Şimdi Ara

BORDERLANDS 2 (PS3 ANA KONU) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
441
Cevap
1
Favori
16.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grup kuruşacaksa yazın hocam benide. Baştan itibaren 4 kişi birlikte oynasak çok keyifli olur. En azından birlikte level atlarız, kopma olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ares88 kullanıcısına yanıt
    ben zack sen bir de bir kişi daha bulduk mu tamamdır headset varsa çok daha güzel olur
  • Beni de yazın 4üncü olarak

PSN: Leo_C441

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo -- 23 Aralık 2013; 20:15:25 >
  • Arkadaşlar Headset var ekleyin Atalayyunuss
  • In Isaac We Trust kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam memnun olurum. Başlayacağımız zaman için önceden haberleşelim. Headset var bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ares88 -- 24 Aralık 2013; 20:35:49 >
  • Arkadaslar, mesajlariniza PSN isimlerinizi de ekler misiniz ? Tesekkurler
  • Bende bu toplulugun PC icin olanini ariyorum ama bulamiyorum.Korsanin gozu ciksin.Gittik orjinal aldik dlc lerle beraber ama 1 tane turk bulamiyorum oynayacak.Hepsi korsan oynuyor Mecburen yabancilarla takiliyoruz bizde.
  • co-op oynamak isteyen arkadaşlar isterse şu an oynayabiliriz oyunun daha çok başlarındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: leo

Arkadaslar, mesajlariniza PSN isimlerinizi de ekler misiniz ? Tesekkurler

ben oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 43 lvl siren'im. 35 lvl da bitirdim Bi mod açıldı vault cart curt diye onda oynuyorum Youtube da legendary yerlerine bakıp giriyorum ama yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan PS Plus kullanıcılarına free olarak dağıtılıyor
  • Oyuna Ultimate Vault da yeniden başladım. Oynamak isteyen ekleyebilir.
  • Selam Arkadaslar. Dun ilk defa forumdan 3 kisi beraber co-op yaptik Cahit99 ile beraber oMeR24 un oyununa katildik. Bende headset olmadigi icin Omer le Cahitin konusmalarini dinleyebildim sadece. Borderlands 2yi bir senedir araliksiz oynayan biri olarak oyunla ilgili paylasabilecegim cok sey vardi oysa. En yakin zamanda bi headset aliyorum.

Forumdan arkadaslarla oynamak guzeldi fakat ucumuzde de Siren karakteri vardi ve levellerimiz cok farkli oldugu icin biraz dengesiz oldu oyun, yine de keyifliydi.

Bir de ne kadar cok kisi birbirimizi eklersek oyunu beraber oynama sansimiz o kadar artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leo -- 30 Aralık 2013; 14:09:45 >
  • Arkadaşlar Borderlands 2'de çok acemiyim. Yeni başladım. Benimle birlikte sıfırdan oynamak isteyen var mı? İngilizce zayıf. Ne yapacağımı pek anlayamıyorum. Headset var. PSN: mertvontrier
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Arkadaşlar Borderlands 2'de çok acemiyim. Yeni başladım. Benimle birlikte sıfırdan oynamak isteyen var mı? İngilizce zayıf. Ne yapacağımı pek anlayamıyorum. Headset var. PSN: mertvontrier

Bende sıfırdan başlıcam ekleyin beni

captain_kynenn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a arkadaş lar oyuna yeni başladım oynayan arkadaş lari beklerim psn nick AvistoTR ekleyin beraber takilalim 19 lvl oldum hadi cabuk gelin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç kontrolleri korkunç ya da ben süremiyorum. L3 gaz yapmışlar. R3 ile baktığın yere gidiyorsun. Tank kontrolü için tasarlanmış herhalde.
  • quote:

Araç kontrolleri korkunç ya da ben süremiyorum. L3 gaz yapmışlar. R3 ile baktığın yere gidiyorsun. Tank kontrolü için tasarlanmış herhalde.

Araç kontrolleri alışılmışın dışında olduğu için sana ters geliyordur alışınca sende seveceksin.
  • Oyun bariz co-op için tasarlanmış. Tek başına ilerlemek çok zor. A Dam Fine Rescue bölümünde takıldım. Onlarca adam geliyor.
  • quote:

Oyun bariz co-op için tasarlanmış. Tek başına ilerlemek çok zor. A Dam Fine Rescue bölümünde takıldım. Onlarca adam geliyor.

Cok dogru bir tespit. Bu oyun resmen co-op icin yaratildi ve tabi ki co-op single a gore cok daha zevkli.

Public gamelerden o turun oynandigi bir oyuna girip kolayca gecebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.