Şimdi Ara

Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama - BETA - Arox

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Borderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama - BETA - Arox

Borderlands The Pre-Sequel yaması Türkçe karakter destekli BETA olarak yayınlanmıştır. Tam sürüm yayınlamak isterdim fakat çoğu tester oyuna girmeye tenezzül bile etmedi sadece bir tester kontrol etti. Şuan yamada çoğu görev ve açıklamalar çevrilmemiştir. Çünkü bulunduğu dosyaları bulamadım. Tek tük hatalar vesaire bulunabilir. Ben yoğundum çok kontrol edemedim sadece bir tester test etti. DLC'lerin yaması ise cuma günü yayınlanacaktır. Maalesef yama bir daha güncellenmeyecektir, dediğim gibi yoğun olduğum için yamaya bakacak vaktim yok, gerçekten çok zaman alan bir süreç. Fakat yamayı yüzde yüze tamamlamayıp, hatalarını giderip tam sürüme çıkarmak isteyen bir grup, kişi vesaire varsa bana ulaşabilir. Buradan Sotgen'e de teşekkürlerimi iletiyorum font konusunda çok yardımcı oldu.

Yama Kurulumu: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\BorderlandsPreSequel\WillowGame\CookedPCConsole içindeki Startup_LOC_INT.upk.uncompressed_size dosyasını yeniden adlandırıp sonuna .old koyuyoruz böyle olacak: Startup_LOC_INT.upk.uncompressed_size.old Ondan sonra vereceğim .upk uzantılı dosyayı yine aynı klasörün içine atıp değiştir diyoruz. BORDERLANDSTR dosyasının içindekileri de C:\Program Files(x86)\Steam\steamapps\common\BorderlandsPreSequel\WillowGame\Localization\INT klasörüne kopyalıyoruz ve tekrar değiştir diyoruz ayrıca işlemi gerçekleştirmeden önce orijinal dosyaları yedek almanızı tavsiye ederim.

Proje Yöneticisi

Arox

Çevirmen

Arox (DeepL)

Türkçe Font Desteği

Sotgen

Tester

Arox

DiMorte

İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SovereignÇeviri -- 11 Haziran 2023; 16:9:33 >

• Eline sağlık kardeşim. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 11 Haziran 2023; 20:7:39 >
  • Elinize sağlık.

• Elinize sağlıkBorderlands: The Pre-Sequel Türkçe Yama - BETA - Arox 

• epicgames versiyonu ile uyumlu mu?

• Hocam DLC'ler ne durumdadır acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yamayı deneyen oldu mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.