu TV dizisi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.