Şimdi Ara

Boota Girememe Sorunu :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayara ubuntu kuracağım ama boot menüsüne ulaşamıyorum

Ve ubuntuyu sildikten sonra bu disk bölümlerini geri nasıl yükleyceğim. Yani eski haline nasıl getireceğim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glichy -- 19 Aralık 2013; 21:07:21 >

• quote:

ubuntuyu sildikten sonra

Windows format cdsini bilgisayarınıza takın.Ön yüklemeden sonra diskinizdeki tüm bölümleri silebilir , yeni bölümler oluşturabilir ve diskinizi formatlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

quote:

ubuntuyu sildikten sonra

Windows format cdsini bilgisayarınıza takın.Ön yüklemeden sonra diskinizdeki tüm bölümleri silebilir , yeni bölümler oluşturabilir ve diskinizi formatlayabilirsiniz.

Format cdm yok benim vermediler en azından. Win 8 kullanıyorum. Pc yeni olduğu için ASUS yazısı geliyor 2 snde açılıyor istediğim kadar tuşlara başayım hiçbişi gelmiyor.

Silerken derken onu sormuyorum
    Disk bölümleri sayesinde pcm 2 snde açılıyor onları silersem Windows ekranı, boot seçme erkranı falan gelecek 2sn olacak 20sn. sildikten sonra geri bu hala getirmek için bu bölümleri geri getirmem gerek

• O bölümleri (recovery falan) geri getirebileceğinizi sanmıyorum.Fakat tuşlara basınca mutlaka bios açılır.F2 F8 F10 F11 F12 tuşlarını deneyin.Olmadı araştırır buluruz bir şekilde
  • O recovery falan ne işe yarıyor ?
  • Bir çözüm bulabile yok mu :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.